ویلا بتنی

ویلا بتنی


ویلا بتنی

ویلا بتنی Concrete Villa یک خانه مجرد در تپه های کومانو ، یک دهکده کوچک در شمال لوگانو در سوئیس است. طراحی حیاط ویلا این طرح قبلاً توسط تاکستان ها اشغال شده بود و با فرم ذوزنقه ای دراز ، مشخص می شد که میزان آن را تعیین می کند. با چشم اندازهای جالب به سمت شرق و غرب ، اما با محدودیت داشتن خانه های مجاور در مجاورت شمال و جنوب ، ویلاهای مدرن جهان خانه مانند دیوارهای مسکونی تصور می شود. ویلا بتنی به منظور جلوگیری از تأثیر یک حجم بیش از حد طولانی و بسته و همچنین اطمینان از یک سطح از حریم خصوصی ، ارتفاع پهلو توسط یک سری از باله های مستطیل عمیق بیان می شود.

مواد مرجع مورد استفاده بتن آرمه خاکستری است که بسته به نوع آن از طرق مختلفی از بین می رود. باله های ریخته گری درجا با عناصر تزئینی متناوب با تکنیک قدیمی “strollato” که در ویلاهای لومبارد استفاده می شود: ترکیبی از سنگریزه و سیمانی است که با ماله ماساژ داده شده و بعداً ماسه زده می شوند ، بنابراین سنت های قدیمی و تکنیک های جدید ساخت را با هم ترکیب می کنند.

سازه بتنی

سازه بتنی

طبقه همکف بخش اعظم منطقه موجود را اشغال می کند و بخش اصلی آن را مختصر تشکیل می دهد: ویلا بتنی پذیرایی ، آشپزخانه ، کارگاه و محل اقامت مهمان (با دسترسی جداگانه) ، گاراژ ، و همچنین یک تراس کافی که به عنوان فرعی از سالن پذیرایی شده است. فضای میانی بین داخل و خارج.

ویلا بتنی

ویلا بتنی

طبقه اول ، با ابعاد کوچکتر ، شامل محله های خصوصی است: دانلود اتوکد میز نهارخوری سه اتاق خواب اختصاصی و اتاق بازی کودکان. وضعیت نامتقارن این حجم از نظر طبقه همکف باعث می شود خانه به دلیل جلوه چشم انداز کوچکتر از خیابان ظاهر شود ، در حالی که جلوی استخر را در عقب جلوه می دهد.

سرانجام ، طبقه زیرزمین شامل انبار شراب ، ویلا بتنی سونا و سالن بدنسازی است. نقشه ویلا باغ این سه طبقه توسط یک پله منظره در مرکز محل های زندگی و به عنوان یک کانون برای خانواده پیوند خورده است.

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مدرسه ابتدایی

طراحان تجاری

طراحان دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک ساده

طراحی مزون لباس عروس

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس