درباره ویلا بتنی چه میدانید ( نمونه و توضیحات )

ویلا بتنی

ویلا بتنی


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

ویلا بتنی

طراحی ویلا بتنی Concrete Villa یک خانه مجرد در تپه های کومانو ، یک دهکده کوچک در شمال لوگانو در سوئیس است. طراحی حیاط ویلا این طرح قبلاً توسط تاکستان ها اشغال شده بود و با فرم ذوزنقه ای دراز ، مشخص می شد که میزان آن را تعیین می کند. با چشم اندازهای جالب به سمت شرق و غرب ، اما با محدودیت داشتن خانه های مجاور در مجاورت شمال و جنوب ، ویلاهای مدرن جهان خانه مانند دیوارهای مسکونی تصور می شود. ویلا بتنی به منظور جلوگیری از تأثیر یک حجم بیش از حد طولانی و بسته و همچنین اطمینان از یک سطح از حریم خصوصی ، ارتفاع پهلو توسط یک سری از باله های مستطیل عمیق بیان می شود.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

مواد مرجع مورد استفاده بتن آرمه خاکستری است که بسته به نوع آن از طرق مختلفی از بین می رود. باله های ریخته گری درجا با عناصر تزئینی متناوب با تکنیک قدیمی “strollato” که در ویلاهای لومبارد استفاده می شود: ترکیبی از سنگریزه و سیمانی است که با ماله ماساژ داده شده و بعداً ماسه زده می شوند ، بنابراین سنت های قدیمی و تکنیک های جدید ساخت را با هم ترکیب می کنند.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

سازه بتنی

سازه بتنی

طبقه همکف بخش اعظم منطقه موجود را اشغال می کند و بخش اصلی آن را مختصر تشکیل می دهد: ویلا بتنی پذیرایی ، آشپزخانه ، کارگاه و محل اقامت مهمان (با دسترسی جداگانه) ، گاراژ ، و همچنین یک تراس کافی که به عنوان فرعی از سالن پذیرایی شده است. فضای میانی بین داخل و خارج.

ads 3

ads 3

ویلا بتنی

ویلا بتنی

طبقه اول ، با ابعاد کوچکتر ، شامل محله های خصوصی است: دانلود اتوکد میز نهارخوری سه اتاق خواب اختصاصی و اتاق بازی کودکان. وضعیت نامتقارن این حجم از نظر طبقه همکف باعث می شود خانه به دلیل جلوه چشم انداز کوچکتر از خیابان ظاهر شود ، در حالی که جلوی استخر را در عقب جلوه می دهد.

lsf min

سرانجام ، طبقه زیرزمین شامل انبار شراب ، ویلا بتنی سونا و سالن بدنسازی است. نقشه ویلا باغ این سه طبقه توسط یک پله منظره در مرکز محل های زندگی و به عنوان یک کانون برای خانواده پیوند خورده است.

تبلیغات

تبلیغات

 

استخر min

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مدرسه ابتدایی

طراحان تجاری

طراحان دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک ساده

طراحی مزون لباس عروس

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!