ويلا بتونی

ويلا بتونی


ویلا بتونی

طراحی ویلا بتونی Concrete Villa یک خانه مجرد در تپه های کومانو ، یک دهکده کوچک در شمال لوگانو در سوئیس است. این طرح قبلاً توسط تاکستان ها اشغال شده بود و با فرم ذوزنقه ای دراز ، مشخص می شد که میزان آن را تعیین می کند. با چشم اندازهای جالب به سمت شرق و غرب ، اما با محدودیت داشتن خانه های مجاور در مجاورت شمال و جنوب ، ویلاهای مدرن جهان خانه مانند دیوارهای مسکونی تصور می شود. به منظور جلوگیری از تأثیر یک حجم بیش از حد طولانی و بسته و همچنین اطمینان از یک سطح از حریم خصوصی ، ارتفاع پهلو توسط یک سری از باله های مستطیل عمیق بیان می شود.

مواد مرجع مورد استفاده بتن آرمه خاکستری است که بسته به نوع آن از طرق مختلفی از بین می رود. پلان ویلا دوبلکس مدرن باله های ریخته گری درجا با عناصر تزئینی متناوب با تکنیک قدیمی “strollato” که در ویلاهای لومبارد استفاده می شود: ترکیبی از سنگریزه و سیمانی است که با ماله ماساژ داده شده و بعداً ماسه زده می شوند ، بنابراین سنت های قدیمی و تکنیک های جدید ساخت را با هم ترکیب می کنند.

سازه بتنی

سازه بتنی

طبقه همکف بخش اعظم منطقه موجود را اشغال می کند و بخش اصلی آن را مختصر تشکیل می دهد: پلان ویلاهای معروف ایران پذیرایی ، آشپزخانه ، کارگاه و محل اقامت مهمان (با دسترسی جداگانه) ، گاراژ ، و همچنین یک تراس کافی که به عنوان فرعی از سالن پذیرایی شده است. فضای میانی بین داخل و خارج.

سازه بتنی

سازه بتنی

طبقه اول ، با ابعاد کوچکتر ، شامل محله های خصوصی است: دانلود اتوکد میز نهارخوری سه اتاق خواب اختصاصی و اتاق بازی کودکان. وضعیت نامتقارن این حجم از نظر طبقه همکف باعث می شود خانه به دلیل جلوه چشم انداز کوچکتر از خیابان ظاهر شود ، در حالی که جلوی استخر را در عقب جلوه می دهد.

طراحی ویلا
دانلود پلان ماشین لاکچری

سرانجام ، طبقه زیرزمین شامل انبار شراب ، سونا و سالن بدنسازی است. نقشه ویلا باغ این سه طبقه توسط یک پله منظره در مرکز محل های زندگی و به عنوان یک کانون برای خانواده پیوند خورده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما