6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی

6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی


محاسبه برآورد مصالح

محاسبه برآورد مصالح  ما در این مقاله قصد داریم ۶ استراتژی استفاده از مصالح در طراحی را برای شما مخاطبان گرامی آموزش بددیم مصالح با کیفیت بالا با طراحی می توانند حتی ساده ترین طراحی را فانتزی جلوه دهند و طول عمر داخلی را تمدید کنند تا اینکه تصمیم بگیرید دفعه دیگر نوسازی کنید.

چگونه مصالح ساختمانی را در طراحی انتخاب کنیم؟

انتخاب عمدتا تحت تأثیر سبک قرار خواهد گرفت ، اما حتی در اینجا متغیرهای زیادی نیز وجود خواهند داشت.

این یک طراح داخلی است ، که این ایده را ایجاد می کند تا عملی و زیبایی شناسی مواد را با هم مخلوط کند. و ایجاد مفهوم به دید صاحبان پروژه و سبک مورد نظر بستگی دارد.

تعداد زیادی از طراحی داخلی وجود دارد و امروزه با فناوریهای جدید هر روز حتی خلاقیت بیشتری نیز ایجاد می شود. طراحی داخلی آشپزخانه با این وجود مواد اصلی وجود دارد که قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین با فن آوری های جدید تکامل یافته است.

دسته بندی مواد اصلی طراحی داخلی برای اهداف عملی و تزئینی آنها عبارتند از:

سنگ طبیعی در طراحی ویلا

– سنگ مرمر ، سنگ آهک ، گرانیت ، تخته سنگ و غیره – یک اتصال واقعی به زمین را نشان می دهد که کیفیتی صادقانه را نشان می دهد.

سنگ مرمر لوکس ترین سنگی است که به دلیل زیبایی و دوام در طراحی های جذاب مورد استفاده قرار گرفته است. در ترکیب با عناصر فلزی و شیشه بیشترین نمای خزانه دار برای ویلا یا کاخ را فراهم می کند.

گرانیت یکی دیگر از مواد عالی طراحی ویلا است که ضد خش ، ضد آب ، ضد حرارت و ضد آب است که به دلیل نگهداری آسان اغلب در میزهای آشپزخانه و میزهای غرق استفاده می شود.

چوب در ویلا

ماده دیگری که عامل منحصر به فرد وام دادن به یک احساس طبیعی گرم دارد و ما را به طبیعت متصل می کند.

محبوب ترین انواع چوب مورد استفاده در داخلی عبارتند از:

بلوط ، راش ، کاج ، گیلاس ، توسکا ، افرا ، گردو ، صنوبر ، توس ، چوب ساج و چوب ساج.

هر یک از این چوب ها از نظر ظاهری و خاصیت هایی دارند نقاشی ساختمان تهران رنگ ، بافت و الگوهای دانه.

بسته به هدف استفاده چوب ممکن است به عنوان ماده اولیه فقط با روش درمانی ویژه برای دوام و در برابر آسیب برای دستیابی به طراحی طبیعی بسیار زبرسنج استفاده شود.

یا در یک نوع پانل های چوبی ، کاشی ، موزاییک ، روکش چوبی و گزینه های کامپوزیت.

به خوبی شناخته شده است که کف چوب سخت اگر به طور صحیح مورد مراقبت قرار گیرد سالها طول بکشد و در دراز مدت برای زندگی سالم تر سرمایه گذاری خوبی است. چوب به عنوان عنصر اصلی مفهوم طراحی در سبک های داخلی مانند روستایی ، صنعتی ، شیک Bohemian ، قرن میانه ، ساحلی ، اسکاندیناوی استفاده می شود.

فلز در ساخت ویلا

به مدرنیته ، پایه و استحکام داخلی می بخشد. اتمام فلز می تواند بسیار کاربردی و محاسبه برآورد مصالح  در عین حال بسیار تزئینی باشد زیرا انواع مختلف فلزات دارای کیفیت تصویری متفاوتی هستند.

فلزات به طبقه بندی می شوند

آهن: چدن ، آهن فرفورژه و فولاد

غیر آهنی: مس ، قلع ، آلومینیوم ، سرب و روی

و بر این اساس مشخصات آنها برای طرح های خاص استفاده می شود.

چدن – بیشتر برای قلاب و اتصالات ، پله مارپیچ و اتصالات بهداشتی استفاده می شود. سبک های طراحی داخلی استیل ضد زنگ در طرح های بسیار مرسوم ، اغلب در آشپزخانه.

مس ، قلع ، آلومینیوم تزئینی تر هستند.

فلز در تمام سبک های طراحی بسته به نوع استفاده از آن کمک می کند تا به زیبایی ظاهری یا زنگ زدگی یا ظاهری بسیار زیبا کمک کند.

به عنوان مثال برنج براق که برای سطوح مورد استفاده قرار می گیرد ، ترکیب های بسیار مجللی با سنگ مرمر ایجاد می کند.

شیشه در ویلای مینیمال

یک ماده منحصر به فرد است که به خودی خود قابل استفاده است ، طراحی داخلی منزل محاسبه برآورد مصالح  نه تنها به عنوان ماده شفاف برای ویندوز. در کاربردهای داخلی باید از شیشه سفت و محکم استفاده شود که با استفاده از عملیات حرارتی ایمن تر شود و این باعث می شود پنج برابر قوی تر شود.

برای تزیینات رنگی ، یخ زده ، شفاف و بازتابی قابل انتخاب است.

مصالح طراحی داخلی

در هنگام طراحی فضای داخلی ایجاد شده برای هر فضا به صورت محاسبه برآورد مصالح جداگانه از دکوراسیون شیشه ای منحصر به فرد استفاده می کند که آن را منحصر به فرد برای هر پروژه می کند.

همچنین مواد طراحی به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. رشته طراحی داخلی استفاده از جایگزین مصنوعی سنگ طبیعی یا چوب اغلب فرصتی برای ایجاد نمای مشابه در بودجه کمتری می دهد.

در انتخاب متریال طراحی برای فضای داخلی خود ، از بین بردن انواع مختلف بسیار آسان است و بهترین ایده این است که به این کار اعتماد کنید تا به طراح داخلی ، که ترکیبی از هر ماده را برای دستیابی به دید مطلوب می داند، باشد شما در این مقاله ۶ استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی آموختید از این که وقت گران بهایتان را صرف جهت مطالعه این مقاله کردید سپاسگزاریم.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

ساخت طبقه اضافی

طراحی آپارتمان ۱۵۰ متری

طراحی گلخانه هوشمند

خانه های پیش ساخته ال اس اف lsf

طراحی مهدکودک با رویکرد خلاقیت

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهواتس آپتماس