خرید ویلا در اروپا

خرید ویلا در اروپا آلسونور ، توسعه دهنده املاک و مستغلات با بیش از ۱۵ سال تجربه در بازار مسکونی طراحی ویلا لوکس ، در حال آغاز یک پروژه بزرگ در شمال بخارست – اولین منطقه حومه سبز در رومانی ، سرمایه گذاری تقریبی است. ۱۰۰ میلیون یورو. در این پروژه بیش از ۴۰۰ ویلا سبز وجود دارد که از زیرساخت های کامل و باکیفیت و مجاورت یک منطقه اختصاصی برای خانواده – مدرسه ، مهد کودک و بعد از مدرسه ، فضاهای همکاری با اتاق های کنفرانس بهره مند می شوند.

خرید خانه های ویلایی

مناطقی برای تفریح ​​، ورزش ، آبگرم ، طراحی رستوران و خرید و همچنین دسترسی مستقیم به جنگل Baneasa ، بزرگترین جنگل اطراف بخارست. وی گفت: “با داشتن تجربه توسعه موفقیت آمیز مجتمع مسکونی باغ کهربا در توناری ، ما برای سرمایه گذاری در یک پروژه نماینده در همان منطقه پیپرا-توناری تصمیم گرفتیم. ما این بخش شمالی شهر را از نظر اداری و همچنین موقعیت آن دارای بزرگترین پتانسیل برای توسعه دراز مدت می دانیم. ” گفت: الکس اسکوراس ، مدیر شریک آلسونور. منطقه پیپرا – توناری در مقایسه با سایر مناطق مسکونی در شمال شهر دارای چندین مزیت سرمایه گذاری است: خرید ویلا در اروپا توناری تنها منطقه مسکونی در شمال بخارست است که دسترسی سریع به جاده حلقه ای شهر ، DN1 ، جاده Pipera-Tunari ، بزرگراه A3 و فرودگاه بین المللی هنری کوآندا. بهتر شدن زیرساخت ها در سال ، توسعه در حال انجام ، شبکه آب و برق موجود ، برنامه شهرنشینی در توناری و کاهش مالیات برای پروژه های سبز ، حمل و نقل عمومی ، مراکز تجاری در مجاورت ، ورزش ، تفریحی و اوقات فراغت ، شبکه قدردانی مدارس و مهد کودک ها ، جنگل در مجاورت ، پتانسیل توسعه بلند مدت منطقه را نشان می دهد و نشانگر افزایش ارزش سرمایه گذاری است. در ۳۱ هکتار توسعه یافته ، این پروژه تقریباً افتتاح خواهد کرد. ۸۵ کیلومتر از اراضی بدون ساخت و ساز و کمترین ضریب کاربری اراضی ، با داشتن فضای سبز و ساختمانهای مرتفع ، حاکم است و ۱ مایل از جنگل بانهاسا قابل توجه است.

طراحی ویلا
معماری تل تخت

نحوه خرید ویلا در اروپا

خرید ویلا در اروپا وی گفت: “امروز ، جنگل ها برای ساختن ساختمان ها جمع می شوند. تمرکز اصلی ما گسترش جنگل در جامعه است که ساخته خواهد شد. “، گفت: الکس اسکوراس مدیرعامل آلسونور. اولین منطقه حومه سبز در رومانی ساختمانهایی را با طراحی سطح بالا و راه حلهای پیشرفته تکنولوژیکی ادغام می کند و ضمن احترام به طبیعت و کیفیت زندگی افرادی که تصمیم می گیرند در آنجا زندگی کنند. وی گفت: “در باغ کهربا ، ما متعهد شده ایم نشان دهیم که لوکس واقعی سبز است و ما در هر خانه توانسته ایم استانداردهای راحتی را افزایش دهیم. خرید ویلا در اروپا با پروژه جدید ، هدف ما گسترش این فلسفه در سطح جامعه است. این یک تجمل ساخت ویلا لوکس است که فرزندان ما می توانند در مدرسه از مدرسه قدردانی خود را در مسیری پیاده روی و یا در هنگام رفتن به مهد کودک یا پارک ، بدون همراهی داشته باشند و برای ما این است که در رستوران ، خرید ، ورزشگاه یا پیاده روی پیاده روی کنیم. صبح به جنگل. این لوکس به استاندارد اولین منطقه حومه سبز رومانی تبدیل خواهد شد. خرید ویلا در اروپا ما به همه کسانی که مایل به یک سبک زندگی متعادل هستند که نگران کیفیت زندگی و آسایش منزل شخصی خود هستند ، می پردازیم و می خواهیم خانواده های خود را در یک جامعه در وسط طبیعت ، با احتیاط بزرگ کنند. منطقه حومه برنامه ریزی شده ، از شهرسازی ،گفت: الکس اسکوراس ، مدیرعامل شرکت آلسونور.

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت یازدهم

خرید فروش ویلا در اروپا

خرید ویلا در اروپا تیم متخصصان طراحی ویلا Alesonor با توجه به تخصص خود در زمینه طراحی های نوآورانه ، مدرن و ساخت ویلا با کیفیت بالا خرید خانه های ویلایی، با صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگار با محیط زیست ، موفق به دریافت جوایز و گواهینامه های بی شماری برای پروژه های خود از جمله اولین گواهینامه “خانه سبز” در بخارست ، شده اند. شورای ساختمان سبز رومانی (RoGBC) ، در سال ۲۰۱۴ ، اولین جایزه در مسابقه معتبر “معماری سالانه بخارست” ، پروژه سبز سال ، توسط RoGBC در سال ۲۰۱۵ ، پروژه لوکس سبز سال ، اعطا شده توسط Forbes رومانی ، دو سال پیاپی – ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ ، پروژه نوآورانه سال ، توسط مجله Business ، در سال ۲۰۱۵ ، پروژه محیط زیست سال ، اعطا شده توسط ARM در سال ۲۰۱۶ ، ابتکاری ترین پروژه ، اهدا شده توسط CPI در سال ۲۰۱۶. Alesonor تیم شامل معماران ، مهندسین ، سازندگان ،مدیران پروژه ، کارشناسان مالی ، تحلیلگران بازار ، فروش ، بازاریابی و روابط عمومی که بیش از دو سال در تحلیل بازار و طراحی اولین منطقه حومه سبز در رومانی مشارکت داشته اند.

خرید ویلا در اروپا

خرید ویلا در اروپا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما