اقلیم بوشهر

اقلیم بوشهر


پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر  منطقه از لحاظ دما ، تابش خورشید، باد، نزولات جوی و رطوبت برسی جهت بادهای غالب و گلبادها در شهرستان بوشهر جهت غالب بادها از سمت شمال ، شمال غرب و غرب می باشد.

کابینت

کابینت

تجزیه و تحلیل شرایط اقلیمی

با توجه به عواملی از قبیل دمای هوا، رطوبت، تابش خورشید، باد و نزولات جوی

نوع اقلیم در سواحل گرم و مرطوب می باشد. دانلود اتوکد ماشین حداکثر مطلق دمای استان بالاتر از ۵۰ درجه سانتیگراد و حداقل مطلق درجه حرارت به کمی کمتر از ۰ درجه سانتیگراد می رسد. میانگین دمای سالانه بوشهر حدود ۲۵ درجه سانتیگراد است.
میانگین بارش سالانه استان بوشهر ۲۲۰ میلیمتر است که بیشتر در فصول پاییز و زمستان روی میدهد. به طور کلی استان بوشهر ۶ ماه از سال گرم، دو ماه تقریبا معتدل تا سرد و حدود چهار ماه از سال معتدل تا گرم می باشد. نم موجود در ساحل دما را تا حدودی متعادل می کند اما درصد رطوبت در برخی از ماه ها چنان بالا می رود که به حد اشباع می رسد. در این حالت هوا از فعل انفعال می افتد و هوای دم کرده و کم تحرکی به وجود می آید که اصطلاحا به آن شرجی می گویند.

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

دانلود

شما میتوانید در تمامی زمینه های معماری در قسمت مقالات پروژه های خود را یافت نمایید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

پتینه کاری

آموزش اسکیس طراحی داخلی

سقف عرشه فولاد

آموزش هوشمند سازی ساختمان

ضوابط نمای شیشه ای

ضوابط نما در معماری

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره