اقلیم بوشهر

اقلیم بوشهر


پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

به گزارش نقاشی ساختمانپاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر  منطقه از لحاظ دما ، تابش خورشید، باد، نزولات جوی و رطوبت برسی جهت بادهای غالب و گلبادها در شهرستان بوشهر جهت غالب بادها از سمت شمال ، شمال غرب و غرب می باشد.

کابینت

کابینت

تجزیه و تحلیل شرایط اقلیمی

با توجه به عواملی از قبیل دمای هوا، رطوبت، تابش خورشید، باد و نزولات جوی

نوع اقلیم در سواحل گرم و مرطوب می باشد. دانلود اتوکد ماشین حداکثر مطلق دمای استان بالاتر از ۵۰ درجه سانتیگراد و حداقل مطلق درجه حرارت به کمی کمتر از ۰ درجه سانتیگراد می رسد. میانگین دمای سالانه بوشهر حدود ۲۵ درجه سانتیگراد است.
میانگین بارش سالانه استان بوشهر ۲۲۰ میلیمتر است که بیشتر در فصول پاییز و زمستان روی میدهد. به طور کلی استان بوشهر ۶ ماه از سال گرم، دو ماه تقریبا معتدل تا سرد و حدود چهار ماه از سال معتدل تا گرم می باشد. نم موجود در ساحل دما را تا حدودی متعادل می کند اما درصد رطوبت در برخی از ماه ها چنان بالا می رود که به حد اشباع می رسد. در این حالت هوا از فعل انفعال می افتد و هوای دم کرده و کم تحرکی به وجود می آید که اصطلاحا به آن شرجی می گویند.

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

پاورپوینت بررسی اقلیم بوشهر

دانلود

شما میتوانید در تمامی زمینه های معماری در قسمت مقالات پروژه های خود را یافت نمایید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

پتینه کاری

آموزش اسکیس طراحی داخلی

سقف عرشه فولاد

آموزش هوشمند سازی ساختمان

ضوابط نمای شیشه ای

ضوابط نما در معماری

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره