آیا ویلا ساحلی بسازیم؟

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی


آیا ویلا ساحلی بسازیم؟

آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ طراحی ویلا ساحلی این ساختمان یک ویلای یک طبقه در یک مکانی عالی مشرف به دریا است. ناهار خوری ، آشپزخانه ، اتاق خصوصی ، حمام و اتاق مطالعه طرح شده در ضلع شمالی که در آن می توان دریا را مشاهده کرد. ویلا ساحلی هر اتاق دارای یک صندوق بازکنی بزرگ است که یکپارچه تراس ، استخر ، حوضه و دریا را به هم وصل می کند و نمونه طراحی ویلا میتوان درآن منظره زیبایی از دریا مشاهده می کند. ویلا ساحلی طرح ساختمان به گونه ای است که در ضلع جنوبی تابش مستقیم نور خورشید وارد  حیاط ، اتاق نشیمن ، ناهار خوری و آشپزخانه نمی شود و همچنین این ساختمان در معرض باد قرار می گیرد تا نور مستقیم خورشید مستقیماً وارد ساختمان نشود.

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

ویلا لب دریا

از آنجا که ساخت ویلا ساحلی دارای راهی بین جاده و دریا است ، ویلا ساحلی با بالا بردن سطح ۲.۵ متر از سطح جاده طبقه اول برای اطمینان ازدیدن منظره دریا از هر اتاق و دیده نشدن ساختمان از جاده راه حلی اندیشیده اند. آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ ایده طراحی ویلا ویلا ساحلی برای تحقق یک فضای کم ، ویلا لب دریا فقط از نورپردازی غیرمستقیم استفاده شده است. علاوه بر این ، با تنظیم روشنایی جدید توسط مالک ، برای حداکثر فضا برنامه ریزی شده بود.

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

عکس ویلا ساحلی

این ویلا نزدیک دریا است که در آن می توانید دانلود اتوکد تخت خواب مدرن با حداقل امکانات و یک ساختار خاص  فضای شفاف از یک منظره بزرگ در فضای زندگی خود ایجاد کرد و از آن لذت ببرید ساخت ویلا های خود را میتوانید به تیم طراحی ویلا اویم شاهانه به صورت تخصصی و حرفه ای کار میکنند بسپارید. طراحی ویلا ایرانی آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ ویلا ساحلی با خیال راحت این تیم هزینه ساخت را تا ۳۰ درصد کاهش و مدت زمان کاهش ساخت کارفرما رو به ۶۰ درصد میرسانند طراحی ویلا و طول عمر آنها شما میتوانید از طریق ارتباط با ما و یا از طریق تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی رستوران باغ ایرانی

آموزش طراحی داخلی کلاسیک 

ال اس اف قیمت

ساخت گلخانه با نایلون

طراحی آپارتمان با تراس بزرگ

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس