ویلا ساحلی

ویلا ساحلی


آیا ویلا ساحلی بسازیم؟

آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ طراحی ویلا ساحلی این ساختمان یک ویلای یک طبقه در یک مکانی عالی مشرف به دریا است. ناهار خوری ، آشپزخانه ، اتاق خصوصی ، حمام و اتاق مطالعه طرح شده در ضلع شمالی که در آن می توان دریا را مشاهده کرد. ویلا ساحلی هر اتاق دارای یک صندوق بازکنی بزرگ است که یکپارچه تراس ، استخر ، حوضه و دریا را به هم وصل می کند و نمونه طراحی ویلا میتوان درآن منظره زیبایی از دریا مشاهده می کند. ویلا ساحلی طرح ساختمان به گونه ای است که در ضلع جنوبی تابش مستقیم نور خورشید وارد  حیاط ، اتاق نشیمن ، ناهار خوری و آشپزخانه نمی شود و همچنین این ساختمان در معرض باد قرار می گیرد تا نور مستقیم خورشید مستقیماً وارد ساختمان نشود.

مشاوره با ما ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

ویلا لب دریا

از آنجا که ساخت ویلا ساحلی دارای راهی بین جاده و دریا است ، ویلا ساحلی با بالا بردن سطح ۲.۵ متر از سطح جاده طبقه اول برای اطمینان ازدیدن منظره دریا از هر اتاق و دیده نشدن ساختمان از جاده راه حلی اندیشیده اند. آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ ایده طراحی ویلا ویلا ساحلی برای تحقق یک فضای کم ، ویلا لب دریا فقط از نورپردازی غیرمستقیم استفاده شده است. علاوه بر این ، با تنظیم روشنایی جدید توسط مالک ، برای حداکثر فضا برنامه ریزی شده بود.

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

عکس ویلا ساحلی

این ویلا نزدیک دریا است که در آن می توانید با حداقل امکانات و یک ساختار خاص  فضای شفاف از یک منظره بزرگ در فضای زندگی خود ایجاد کرد و از آن لذت ببرید ساخت ویلا های خود را میتوانید به تیم طراحی ویلا اویم شاهانه به صورت تخصصی و حرفه ای کار میکنند بسپارید. طراحی ویلا ایرانی آیا ویلا ساحلی بسازیم؟ ویلا ساحلی با خیال راحت این تیم هزینه ساخت را تا ۳۰ درصد کاهش و مدت زمان کاهش ساخت کارفرما رو به ۶۰ درصد میرسانند شما میتوانید از طریق ارتباط با ما و یا از طریق تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ۰۹۱۲۷۶۹۸۷۵۱ تیم طراحی ویلا

طراحی ویلا
آب در معماری

مقالات

ویلا ساحلیویلا لب دریاویلا نزدیک دریاویلا نزدیک ساحل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *