معماران ویلا استو دی او

ویلا در جنگل

ویلا در جنگل


معماران ویلا استو دی او

معماران ویلا استو دی او طراح ویلا معماران ویلا استو دی او  در تلاش برای ایجاد یک نوع شناسی منحصر به فرد از یک خانه تعطیلات نمای ویلا در کالیکاواک ، Gliding Villa اصول عقاید تایلندی ، یعنی Feng Shui را با زمینه سایت و اصول طراحی مدرن ادغام می کند. این سایت که در انتهای یک جاده بن بست قرار گرفته است ، منظره ای از کوه های اطراف را ارائه می دهد.

ویلا در جنگل

ویلا در جنگل

در حالی که مالکان به دلیل قرار گرفتن در محل بن بست خود از خرید طرح تردید داشتند ، با تقسیم سایت و برنامه به دو پروژه ، این شرط فوق العاده منفی برطرف می شود و منطقه را به سمت بن بست باز می گذارد. یک منظره مشترک بین توابع زندگی توزیع شده در مرز سایت. از آنجا که فنگ شوی با ارجاع به ویژگی های محلی مانند اجسام آب و زمین ، تنظیمات فرخنده را تعیین می کند ، ادغام چنین اعتقاداتی با تهویه طبیعی به ما امکان ایجاد یک پروژه پایدار را می دهد که شرایط زندگی راحت را فراهم کند. طراحی داخلیسقف مثلثی شکل به شخصیت پروژه تبدیل می شود. در بالای توده ها معلق می شود ، به اشکال پراکنده انسجام می دهد و بصری برنامه ها را بهم متصل می کند. در حالی که شکل آن به کوههای اطراف شباهت دارد ، سقف دارای حفره های مثلثی شکل است که باعث ایجاد احساس سبک تر و بازتری نسبت به هواپیما که به نظر می رسد در حال پرواز است ، از این رو نام Gliding Villa است. نقاشی ساختمانتراسهای فضای باز در زیر این سایبان گسترده به مکانهای پر جنب و جوش برای اجتماعات خانوادگی تبدیل می شوند. فضایی برای صحبت ، نوشیدن و خوردن با هم. این نوع فضا در خانه های سنتی تایلند مشهود است ، جایی که مناطق همسایه دارای کارکردهای غیررسمی مختلفی هستند یا از آن به عنوان فضای جمع آوری استفاده می شود. ما چنین مفاهیم را با قراردادهای طراحی مجدداً تفسیر می کنیم تا معماری و همچنین رسماً در محیط معماری در محیط معماری ادغام شود.

ویلا در جنگل

ویلا در جنگل

تایلند ، خرافات و اعتقادات هنوز ریشه در جامعه و زندگی روزمره دارد. طراحی متناسب با چنین اعتقاداتی ، به نوعی طراحی معماری برای روح و مکان است. با انجام این کار ، ما اعتقاد داریم که تجربه و دلبستگی کاربران نسبت به فضا احساس می کند ، معماری ماندگار تری ایجاد می کند.

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما