معماری خانه آرک را ببینید | بی نظیرترین طراحی

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک


فهرست مطالب

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک این پروژه با ۱۵۰ متر مربع خانه ای کامل و کاملاً یکپارچه را شامل می شود که شامل اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، آشپزخانه و حمام است ، در یک محیط پاکت دار ، مشخص شده توسط دهانه های چند رنگ و قوسی ، که بالکن را قاب می کند و در مبلمان و عناصر تزئینی تکرار می شود ، بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد.

معماری خانه آرک
معماری خانه آرک

در خارج ، این خانه دارای یک حیاط کاملاً سایه دار است که همه در تخته های بتونی توسط “Mosarte Revestimentos” پوشیده شده است که توسط یک باغ بامبو تزئین شده است. تعجب آور وقتی بازدید کننده وارد خانه می شود و با محیطی کاملاً متضاد روبرو می شود ، که علاوه بر رنگ های خاکی و تغییرات آن ، علاوه بر رنگ های خاکی و تنوع آنها ، مراحل اضافه اشکوب معماری خانه آرک با رنگ های زنده مانند سبز عمیق ، آبی آنالوگ مشخص می شود ، که محیطهای یکپارچه را محدود می کند.

معماری خانه آرک
معماری خانه آرک

علاوه بر حضور در بالکن ، شکل قوس ها ، آنقدر معمول در ساختمان های کلاسیک ، در مبلمان نیز وجود دارد – همه توسط خود حرفه ای طراحی شده و توسط “دونلی” اجرا شده است – و در جزئیات تزئینی ، که با هم. با رنگ ها ، هویت را به فضا می بخشد و پختگی و احساس استقبال را که یک اقامتگاه باید داشته باشد به ارمغان می آورد. همه فضاها برای رفع نیازهای اصلی شما طراحی شده اند. معمار لئو شhtمن ، با بیان اینکه تک رنگ هر یک از محیط ها به وسیله ظرافت و ظرافت توسط عناصر تزئینی انتخاب شده برای آن مکان شکسته می شود ، زیاده روی نمی کند ، به جز رنگ ها.

در مرکز Casa dos Arcos نوعی جعبه وجود دارد که حمام را متمرکز کرده و به عنوان یک تقسیم کننده اتاق عمل می کند و یک طرف آن آشپزخانه را ارائه می دهد – که علاوه بر میز ، یک آشپزخانه و انبار “Elettomec” دارد ، معنی اضافه اشکوب و لوازم ال جی. از طرف دیگر ، اتاق نشیمن بدون زیاده روی ، مبلمان طراحی شده توسط معمار و طراح و فرش توسط “توسط کامی” را به همراه دارد.

معماری خانه آرک
معماری خانه آرک

در قسمت های مرکزی ، اتاقی که با رنگ سبز مشخص شده است ، دارای صفحه نمایش و کاغذ دیواری از “Pormade” است. و از طرف دیگر ، دریچه ای به بالکن ، که از آن درب برای ورود و خروج باز می شود.

یک کلاسیک مدرن ، Casa dos Arcos مدرن را می توان طبقه بندی کرد ، معماران ویلا بابل پروژه ۳۱ معمار برای CASA COR SP ، با الهام از مراجع مدرنیستی و پسامدرنیستی مورد استفاده ، مانند Le Corbusier و نجات تزئینات کلاسیک مانند قوس درها و شکل استفاده شده روی همه اشیاء

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مطب دکتر

طراحی کارخانه خوراک دام و طیور

محوطه سازی ویلا باغ

طراحی گلخانه در بالکن

هزینه ساخت ویلا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!