معماری خانه آرک

معماری خانه آرک


فهرست مطالب

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک این پروژه با ۱۵۰ متر مربع خانه ای کامل و کاملاً یکپارچه را شامل می شود که شامل اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، آشپزخانه و حمام است ، در یک محیط پاکت دار ، مشخص شده توسط دهانه های چند رنگ و قوسی ، که بالکن را قاب می کند و در مبلمان و عناصر تزئینی تکرار می شود ، بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد.

کابینت

کابینت

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک

در خارج ، این خانه دارای یک حیاط کاملاً سایه دار است که همه در تخته های بتونی توسط “Mosarte Revestimentos” پوشیده شده است که توسط یک باغ بامبو تزئین شده است. تعجب آور وقتی بازدید کننده وارد خانه می شود و با محیطی کاملاً متضاد روبرو می شود ، که علاوه بر رنگ های خاکی و تغییرات آن ، علاوه بر رنگ های خاکی و تنوع آنها ، مراحل اضافه اشکوب معماری خانه آرک با رنگ های زنده مانند سبز عمیق ، آبی آنالوگ مشخص می شود ، که محیطهای یکپارچه را محدود می کند.

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک

علاوه بر حضور در بالکن ، شکل قوس ها ، آنقدر معمول در ساختمان های کلاسیک ، در مبلمان نیز وجود دارد – همه توسط خود حرفه ای طراحی شده و توسط “دونلی” اجرا شده است – و در جزئیات تزئینی ، که با هم. با رنگ ها ، هویت را به فضا می بخشد و پختگی و احساس استقبال را که یک اقامتگاه باید داشته باشد به ارمغان می آورد. همه فضاها برای رفع نیازهای اصلی شما طراحی شده اند. معمار لئو شhtمن ، با بیان اینکه تک رنگ هر یک از محیط ها به وسیله ظرافت و ظرافت توسط عناصر تزئینی انتخاب شده برای آن مکان شکسته می شود ، زیاده روی نمی کند ، به جز رنگ ها.

در مرکز Casa dos Arcos نوعی جعبه وجود دارد که حمام را متمرکز کرده و به عنوان یک تقسیم کننده اتاق عمل می کند و یک طرف آن آشپزخانه را ارائه می دهد – که علاوه بر میز ، یک آشپزخانه و انبار “Elettomec” دارد ، معنی اضافه اشکوب و لوازم ال جی. از طرف دیگر ، اتاق نشیمن بدون زیاده روی ، مبلمان طراحی شده توسط معمار و طراح و فرش توسط “توسط کامی” را به همراه دارد.

معماری خانه آرک

معماری خانه آرک

در قسمت های مرکزی ، اتاقی که با رنگ سبز مشخص شده است ، دارای صفحه نمایش و کاغذ دیواری از “Pormade” است. و از طرف دیگر ، دریچه ای به بالکن ، که از آن درب برای ورود و خروج باز می شود.

یک کلاسیک مدرن ، Casa dos Arcos مدرن را می توان طبقه بندی کرد ، معماران ویلا بابل پروژه ۳۱ معمار برای CASA COR SP ، با الهام از مراجع مدرنیستی و پسامدرنیستی مورد استفاده ، مانند Le Corbusier و نجات تزئینات کلاسیک مانند قوس درها و شکل استفاده شده روی همه اشیاء

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مطب دکتر

طراحی کارخانه خوراک دام و طیور

محوطه سازی ویلا باغ

طراحی گلخانه در بالکن

هزینه ساخت ویلا در سال ۱۴۰۰

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره