خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر


خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

 Casa MM خانه ای شگفت انگیز است که توسط Dayala + Rafael Arquitetura در Goi Gonia ، پایتخت و بزرگترین شهر ایالت Gois برزیل طراحی شده است. معماران از مکان زیبایی به عنوان الهام بخش برای این خانه شگفت انگیز و نمای مدرن چشمگیر آن استفاده کردند. دکوراسیون مطب Upper Goiânia به نظر می رسد مکانی بسیار زیبا ، آرام و آرام ، مناسب برای خانه مانند این مکان. Casa MM به گونه ای طراحی شده است که می تواند از مکان آن استفاده کند. نمای جلو بیشتر باز است و منظره ای زیبا از طبیعت گرمسیری برزیل ارائه می دهد. تپه های سبز تا آنجا که می بینید گسترش می یابد. با توجه به این موضوع ، معمار از دفتر Dayala + رافائل Arquitetura تصمیم گرفت دکوراسیون مطب اتاق نشیمن معاصر زیبایی را در این طرف خانه قرار داده و آن را با دو جداره شیشه ای گوشه ای بلند ببندد. تراس با استخر بزرگ در جلوی آن قرار گرفته است و از این منظره نیز می توان استفاده کرد.

کابینت

کابینت

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر

طراحی ویلا لوکس این خانه با نخلستان های سبز ، کوتاه و بلند احاطه شده است و فضای گرم و گرمسیری را ایجاد می کند ، همانطور که قرار است در برزیل گرم و گرمسیری قرار داشته باشد. نکته دیگری که این خانه را شگفت انگیز می کند محوطه سازی ویلا طراحی نورپردازی نما است که برای بلند کردن خانه بالاتر از سایرین محله ساخته شده است. به علاوه ، فقط جوهای اطراف استخر را در شبهای گرم تابستانی تصور کنید. کار عالی Dayala + دفتر رافائل Arquitetura ، کار عالی. شما چی فکر میکنید؟ بهترین خانه جهان آیا این خانه شگفت انگیز را دوست دارید؟

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی آرایشگاه مردانه ام دی اف

طراحی رستوران کلاسیک

آموزش اسکیس از پایه

اضافه اشکوب با lsf

برآورد هزینه ساخت ویلا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره