خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان


خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان تقاضای زیاد اماکن مراقبت از کودک و فشار همزمان هزینه بالا ، خطر اتکا به راه حل های سریع اما غیرقابل کنترل و بی اهمیت را افزایش می دهد. در صورت اجرای این پروژه ، در طرح توسعه نادرست در نگاه اول ، پتانسیل بالایی را برای یک ساختمان اعتصاب آور و فردی پیدا کردیم ، که برای خانه های تک خانواده ای گذاشته شد.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

به عنوان پاسخی به محدودیتهای متنوع مانند یک بنای طبیعی ، درخواست اضافه اشکوب طرح توسعه ، نیاز به بن بست و یک ساختمان موجود ، ساختمان جدید به عنوان یک شکل تقریباً مربعی در منطقه شمال شرقی طرح قرار گرفته است. شکل متمایز سقف با سه شیروانی از اهمیت بالایی برای کودکان برخوردار است و خصوصیات ویژه ای غیر منتظره را در داخل ارائه می دهد. از این طریق ، یک فضای سخاوتمندانه از ترکیب مناطق دسترسی و رختکن در یک سالن اصلی در زیر سقف مرکزی بیرون می رود. ساختار جمع و جور و روشن عملکرد بالا و مسافت های کوتاه را تضمین می کند.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

در تقابل با محیطی که اغلب با صدای بلند و درخشان است ، ما مواد طبیعی ، آرام و کم کلید رنگی را برای مرکز مراقبت روزانه انتخاب کردیم. پایداری و استحکام برای انتخاب مواد نیز بسیار مهم بود. رندر ، چوب ، بتن و فلز ساخت و ساز ساختمان را برای کودکان تجربه واقعی می کند و تحریک بصری و حسی را ایجاد می کند. آنها قاب برای “دکوراسیون رنگارنگ” توسط کاربر هستند. ساختمان جدید با نمای جلوه ای و سه شیروانی که در محیط اطراف خود ادغام شده است ، آیا بازیافت بتن امکان پذیر است؟ مطابق با برنامه توسعه خانه های یک خانواده است اما با ظاهر متمایز آن به عنوان یک ساختمان عمومی قابل تشخیص است. سطح رندر نامنظم ساختاری نمایانگر صنایع دستی است و به عنوان پاسخ معاصر برای نمای بی نقص و غالبا بدون نقص منظور شده است.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

طراحی مدرسه با رویکرد معماری پایدار

نمونه های محوطه سازی ویلا

طراحی گلخانه خانگی

هزینه ساخت ساختمان شناژی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس