خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان


خانه ای برای اقامت کوکان

به گزارش بازسازی ویلا :خانه ای برای اقامت کوکان تقاضای زیاد اماکن مراقبت از کودک و فشار همزمان هزینه بالا ، خطر اتکا به راه حل های سریع اما غیرقابل کنترل و بی اهمیت را افزایش می دهد. در صورت اجرای این پروژه ، در طرح توسعه نادرست در نگاه اول ، پتانسیل بالایی را برای یک ساختمان اعتصاب آور و فردی پیدا کردیم ، که برای خانه های تک خانواده ای گذاشته شد.

کابینت

کابینت

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

به عنوان پاسخی به محدودیتهای متنوع مانند یک بنای طبیعی ، درخواست اضافه اشکوب طرح توسعه ، نیاز به بن بست و یک ساختمان موجود ، ساختمان جدید به عنوان یک شکل تقریباً مربعی در منطقه شمال شرقی طرح قرار گرفته است. شکل متمایز سقف با سه شیروانی از اهمیت بالایی برای کودکان برخوردار است و خصوصیات ویژه ای غیر منتظره را در داخل ارائه می دهد. از این طریق ، یک فضای سخاوتمندانه از ترکیب مناطق دسترسی و رختکن در یک سالن اصلی در زیر سقف مرکزی بیرون می رود. ساختار جمع و جور و روشن عملکرد بالا و مسافت های کوتاه را تضمین می کند.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

در تقابل با محیطی که اغلب با صدای بلند و درخشان است ، ما مواد طبیعی ، آرام و کم کلید رنگی را برای مرکز مراقبت روزانه انتخاب کردیم. پایداری و استحکام برای انتخاب مواد نیز بسیار مهم بود. رندر ، چوب ، بتن و فلز ساخت و ساز ساختمان را برای کودکان تجربه واقعی می کند و تحریک بصری و حسی را ایجاد می کند. آنها قاب برای “دکوراسیون رنگارنگ” توسط کاربر هستند. ساختمان جدید با نمای جلوه ای و سه شیروانی که در محیط اطراف خود ادغام شده است ، آیا بازیافت بتن امکان پذیر است؟ مطابق با برنامه توسعه خانه های یک خانواده است اما با ظاهر متمایز آن به عنوان یک ساختمان عمومی قابل تشخیص است. سطح رندر نامنظم ساختاری نمایانگر صنایع دستی است و به عنوان پاسخ معاصر برای نمای بی نقص و غالبا بدون نقص منظور شده است.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

طراحی مدرسه با رویکرد معماری پایدار

نمونه های محوطه سازی ویلا

طراحی گلخانه خانگی

هزینه ساخت ساختمان شناژی

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره