خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان


خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان تقاضای زیاد اماکن مراقبت از کودک و فشار همزمان هزینه بالا ، خطر اتکا به راه حل های سریع اما غیرقابل کنترل و بی اهمیت را افزایش می دهد. در صورت اجرای این پروژه ، در طرح توسعه نادرست در نگاه اول ، پتانسیل بالایی را برای یک ساختمان اعتصاب آور و فردی پیدا کردیم ، که برای خانه های تک خانواده ای گذاشته شد.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

به عنوان پاسخی به محدودیتهای متنوع مانند یک بنای طبیعی ، درخواست اضافه اشکوب طرح توسعه ، نیاز به بن بست و یک ساختمان موجود ، ساختمان جدید به عنوان یک شکل تقریباً مربعی در منطقه شمال شرقی طرح قرار گرفته است. شکل متمایز سقف با سه شیروانی از اهمیت بالایی برای کودکان برخوردار است و خصوصیات ویژه ای غیر منتظره را در داخل ارائه می دهد. از این طریق ، یک فضای سخاوتمندانه از ترکیب مناطق دسترسی و رختکن در یک سالن اصلی در زیر سقف مرکزی بیرون می رود. ساختار جمع و جور و روشن عملکرد بالا و مسافت های کوتاه را تضمین می کند.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

در تقابل با محیطی که اغلب با صدای بلند و درخشان است ، ما مواد طبیعی ، آرام و کم کلید رنگی را برای مرکز مراقبت روزانه انتخاب کردیم. پایداری و استحکام برای انتخاب مواد نیز بسیار مهم بود. رندر ، چوب ، بتن و فلز ساخت و ساز ساختمان را برای کودکان تجربه واقعی می کند و تحریک بصری و حسی را ایجاد می کند. آنها قاب برای “دکوراسیون رنگارنگ” توسط کاربر هستند. ساختمان جدید با نمای جلوه ای و سه شیروانی که در محیط اطراف خود ادغام شده است ، آیا بازیافت بتن امکان پذیر است؟ مطابق با برنامه توسعه خانه های یک خانواده است اما با ظاهر متمایز آن به عنوان یک ساختمان عمومی قابل تشخیص است. سطح رندر نامنظم ساختاری نمایانگر صنایع دستی است و به عنوان پاسخ معاصر برای نمای بی نقص و غالبا بدون نقص منظور شده است.

7 ایده جذاب برای نظافت خانه
طراحی ویلا
چک لیست ساختمان چک لیست مکانیکی چک لیست الکتریکی رضا امیری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

ایمیل

villa | @ | evimshahane.com

شماره تماس

09378443934

 

آدرس

تهران  شهرک آزادی، جهت دریافت لوکیشین از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_
خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x