خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان


خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان تقاضای زیاد اماکن مراقبت از کودک و فشار همزمان هزینه بالا ، خطر اتکا به راه حل های سریع اما غیرقابل کنترل و بی اهمیت را افزایش می دهد. در صورت اجرای این پروژه ، در طرح توسعه نادرست در نگاه اول ، پتانسیل بالایی را برای یک ساختمان اعتصاب آور و فردی پیدا کردیم ، که برای خانه های تک خانواده ای گذاشته شد.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

به عنوان پاسخی به محدودیتهای متنوع مانند یک بنای طبیعی ، طرح توسعه ، نیاز به بن بست و یک ساختمان موجود ، ساختمان جدید به عنوان یک شکل تقریباً مربعی در منطقه شمال شرقی طرح قرار گرفته است. شکل متمایز سقف با سه شیروانی از اهمیت بالایی برای کودکان برخوردار است و خصوصیات ویژه ای غیر منتظره را در داخل ارائه می دهد. از این طریق ، یک فضای سخاوتمندانه از ترکیب مناطق دسترسی و رختکن در یک سالن اصلی در زیر سقف مرکزی بیرون می رود. ساختار جمع و جور و روشن عملکرد بالا و مسافت های کوتاه را تضمین می کند.

خانه ای برای اقامت کوکان

خانه ای برای اقامت کوکان

در تقابل با محیطی که اغلب با صدای بلند و درخشان است ، ما مواد طبیعی ، آرام و کم کلید رنگی را برای مرکز مراقبت روزانه انتخاب کردیم. پایداری و استحکام برای انتخاب مواد نیز بسیار مهم بود. رندر ، چوب ، بتن و فلز ساخت و ساز ساختمان را برای کودکان تجربه واقعی می کند و تحریک بصری و حسی را ایجاد می کند. آنها قاب برای “دکوراسیون رنگارنگ” توسط کاربر هستند. ساختمان جدید با نمای جلوه ای و سه شیروانی که در محیط اطراف خود ادغام شده است ، مطابق با برنامه توسعه خانه های یک خانواده است اما با ظاهر متمایز آن به عنوان یک ساختمان عمومی قابل تشخیص است. سطح رندر نامنظم ساختاری نمایانگر صنایع دستی است و به عنوان پاسخ معاصر برای نمای بی نقص و غالبا بدون نقص منظور شده است.

طراحی ویلا
پایان نامه مسکونی

مقالات

خانه ای برای اقامت کوکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *