6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی

6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی


۶ استراتژی استفاده از مصالح در طراحی

ما در این مقاله قصد داریم ۶ استراتژی استفاده از مصالح در طراحی را برای شما مخاطبان گرامی آموزش بددیم مصالح با کیفیت بالا با طراحی می توانند حتی ساده ترین طراحی را فانتزی جلوه دهند و طول عمر داخلی را تمدید کنند تا اینکه تصمیم بگیرید دفعه دیگر نوسازی کنید.

چگونه مصالح ساختمانی را در طراحی انتخاب کنیم؟

انتخاب عمدتا تحت تأثیر سبک قرار خواهد گرفت ، اما حتی در اینجا متغیرهای زیادی نیز وجود خواهند داشت.

این یک طراح داخلی است ، که این ایده را ایجاد می کند تا عملی و زیبایی شناسی مواد را با هم مخلوط کند. و ایجاد مفهوم به دید صاحبان پروژه و سبک مورد نظر بستگی دارد.

تعداد زیادی از طراحی داخلی وجود دارد و امروزه با فناوریهای جدید هر روز حتی خلاقیت بیشتری نیز ایجاد می شود. با این وجود مواد اصلی وجود دارد که قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین با فن آوری های جدید تکامل یافته است.

دسته بندی مواد اصلی طراحی داخلی برای اهداف عملی و تزئینی آنها عبارتند از:

سنگ طبیعی در طراحی ویلا

– سنگ مرمر ، سنگ آهک ، گرانیت ، تخته سنگ و غیره – یک اتصال واقعی به زمین را نشان می دهد که کیفیتی صادقانه را نشان می دهد.

طراحی ویلا
2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

سنگ مرمر لوکس ترین سنگی است که به دلیل زیبایی و دوام در طراحی های جذاب مورد استفاده قرار گرفته است. در ترکیب با عناصر فلزی و شیشه بیشترین نمای خزانه دار برای ویلا یا کاخ را فراهم می کند.

گرانیت یکی دیگر از مواد عالی طراحی است که ضد خش ، ضد آب ، ضد حرارت و ضد آب است که به دلیل نگهداری آسان اغلب در میزهای آشپزخانه و میزهای غرق استفاده می شود.

چوب در ویلا

ماده دیگری که عامل منحصر به فرد وام دادن به یک احساس طبیعی گرم دارد و ما را به طبیعت متصل می کند.

محبوب ترین انواع چوب مورد استفاده در داخلی عبارتند از:

بلوط ، راش ، کاج ، گیلاس ، توسکا ، افرا ، گردو ، صنوبر ، توس ، چوب چوب چوب چوب ساج و چوب ساج.

هر یک از این چوب ها از نظر ظاهری و خاصیت هایی دارند – رنگ ، بافت و الگوهای دانه.

بسته به هدف استفاده چوب ممکن است به عنوان ماده اولیه فقط با روش درمانی ویژه برای دوام و در برابر آسیب برای دستیابی به طراحی طبیعی بسیار زبرسنج استفاده شود.

یا در یک نوع پانل های چوبی ، کاشی ، موزاییک ، روکش چوبی و گزینه های کامپوزیت.

طراحی ویلا
طراحی ویلا هوشمند

به خوبی شناخته شده است که کف چوب سخت اگر به طور صحیح مورد مراقبت قرار گیرد سالها طول بکشد و در دراز مدت برای زندگی سالم تر سرمایه گذاری خوبی است. چوب به عنوان عنصر اصلی مفهوم طراحی در سبک های داخلی مانند روستایی ، صنعتی ، شیک Bohemian ، قرن میانه ، ساحلی ، اسکاندیناوی استفاده می شود.

6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی

۶ استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی

فلز در ساخت ویلا

به مدرنیته ، پایه و استحکام داخلی می بخشد. اتمام فلز می تواند بسیار کاربردی و در عین حال بسیار تزئینی باشد زیرا انواع مختلف فلزات دارای کیفیت تصویری متفاوتی هستند.

فلزات به طبقه بندی می شوند

آهن: چدن ، آهن فرفورژه و فولاد

غیر آهنی: مس ، قلع ، آلومینیوم ، سرب و روی

و بر این اساس مشخصات آنها برای طرح های خاص استفاده می شود.

چدن – بیشتر برای قلاب و اتصالات ، پله مارپیچ و اتصالات بهداشتی استفاده می شود. استیل ضد زنگ در طرح های بسیار مرسوم ، اغلب در آشپزخانه.

مس ، قلع ، آلومینیوم تزئینی تر هستند.

فلز در تمام سبک های طراحی بسته به نوع استفاده از آن کمک می کند تا به زیبایی ظاهری یا زنگ زدگی یا ظاهری بسیار زیبا کمک کند.

طراحی ویلا
بررسی معماری شهرستان کندوان

به عنوان مثال برنج براق که برای سطوح مورد استفاده قرار می گیرد ، ترکیب های بسیار مجللی با سنگ مرمر ایجاد می کند.

شیشه در ویلای مینیمال

یک ماده منحصر به فرد است که به خودی خود قابل استفاده است ، نه تنها به عنوان ماده شفاف برای ویندوز. در کاربردهای داخلی باید از شیشه سفت و محکم استفاده شود که با استفاده از عملیات حرارتی ایمن تر شود و این باعث می شود پنج برابر قوی تر شود.

برای تزیینات رنگی ، یخ زده ، شفاف و بازتابی قابل انتخاب است.

مصالح طراحی داخلی

Algedra در هنگام طراحی فضای داخلی ایجاد شده برای هر فضا به صورت جداگانه از دکوراسیون شیشه ای منحصر به فرد استفاده می کند که آن را منحصر به فرد برای هر پروژه می کند.

همچنین مواد طراحی به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. استفاده از جایگزین مصنوعی سنگ طبیعی یا چوب اغلب فرصتی برای ایجاد نمای مشابه در بودجه کمتری می دهد.

در انتخاب متریال طراحی برای فضای داخلی خود ، از بین بردن انواع مختلف بسیار آسان است و بهترین ایده این است که به این کار اعتماد کنید تا به طراح داخلی ، که ترکیبی از هر ماده را برای دستیابی به دید مطلوب می داند، باشد شما در این مقاله ۶ استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی آموختید از این که وقت گران بهایتان را صرف جهت مطالعه این مقاله کردید سپاسگزاریم.

طراحی ویلا
موزه آکادمی تصاویر متحرک

معماری

6 استزاتژی استفاده از مصالح در طراحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *