4 نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا

طراحی نما ویلا

طراحی نما ویلا


۴ نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا

نمای ویلا یعنی معرفی اولیه ی خلاقیت و سلیقه ی شما ۴ نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخودار بوده و خلاقیت طراحان حرفه ای را می طلبد و داشتن نمایی زیبا و در عین حال ساده و جذاب، از خواسته های اغلب مشتریان است که براساس ریزه کاری های طراحی، کمی تغییر قیمت خواهد داشت.

نحوه طراحی نمای ویلا

  1. موقعیت جغرافیایی ویلا :

موقعیت ساخت طراحی ویلا در صورت برنامه ریزی صحیح و نظرات کارشناسان حرفه ای، نقش اساسی در سایر مراحل ساخت  دارد. بنابراین طراحان حرفه ای ابتدا موقعیت را به خوبی سنجیده و امکان احتمال خطرهای طبیعی و جانوری را می سنجند. به این صورت که طراحی شکل نما را می توان تابعی از خط آسمان و میزان ناهمواری های زمین دانست. بنابراین خلاقیت نیروهای متخصص طراح در کنار قابلیت های زیبای طبیعت اطراف، می تواند مکملی قوی برای نمای زیبای ویلای شما باشد .

۲. سبک های خاص  ویلا:

دانش نظری و تجربه ی عملی طراحان، باعث شده تا طراحی در سبک های مختلف و منحصر به فردی انجام شود. مثلا این طراحی ویلا حرفه ای علاقه ی بیشتری به سبک مدرن و خلاقیت های این حوزه دارد. طراح دیگر بسیار مشتاق طرح های کلاسیک بوده و زیباترین ویلا را انجام داده است. البته در کنار توانمندی طراحی، اصلی دیگر ویلا احترام به نظر کارفرما و مالکین ویلا خواهد بود. زیرا قرار است منبعی آرامش برای این عزیزان طراحی و اجرا شود. بنابراین باتوجه به سلیقه های افراد گوناگون، هم فکری طراح حرفه ای و خلاق در کنار سلیقه ی زیبای مشتری، ویلای رویایی شما را می سازد.

طراحی ویلا
صفر تا صد بازسازی

۳اصول طراحی

برخی سبک های  ویلا به سمت سادگی و جذاب بودن پیش رفته اند که مخاطبین خاص خود را نیز جذب کرده است. این طرح ها اغلب محیطی آرام و لذت بخش را برای ساکنین ویلا فراهم می کنند زیرا از طرح ها و معماری های شلوغ به دور بوده است. به همین دلیل طبق اصول طراحی، بهتر است از دو رنگ در این طراحی های استفاده شود و هر رنگ نیز مرزی داشته باشد. طبق اصول طراحی  معمولا تناسب رنگی نمای ویلا با طبیعت سازگار خواهد بود .

۴نورپردازی در نما ویلا

یکی از دیگر نکات مهم برای طراحی ویلا، دید در شب است که در تاریکی هم ویلا از زیبایی و نورافشانی مناسبی بهره مند شده باشد. زیرا نورپردازی مناسب تاثیر زیادی در جلوه های هنری و بصری ویلا در نمونه های طراحی  ویلا خواهد داشت.

طراحی ویلا م

نحصر به فرد در شمال

در این متن ۴ اصل بنیادین طراحی نمای ویلا را با هم مرور کردیم .ویلا یعنی فرایندی استاندارند و مهندسی شده.ویلا را به ما بسپرید و از نتیجه ی نهایی شگفت زده شوید. نیروهای متخصص و مهندسین حرفه ای شرکت مدرن ویلا، از اولین گام تا اجرایی شدن ویلا در کنار شما هستند .

4 نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا

۴ نکته کیهانی در طراحی نمای ویلا

پس از عقد و واگذاری ملک ویلا در هر نقطه کشور جهت انجام امور  طراحی ویلا و ساخت ویلا می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان ویلا و طراحی منظر با شماره تماس ۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴ ارتباط برقرار نمایید.

طراحی ویلا
نورپردازی ویلا
villa-design-free-consultation

villa-design-free-consultation

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *