ویلا کیندرمن

ویلا Kindermann کیندرمن

ویلا Kindermann کیندرمن


ویلا کیندرمن

ویلا کیندرمن Kindermann ، طراحی ویلا و ساخته شده در سال ۱۹۰۳ توسط Gustav Landau – Gutenteger یک معمار برجسته لهستانی که در پترزبورگ تحصیل کرده است ، یک نمونه بی نظیر و بهترین نمونه از معماری Art Nouveau در لهستان است. ویلا در شهر ادی واقع شده است ، که از اواخر قرن نوزدهم رشد قابل توجهی پیدا کرده است که اهمیت ویژه ای برای توسعه سریع اقتصادی ظهور مکان های عظیم تولید پارچه به عنوان یکی از بزرگترین اروپا در کنار منچستر بود. این امر باعث شد تا بسیاری از بنیانگذاران مشاغل یک شبه ثروتمند شوند و همین امر باعث ایجاد تعدادی کاخ و ویلاهای الکتیکی و آرت نوو شد.

ز منظر معماری و تاریخی ویلا Kindermann بهترین ساختمان اولیه Art Nouveau در لهستان و نمونه ای کامل از ایده Gesamtkunstwerk به عنوان کل ساخت های آن فقط دارای شخصیت Art Nouveau است.

این بنا دارای شکل نامتقارن و نامنظم است که با زیور آلات و تزئینات بی شماری غنی شده است. هر پنجره ، مطابق قوانین معماری Art Nouveau ، از شکل های مختلفی برخوردار است ، در حالی که زیور آلات بی نظیر گل و ارگانیک دارای معنی سمبولیک هستند که جانوران و گیاهان عادی را برای آب و هوای معتدل لهستانی مانند درختان پنیر ، سنجاب ها یا گلهای کوکنار نشان می دهند که نام آنها فقط چند است. پورتال اصلی شامل دو ستون به شکل تنه درخت سیب است که همچنین سمبل کشاورزی لهستان است.

طراحی ویلا
ويلا آپارتمان

فضای داخلی شامل راه پله اصلی ، تزئینات سقفی با گلدان های چوبی ، درها و همچنین پنجره های زیبا با رنگ شیشه ای است که منظره مونترو را به نمایش می گذارد ، همه به سبک Art Nouveau ، به گونه ای که شخصیت واقعی از آثار هنری قطع شده را به نمایش می گذارد.

کل ساختمان و آن نزدیکترین اطراف خوشبختانه باقی مانده از جنگ جهانی دوم و در نتیجه ویلا صندلی از شهر گالری هنر در لودز است از سال ۱۹۷۵. بین سال های ۲۰۱۱ – ۲۰۱۳ ساختمان به دقت بازسازی شده است و دوباره به عموم مردم در ژوئن ۲۰۱۴. افتتاح شد

به عنوان به رسمیت شناختن روند کامل نوسازی و همچنین ارزشهای کلی تاریخی و معماری ، ویلا در دسامبر سال ۲۰۱۵ به عضویت شبکه اختصاصی خانه های آیکونیک درآمد.

 راهنمای تماس با ما

شما میتوانید در هر زمینه ای از ساختمان از خرید زمین تا ساخت وساز ویلا با کارشناسان ، طراحان ، مهندسین اجراء و نظارت ما تماس حاصل فرمایید، با ما در تماس باشید ، بنابراین ما می توانیم صحبت کنیم یا با هم ملاقات کنیم و ببینیم ارزش ها و ایده های یکسانی را به اشتراک می گذاریم یا نه. اگر تفاهمی خوبی داریم ، این می تواند اولین قدم برای ایجاد ویلای رویایی شما باشد.

طراحی ویلا
معماران ویلا استو دی او

پروژه طراحی ویلا

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *