ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی


ویلا ساحلی

طراحی ویلا ساحلی این ساختمان یک ویلای یک طبقه در یک مکانی عالی مشرف به دریا است. ناهار خوری ، آشپزخانه ، اتاق خصوصی ، حمام و اتاق مطالعه طرح شده در ضلع شمالی که در آن می توان دریا را مشاهده کرد. هر اتاق دارای یک صندوق بازکنی بزرگ است که یکپارچه تراس ، استخر ، حوضه و دریا را به هم وصل می کند و میتوان درآن منظره زیبایی از دریا مشاهده می کند. طرح ساختمان به گونه ای است که در ضلع جنوبی تابش مستقیم نور خورشید وارد  حیاط ، اتاق نشیمن ، ناهار خوری و آشپزخانه نمی شود و همچنین این ساختمان در معرض باد قرار می گیرد تا نور مستقیم خورشید مستقیماً وارد ساختمان نشود.

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

ویلا روبرو دریا

از آنجا که ساخت ویلا دارای راهی بین جاده و دریا است ، با بالا بردن سطح ۲.۵ متر از سطح جاده طبقه اول برای اطمینان ازدیدن منظره دریا از هر اتاق و دیده نشدن ساختمان از جاده راه حلی اندیشیده اند. برای تحقق یک فضای کم ، فقط از نورپردازی غیرمستقیم استفاده شده است. علاوه بر این ، با تنظیم روشنایی جدید توسط مالک ، برای حداکثر فضا برنامه ریزی شده بود.

ویلا ساحلی

ویلا ساحلی

عکس ویلا ساحلی

این ویلای روبه دریا است که در آن می توانید با حداقل امکانات و یک ساختار خاص  فضای شفاف از یک منظره بزرگ در فضای زندگی خود ایجاد کرد و از آن لذت ببرید ساخت ویلا های خود را میتوانید به تیم طراحی ویلا اویم شاهانه به صورت تخصصی و حرفه ای کار میکنند بسپارید با خیال راحت این تیم هزینه ساخت را تا ۳۰ درصد کاهش و مدت زمان کاهش ساخت کارفرما رو به ۶۰ درصد میرسانند شما میتوانید از طریق ارتباط با ما و یا از طریق تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ۰۹۱۲۷۶۹۸۷۵۱ تیم طراحی ویلا

طراحی ویلا
باغ ژاپنی چیست؟

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *