ویلا بوسفاروس با نمای چوبی

ویلا بوسفاروس با نمای چوبی سقف های بیرونی این ویلا خصوصی در بسفر با سیستم جانبداری روکش پوشیده شده توسط Technowood پوشیده شده است.
چوب جامد در ساخت و ساز شیک شده است ، اما در اثر پیری از زمان و عوامل محیطی باعث تغییر شکل می شود. محصولات Technowood با استفاده از روکش های چوبی بر روی مواد با دوام ساخته می شوند. این رویکرد از خمش و تغییر شکل غیرقابل پیش بینی جلوگیری می کند. استفاده از روکش ها مصرف چوب را ۹۸٪ کاهش می دهد و امید به زندگی آن را بیش از ۵ برابر افزایش می دهد.

ویلا بوسفاروس با نمای چوبی

ویلا بوسفاروس با نمای چوبی

طراحی ویلا چوبی Technowood را می توان در جایی استفاده کرد که محصولات چوبی سنتی نیز در آنجا و جزئیات و اندازه گیری های خاص استفاده از سایر محصولات چوبی را دشوار می کند. آنها به راحتی جمع می شوند و به مشخصات تولید می شوند.

پروفیل ها دارای وزن سبک ، استحکام بالا و ماشین کاری آسان هستند. دوام مقاومت در برابر آب و هوا با پایان چوب طبیعی از روکش های چوبی که به پروفایل ها اضافه می شود ، استفاده می شود.

ویلا بوسفاروس با نمای چوبی

ویلا بوسفاروس با نمای چوبی

اعتبار محیط زیست

طراحی ویلا
طراحی انبار

در صنعت ساخت و ساز ، چوب اغلب از درختانی برداشت می شود که تقریباً ۱۰۰ سال طول می کشد ، جنگلداری پایدار امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، اما از پیش بینی نشده میزان مصرف چوب ۱۰۰ سال از زمان کنونی ، آن را در نظر نمی گیرد. به همین دلیل Technowood شیوه های جنگلداری پایدار را مطابق با دستورالعمل های FSC با روش انقلابی خود در استفاده از روکش های چوبی طبیعی در مصالح بادوام جفت کرده است. بنابراین به مسئله مصرف زیاد نیز می پردازیم.

پروژه طراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *