نیمه تاریک خرید شیرآلات ساختمانی!

image 1653732204

نیمه تاریک خرید شیرآلات ساختمانی!

به گزارش آگهی ساختمان : در انواع راهنمای خرید شیرآلات در مورد “باید” های خرید شیرآلات بهداشتی به تفصیل صحبت شده است، امّا کمتر مطلبی در مورد نیمه تاریک یا اشتباهات در زمان خرید شیرآلات نوشته شده است. بعضی خطوط قرمز مانند بیش از حد ارزان بودن شیرآلات، سربی یا پلاستیکی بود آن، عدم داشتن پشتیبانی فعال در پاسخ به سوالات و… زنگ خطرهایی در زمان خرید شیرآلات است که باید مورد توجه قرار گیرد. در این مقاله قصد داریم به نبایدها در زمان انتخاب شیرآلات ساختمانی بپردازیم.

image 1653732128

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات قابل تشخیص نیست. بر خلاف باور عمومی، شیرآلات سبک نیز ممکن است با کیفیت باشند. وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

نباید شیرآلات ساختمانی بیش از حد ارزان قیمت بخرید!

حتماً در زمان خرید شیرآلات و به طور خاص شیرآلات ارزان، از محدوده قیمت بازار مطلع شوید. در صورتی که قیمت شیرآلات ساختمانی مورد نظر شما با اختلاف پایین تر از کمینه قیمت شیرآلات ارزان در بازار است دست نگه دارید. علت این اختلاف قیمت چیست؟ آیا جنس آن بی کیفیت و غیر استاندارد است یا واقعا تولیدکننده طرحی بهینه ارائه داده است؟ در صورتی که ارزان بودن شیرآلات ساختمانی به دلیل طرح اکونومی آن و وزن پایین تر است (نه جنس بی کیفیت) احتمالاً مشکلی وجود ندارد و در صورت داشتن گارانتی می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. امّا در صورتی که علت موجهی برای قیمت ارزان شیرآلات پیدا نکردید و از آن مهم تر شیرآلات مورد نظر شما گارانتی نیز نداشت، بهتر است ریسک نکنید و به سراغ مدل های دیگر با قیمت حتی بالاتر بروید.

image 1653732162نباید شیرآلات ساختمانی پلاستیکی و سربی بخرید!

آنالیز و تشخیص میزان عناصر شیرآلات برنجی در زمان خرید و توسط مصرف کننده ها امکانپذیر نیست و در کارخانه به کمک دستگاهی به نام کوانتومتر انجام می شود. شمش برنج استاندارد باید ۵۸ تا ۶۰% مس، زیر ۲.۵% سرب و حدود ۳۸% روی داشته باشد و مقداری ناخالصی که اجتناب ناپذیر است. حالا که نمی توان با این دقت استاندارد بودن شمش برنج را تعیین کرد، حداقل کاری که می توان انجام داد اجتناب از خرید شیرآلات پلاستیکی و سربی است. شیرآلات سربی برای سلامتی انسان ضرر دارد، چرا که با هر بار تماس آب مقداری سرب از سطح شیرآلات شسته شده و توسط کاربران به مصرف می رسد. از طرف دیگر شیرآلات پلاستیکی نیز کیفیت بسیار پایینی دارد و پس از مدتی کدر می شود و در اثر سرد و گرم شدن ترک بر می دارد. پس خرید شیرآلات سربی و پلاستیکی سراسر ضرر است.

image 1653732233نباید از برندهای شیرآلات بهداشتی بدون پشتیبانی معتبر خرید کنید!

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که از پشتیبانی یک برند تولیدکننده شیرآلات ساختمانی و بهداشتی سوالی در مورد ویژگی یک محصول و یا فرایند خرید و خدمات پس از فروش پرسیده و جوابی سرسری گرفته باشید؟ این همان نقطه ای است که باید کمی بیشتر بررسی کنید و مثلا با مدیر فروش و یا سایر کارشناسان مجموعه صحبت کنید تا مطمئن شوید در صورت بروز مشکل این شرکت و تیم پشتیبان شما خواهد بود. در صورتی که پشتیبانی در ابتدای کار هیچ پاسخ قانع کننده ای به شما نمی دهد، چطور می توانید انتظار داشته باشید که پس از خرید شیرآلات ساختمانی و زمان بروز مشکل بتوانید به راحتی با شرکت آن را حل و فصل کنید. این مورد به خصوص در زمان خرید اینترنتی شیرآلات از فروشگاه های آنلاین اهمیت دارد.

image 1653732204

با پیشرفت تکنولوژی انواع شیرآلات به بازار عرضه شده است. انتخاب از میان انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی به جنس، کیفیت، گارانتی، کاربرد مورد نظر شما و قیمت انواع شیرآلات بستگی دارد. هر از انواع شیرآلات اهرمی، کلاسیک، هوشمند (مانند شیرآلات چشمی و دیجیتال)، شیرآلات توکار، ترموستاتیک، پدالی و شیرآلات لمسی مکانیزم عملکرد منحصر به فرد و مزایا و معایب گوناگونی دارند.

جمع بندی نیمه تاریک خرید انواع شیرآلات ساختمانی!

شیرآلات متنوعی در بازار عرضه می شود و انتخاب از میان انواع شیرآلات ساختمانی بایدها و نبایدهایی دارد. در این مقاله، بر خلاف بسیاری از مقالات دیگر که به بایدها در زمینه خرید شیرآلات می پردازند، به نبایدها پرداخته شد: شیرآلات بیش از حد ارزان قیمت نخرید، شیرآلات پلاستیکی و سربی نخرید و در نهایت در زمان خرید به زنده و فعال بودن تیم پشتیبانی برند مورد نظر خود توجه کنید. اگر در مرحله انتخاب شیرآلات بهداشتی هستید می توانید برای مقایسه قیمت شیرآلات ساختمانی و انتخاب مدل مورد نظر خود به فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان مراجعه کنید. در این فروشگاه شیرآلات ساختمانی می توانید به طور مستقیم با تولیدکننده شیرآلات در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. علاوه بر این، شیرآلات کاویان هم افزا مطالب کاربردی بسیاری در زمینه خرید شیرآلات، تمیز کردن شیرآلات، تعمیر شیر اهرمی، نگهداری از شیرآلات و هر آنچه که در زمینه شیرآلات بهداشتی اهمیت دارد در این وب سایت تالیف کرده است که می تواند برای شما مفید و کارگشا باشد.

توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!