نکاتی طلایی برای خرید توری پرسی و توری مش

خرید توری مش

خرید توری مش


نکاتی طلایی برای خرید توری پرسی و توری مش

به گزارش بازار کار طراحی ویلا اویم شاهانه: توری پرسی و توری مش دو مورد از انواع توری هایی است که با ویژگی های بسیار عالی که دارند، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و در کاربردهای متنوع شاهد استفاده از آنها هستیم. البته توری ها به صورت کلی شباهت زیادی به یکدیگر داشته و هر کدام رقیبی نیز در مجموعه خود دارا هستند. به همین جهت انتخاب یکی از انواع توری نیاز به یک بررسی کلی و مقایسه محصولات مرتبط دارد. حتی استفاده از خدمات مشاوره خرید برای دسترسی به بهترین محصول نیز اهمیت و جایگاه خاص خود را خواهد داشت.

در این مقاله سعی کرده ایم تا در درجه اول مشخصات و نکات مهمی برای خرید توری پرسی را با شما در میان بگذاریم. سپس به معرفی یکی از بهترین و با سابقه ترین مجموعه های ارائه کننده خدمات فروش این محصولات پرداخته و روش دریافت خدمات مشاوره خرید از این مجموعه را نیز با شما در میان می گذاریم. در انتهای این مقاله خرید انواع توری مش و توری پرسی برای شما بسیار ساده خواهد بود و بدون کوچکترین دغدغه ای می توانید خرید خود را نهایی کنید. با ما همراه بمانید.

خرید توری پرسی
خرید توری پرسی

توری پرسی و کاربردهای آن

اگر در بازار به دنبال توری پرسی باشید، ممکن است در زبان فروشنده ها این محصول را با عناوینی مانند فنس پرسی، توری مشبک و مواردی از این دست نیز بشنوید. تمام این عناوین به یک محصول اشاره دارند. توری پرسی از قرار گرفتن مفتول ها در طول و عرض و به صورت مشبک سخته می شود. چشمه های آن هم می توانند حالت مربعی و هم حالت مستطیلی داشته باشند. جنس اصلی به کار گرفته شده برای تولید این توری فلز یا آهن گالوانیزه شده است تا مقاومت های مورد انتظار در آن تامین شود.

این محصول در اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته می شود و مشخصات فنی آن نیز در هر یک از انواع آن متفاوت خواهد بود. این موضوع بیشتر به این دلیل است که کاربران بتوانند بر اساس نیازی مکه دارند، قیمت محصول مورد نظر را بهینه نمایند. برای مثال با بزرگتر شدن اندازه چشمه ها شما می توانید محصولی مقرون به صرفه تر تهیه کنید. اما این موضوع کمی از مقاومت های توری پرسی را نیز کاهش می دهد. سیم مفتول های به کار گرفته شده برای تولید این نوع توری معمولا در قطرهای ۲ تا ۶ میلی متر انتخاب می شوند مه هر یک از قطرهای کاربرد خاصی داشته  و برای کار خاصی می بایست از آنها استفاده نمود.

مقاومت بالا در برابر ضربه، مقاومت در برابر فشار و البته مقاومت بالا در برابر شرایط نامساعد جوی اعم از رطوبت زیاد یا سرمای زیاد از مهم ترین ویژگی های مورد انتظار در توری پرسی است که در زمان خرید باید به این موارد دقت کنید.

خرید توری مش
خرید توری مش

توری مش و کاربرد آن

توری مش از مجموعه ای از مفتول ها که به صورت تار و پود روی هم قرار گرفته اند، تشکیل می شود که در این مفتول ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با جوش به یکدیگر متصل می شوند. یک شبکه کلی که در سازه و ساختمان عملکرد یکپارچه ای داشته و باعث تقویت عضو قرار گرفته در آن می شود. از توری مش که به مش مهندسی نیز معروف است برای ساخت انواع سقف های سازه ای، دیوارهایی مانند تری دی پانل، تقویت کف سالن ها، در ایجاد تونل و تقویت دیواره ها، در سدهای بتنی، حصار کشی اطراف انبارها و فرودگاه ها و مواردی از این دست استفاده می شود. مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و سایر عوامل اصلی ترین مزیت این محصول برای استفاده به عنوان حصارکشی است.

ویژگی های مهم برای خرید توری پرسی

در بخش قبلی نکات مهمی را درباره انواع توری پرسی و ویژگی های آن با شما در میان گذاشتیم. اما وقتی صحبت از خرید می شود، لازم است تا مشخصات این نوع توری را به صورت کاملا دقیق با شما در میان بگذاریم شما بایستی در زمان خرید توری پرسی به مشخصات زیر در آن دقت نمایید:

 • در درجه اول این جنس مفتول های مورد استفاده برای ساخت توری پرسی است که باید به عنوان اولویت اول انتخاب شما لحاظ شود. فلز، آهن یا محصولات گالوانیزه به عنوان اصلی ترین جنس های برای ساخت این نوع توری به کار گرفته می شوند.
 • قطر مفتول ۲ تا ۶ میلی متری دومین معیار و مشخصه فنی این محصول است که انتخاب از میان آنها باید بر اساس نیاز کاربر صورت پذیرد. برای درک بهتر قطر مفتول مورد نیاز خود می توانید با شماره ۵۵۵۱۱۵۵۵-۰۲۱ تماس گرفته و مشاوره های لازم را در این باره دریافت کنید.
 • ابعاد چشمه های توری پرسی معمولا ۲ تا ۸ سانتی متر است که باید به آن نیز دقت کنید.
 • در نهایت نوبت به طول و عرض و ارتفاع محصول مورد نظر می رسد که انتخاب از میان آنها نیز بر اساس کاربرد باید صورت پذیرد.
خرید تور مش
خرید تور مش

مشخصات مهم برای خرید توری مش

اگر در صدد خرید توری مش هستید، دقت به مشخصات فنی آن اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. درباره این محصول باید بدانید که:

 • عرض شبکه های ن معمولا ۱۰۰ تا ۲۵۰ سانتی متر است.
 • طول شبکه مش بین ۱ تا ۹ متر خواهد بود.
 • ابعاد چشمه های آن ۸ تا ۴۰ سانتی متر است.
 • قطر مفتول های به کار گرفته شده برای تولید آن ۴ تا ۱۲ میلی متر و هم به صورت آجدار و هم به صورت ساده است.
خرید توری مش
خرید توری مش

خرید توری پرسی و توری مش از فروشگاه آهن تخفیف

برای کسانی که یک بار در خرید محصولاتی مانند توری پرسی و یا توری مش اشتباه کرده باشند، اهمیت این خرید بیش از پیش است. کسانی هم که این خرید را همیشه با اطمینان بالا انجام می دهند حتما لازم است از خدمات فروشگاه های با سابقه و شناخته شده بهره مند شوند که هم محصولات با کیفیتی در اختیار گرفته و هم از خدمات پس از فروش خوبی بهره ببرند. یکی از بهترین مجموعه ها برای خرید انواع توری اعم از توری مش  و توری پرسی فروشگاه آهن تخفیف است که این محصولات را با قیمت مناسب ئ مقرون به صرفه و کیفیت جهانی به دست شما عزیزان می رساند.

مراحل درست و خرید این محصولات از فروشگاه آهن تخفیف به شرح زیر است:

 • در قدم اول توصیه می کنیم که شما برای اطلاع از مشخصات دقیق هر یک از انواع توری پرس یو توری مش به سایت این مجموعه به نشانی ahantakhfif.com مراجعه کرده و قیمت روز این محصولات را نیز مشاهده کنید.
 • در قدم دوم نیز می توانید با مشاورین و متخصصین این مجموعه تماس حاصل کرده و مشاوره های لازم برای خرید خود را نیز انجام دهید. برای این منظور نیز می توانید با شماره ۵۵۵۱۱۵۵۵-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • در قدم بعدی نوبت به سفارش می رسد. براتی خرید توری پرسی یا توری مش در این مجموعه نیازی به حضور فیزیکی نداشته و تنها با سفارش اینترنتی نیز می توانید خرید خود را تکمیل کنید.

هم چنین می توانید از مزیت های دیگر خرید از این مرکز یعنی دسترسی به خدمات پس از فروش و امکان دریافت سایر خدمات معمول در چنین خریدهایی را نیز داشته باشید. با یک بار امتحان کردن این خرید می توانید راحتی چنین خریدهایی را تجربه نموده و از این پس برای همیشه مشتری دائمی این مجموعه خواهید بود.

توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!