نقشه 100 متری

نقشه 100 متری


نقشه ویلا ۱۰۰ متر

نقشه ویلا ۱۰۰ متر اگر شما به دنبال ساخت یک ویلا برای تفریحات خود هستید و خانواده پر جمعیت دارید ساخت ویلا ۱۰۰ متری از بهترین گزینه ها برای شما است راه پله در طراحی این ویلا و هنگام رسم نقشه ویلا ۱۰۰ متر شما می توانید به طور دلخواه آن را طراحی کنید. سبک کلاسیک معماری به این دلیل ویلا ۱۰۰ متری بسیار مناسب است که نه خیلی بزرگ است که با بودجه شما هماهنگی نداشته باشد و نه خیلی کوچک که جای مناسبی برای قرار گرفتن کل خانواده در آن نباشد، مهندسین ما با تجربه سالیان سال در این کار به صورت تخصصی میتوانند طراحی فضاهای کوچک خانه شما عزیزان را هم از لحاظ طراحی نما هم از لحاظ طراحی داخلی با شگرد ماهرانه در طراحی فضاهای کوچک شمارو به فضاهای بزرگ تبدیل کنند، جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا در کلیه کشور به ابعاد کوچک و بزرگ تیم طراحی و اجرا ما در خدمت مردم عزیز ایران میباشد، حهت مشاوره با مهندسین ما در ارتباط باشید.

جهت سفارش طراحی ویلا با شماره ۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴ تماس حاصل فرمائید.

نقشه ویلا 100 متری

نقشه ویلا ۱۰۰ متری

طراحی ویلا ۱۰۰ متری

طراحی ویلا یکی از مهمترین مواردی است که باعث می شود خانه شما بزرگتر به نظر بیاید. سازه فولادی همانطورکه حتما بسیاری از شما هم میدانید، ساخت پنجره های بلند باعث می شوند سازه شما بزرگتر دیده شود و با نور گیری مناسبی که دارد، به ویلا شما آرامش می بخشد. طراحی داخلی رومی یکی دیگر از عواملی که به ظاهر ویلا شما را بزرگتر نشان می دهد، طراحی داخلی ویلا است. منظور از طراحی داخلی، دکوراسیون و چیدمان وسایل داخل خانه است. اگر این وسایل بهشکل مناسبی کنار هم قرار بگیرند، سازه چوبی باعث می شود فضای مناسبی در ویلا ایجاد شود و این نیز باعث آرامش اعضای خانه و ویلا شما است. از دیگر عوامل زیبایی طراحی و دلباز بود ویلا، طراحی نمای و در کل طراحی عمومی ویلا است. فنگ شویی دکوراسیون برای مثال ساخت یک ویلا دو طبقه باعث می شود که اتاق های خواب فضای نشیمن را اشغال نککندد و این باعث می شود که ویلا شما به ظاهر بزرگتر دیده شود.

جهت سفارش طراحی ویلا با شماره ۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴ تماس حاصل فرمائید.

 

نقشه ویلا 100 متری

عکس ویلا ۱۰۰ متری

طراحی محوطه ویلا ۱۰۰ متری

در این صفحه ما برای شما ۱۰ ها نمونه کار اجرائی و طراحی گذاشتیم ، در طراحی و نقشه ویلا ۱۰۰ متر، یکی از ابزار هایی که برای زیبایی هر چه بیشتر ویلا استفاده می شود، اجرای راه پله فلزی طراحی محوطه مناسب با ویلا می باشد. در هنگام رسم ویلا ۱۰۰ متری باید دقت کنیم که فضای مناسبی برای محوطه مثل تراس، یا استخر و آلاچیق در نظر بگیریم. برج شانگهای با طراحی محوصله ای زیبا در ویلا ۱۰۰ متری، اصول طراحی نما شما با خیال راحت وارد می شوید و برای همیشه آن ویلا دلخواه شما خواهد بود.

طراحی ویلا
قیمت موزاییک 30*30

جهت سفارش طراحی ویلا با شماره ۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴ تماس حاصل فرمائید.

نقشه ویلا 100 متری

نقشه ویلا ۱۰۰ متری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما