نقشه ویلا سبک

نقشه ویلا سبک


نقشه ویلا سبک

ویلا سبک به ویلایی گفته می شود که با مصالحی به نام ساندویچ پانل ساخته می شود. طراحی ویلا استخردار ترسیم نقشه ویلا سبک به وسیله ساندویچ پانل ها، مانند دیگر ویلا ها صورت می گیرد. اینو نوع ویلا ها به دلیل مقاومت و عایق بودن در برابر گرما و سرما و همچنین ارزان قیمت تر بودن آن مورد توجه بسیاری از ویلا سازان قرار گرفته است.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل یا پانل فشرده پوستی در سال ۱۹۳۰ از ساختاری سبک و مرکب ساخته شد. villa design این پانل از یک عایق تشکیل شده است که در دو طرف آن را دو لایه پانل ورقی می پوشاند. به همین دلیل است که به آن ساندویچ پانل گفته می شود. این ساندویچ پانل ها از انوع مختلفی تشکیل شده است و همه آنها به دو دسته تقسیم می شوند. سقفی و دیواری.

هزینه ویلا سبک

نقشه ویلا سبک

ساخت ویلا سبک

ساخت این نوع ویلا صرفا به ترسیم نقشه ویلا سبک ختم نمی شود و معمولا باید از نقشه های معماری، نقشه ی سازه و نقشه نما برای طراحی زیباتر آن استفاده کرد. برای ساخت ساندویچ پانل ها معمولا به دو روش عمل میکنند. طراحی ویلا استخردار اگر سازه قابل حمل به محلی باشد که قرار است نصب شود، از پیش ساخته می شود. اما اگر نتوان آن را حمل کرد (مثلا در مناسق کوهستانی که حمل آن دشوار است)، در محل مورد نظر ساخته و پرداخته می شود. یکی از مزایای این نوع ساخت، طراحی ویلا مدرن دوبلکس ساختن پانل در  مساحت بزرگ و قابل توجه است و می توان کف آن را سرامیک کرد که در سازه های قابل حمل، این طراحی انجام نمی شود.

نقشه ویلا سبک

نقشه ویلا سبک

هزینه ویلا سبک

طراحی ویلا
ساخت ویلا لوکس در کردان

همانطور که گفتیم، یکی از دلایل پر طرفدار بودن این ویلا ها هزینه و قیمت پایین این نوع ویلا به دلیل ارزان تر بودن مصالح، به نسب دیگر ویلا ها است. بدلیل این که این پانل ها از قبل در کارخانه ساخته می شوند، ویلا ۱۰۰۰ در مدت زمان کمتری ویلا آماده می شود و به دلیل نصب آسانتر آن به نسبت ساخت یک ویلا معمولی در هزینه های شما صرفه جویی می شود. همچنین ویلایی که از قبل ساخته شده است، طراحی حیاط ویلا نیازی به طراحی و ترسیم نقشه ویلا سبک ندارد و این مورد نیز می تواند در هزینه ساخت این ویلا دخیل باشد. اگر زمینی از پیش داشته باشید، هزینه ویلا شما به مقدار قابل توجهی ارزان خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما