نقشه آپارتمان 90 متری

نقشه آپارتمان 90 متری


نقشه آپارتمان ۹۰ متری

نقشه آپارتمان ۹۰ متری ، از جذاب ترین خانه ها برای خانواده های ۳ نفره، طراحی آپارتمان های ۹۰ متری هستند. زیرا در استانداردترین حالت نقشه آپارتمان ۹۰ متری دو خوابه طراحی می شود. در این صورت آپارتمان دارای دو اتاق خواب با اندازه ای کاملا مناسب، پذیرایی استاندارد و آشپزخانه ای بزرگ می باشد. البته در برخی از مواقع ممکن است خانه ای با نقشه آپارتمان ۹۰ متری مشاهده نمایید که احساس می کنید، فضای خانه بسیار کوچک تر از ۹۰ متر است. دلیل این موضوع عدم تخصص و مهارت در طراحی آپارتمان می باشد. مهندسین ما با تخصص و تجربه بالا در زمینه طراحی و معماری، نقشه آپارتمان ۹۰ متری خانه شما را با حفظ ارزش هر متر مربع از آپارتمان طراحی می نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 90 متری

نقشه آپارتمان ۹۰ متری

نکات کاربردی در طراحی نقشه آپارتمان ۹۰ متری

قطعا در یک خانه با نقشه آپارتمان ۹۰ متری می توان فضاهایی بزرگ و دلباز طراحی نمود. طراحی خانه های ۹۰ متری به صورت سه خوابه موجب کوچک شدن فضاهای مختلف می شود. به همین دلیل بهتر است خانه هایی که متراژ کمتر از ۱۲۰ متر دارند، به صورت دو خوابه طراحی شوند. با این وجود در صورتی که می خواهید خانه ۹۰ متری خود را سه خوابه طراحی نمایید، هزینه طراحی پلان ویلا توجه به استانداردهای هر فضا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هر سه اتاق خواب طراحی شده باید دارای ابعاد مناسب و استانداردی باشند، که بتوان به راحتی تخت خواب، کمد و میز تحریر را درون آن قرار داد. فراموش نکنید که در حرفه ای ترین حالت اتاق مستر باید بزرگ تر از دو اتاق خواب دیگر باشد.

نقشه آپارتمان 90 متری

نقشه آپارتمان ۹۰ متری

نکات کلیدی در طراحی نقشه آپارتمان ۹۰ متری

نکته دیگر در رابطه با نورگیر فضا است. از آنجایی که در آپارتمان های ۹۰ متری حداقل دو جهت از آپارتمان قادر به دریافت نور طبیعی می باشند. در نظر داشته باشید که در بهترین حالت فضاهای نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب ها نور طبیعی دریافت خواهند نمود. از آنجایی که وجود نور طبیعی در این فضاها در روحیه ساکنین خانه و تاثیرگذاری فضا بسیار موثر است، طراحان حرفه ای به هیچ عنوان این موضوع را نادیده نخواهند گرفت.

پلان آپارتمان 90 متری

پلان آپارتمان ۹۰ متری

پلان آپارتمان 90 متری

پلان آپارتمان ۹۰ متری

دکوراسیون آرایشگاه

پلان آپارتمان 90 متری

پلان آپارتمان ۹۰ متری

طراحی مزون

پلان آپارتمان 90 متری

پلان آپارتمان ۹۰ متری

نقشه آپارتمان 90 متری

نقشه آپارتمان ۹۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی ساختمان در جنوب تهران 

نقاشی ساختمان در شیراز 

ویلا دوبلکس کوچک

هزینه پی ویلا

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره