پلان آپارتمان 400 متری

نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

برای طراحی نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری اطلاع از حداقل ابعاد استاندارد هر فضا الزامی است. بنابراین در صورتی که می خواهید نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری خود را به بهترین نحو اجرا نمایید، باید هر کدام از فضاها متراژ استانداردی داشته باشند. به طور مثال در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری در صورت رعایت استاندارد فضا به راحتی می توان ۵ اتاق خواب بزرگ و دلباز طراحی نمود. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به ضوابط طراحی فضا در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری می توانند آپارتمان شما را به صورت کاملا اصولی طراحی نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 400 متری

نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

هزینه بازسازی ویلا

ضوابط هر فضا در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

 • آشپزخانه: یکی از مهم ترین و اصلی ترین فضاهای خانه آشپزخانه است. که در خانه های ۴۰۰ متری باید حداقل ده درصد از فضای خانه، یعنی ۴۰ متر به آن تعلق بگیرد. از طرفی هنگام طراحی این فضا جای تمامی وسایل ضروری مانند گاز، یخچال، سینک ظرفشویی و ماشین لباس شویی باید مشخص شود. متریال مورد استفاده در کفپوش این فضا باید قابل شستشو و دارای آب رو باشد.
 • اتاق خواب ها: در صورتی که برای خانه ۴۰۰ متری ۵ اتاق در نظر گرفته باشید، به راحتی می توانید اتاق هایی با حداقل متراژ ۱۵ تا ۲۰ متر داشته باشید. فراموش نکنید که در این خانه اتاق خواب ها نباید کوچک تر از ۱۵ متر باشند. اما در صورت طراحی اتاق کار و یا بازی می توان متراژ آن را حداقل ۱۲ متر تعیین نمود.
 • پلان آپارتمان 400 متری

  پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

  فضای پذیرایی و نشیمن: این فضا نیز باید حداقل ۱۵۰ تا ۲۰۰ متر در نظر گرفته شود. در صورتی که فضای نشیمن و پذیرایی به صورت تفکیک شده طراحی می شوند، می توان ۱۰۰ متر از فضا را برای پذیرایی و ۵۰ متر آن را برای نشیمن در نظر گرفت. با این وجود متراژ این دو فضا نباید به هیچ عنوان کمتر از ۱۵۰ متر در نظر گرفته شود.

 

قیمت نقاشی ساختمان

 

پلان آپارتمان 400 متری

پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

ساخت بیمارستان

پلان آپارتمان 400 متری

پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

 

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره