پلان آپارتمان 400 متری

نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

برای طراحی نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری اطلاع از حداقل ابعاد استاندارد هر فضا الزامی است. بنابراین در صورتی که می خواهید نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری خود را به بهترین نحو اجرا نمایید، باید هر کدام از فضاها متراژ استانداردی داشته باشند. به طور مثال در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری در صورت رعایت استاندارد فضا به راحتی می توان ۵ اتاق خواب بزرگ و دلباز طراحی نمود. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به ضوابط طراحی فضا در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری می توانند آپارتمان شما را به صورت کاملا اصولی طراحی نمایند.

کابینت

کابینت

نقشه آپارتمان 400 متری

نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

هزینه بازسازی ویلا

ضوابط هر فضا در نقشه آپارتمان ۴۰۰ متری

  • آشپزخانه: یکی از مهم ترین و اصلی ترین فضاهای خانه آشپزخانه است. که در خانه های ۴۰۰ متری باید حداقل ده درصد از فضای خانه، یعنی ۴۰ متر به آن تعلق بگیرد. از طرفی هنگام طراحی این فضا جای تمامی وسایل ضروری مانند گاز، یخچال، سینک ظرفشویی و ماشین لباس شویی باید مشخص شود. متریال مورد استفاده در کفپوش این فضا باید قابل شستشو و دارای آب رو باشد.
  • اتاق خواب ها: در صورتی که برای خانه ۴۰۰ متری ۵ اتاق در نظر گرفته باشید، به راحتی می توانید اتاق هایی با حداقل متراژ ۱۵ تا ۲۰ متر داشته باشید. فراموش نکنید که در این خانه اتاق خواب ها نباید کوچک تر از ۱۵ متر باشند. اما در صورت طراحی اتاق کار و یا بازی می توان متراژ آن را حداقل ۱۲ متر تعیین نمود.
  • پلان آپارتمان 400 متری

    پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

    فضای پذیرایی و نشیمن: این فضا نیز باید حداقل ۱۵۰ تا ۲۰۰ متر در نظر گرفته شود. در صورتی که فضای نشیمن و پذیرایی به صورت تفکیک شده طراحی می شوند، می توان ۱۰۰ متر از فضا را برای پذیرایی و ۵۰ متر آن را برای نشیمن در نظر گرفت. با این وجود متراژ این دو فضا نباید به هیچ عنوان کمتر از ۱۵۰ متر در نظر گرفته شود.

 

قیمت نقاشی ساختمان

 

پلان آپارتمان 400 متری

پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

ساخت بیمارستان

پلان آپارتمان 400 متری

پلان آپارتمان ۴۰۰ متری

 

 

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره