نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری

نقشه آپارتمان 360 متری

نقشه آپارتمان 360 متری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری

به گزارش طراحی ویلا : طراحی نمای نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا این آپارتمان ها معمولا نمای قابل توجه و عریضی دارند. در اکثر مواقع هنگام طراحی نمای نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری ممکن است به دنبال متریال های خاص و منحصر به فرد باشید. این در صورتی است که برخی از نماها با وجود متریال های معمولی بسیار جذاب و خیره کننده می باشند. امروزه استفاده از گیاهان در طراحی نمای نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری با استقبال بی نظیری همراه شده است. زیرا ایجاد نمای سبز و هماهنگ با طبیعت به طور ناخودآگاه نگاه انسان ها را به سمت خود می کشد. مهندسین ما با شناخت کافی نسبت به گیاهان مورد استفاده در نمای ساختمان و تخصص در طراحی آپارتمان، نمای نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری شما به بهترین نحو طراحی خواهند نمود.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
نقشه آپارتمان 360 متری

نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری

گیاهان مناسب در طراحی نمای نقشه آپارتمان ۳۶۰ متری

گیاهان را می توان به صورت گلدانی و یا به صورت رونده روی نمای ساختمان اجرا نمود. ساختمان هایی که نمای سبز دارند، معمولا جلوه ای زیبا به محله می دهند و مورد پسند عابرین نیز می باشند. زیرا حس نشاط و سرزندگی را به آن ها منتقل می نمایند. برای اینکه نمایی همیشه سبز داشته باشید، نباید از گیاهان معمولی که با تغییر فصل رنگ آن ها نیز تغییر نموده و برگ آن ها می ریزد، استفاده نمایید.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

پلان آپارتمان 360 متری

پلان آپارتمان ۳۶۰ متری

پلان آپارتمان ۳۶۰ متری

جهت نما نقش بسیار موثری در انتخاب گیاهان نما دارد. به طور مثال در صورتی که نمای ساختمان شما نور فراوانی را در طول روز دریافت می نماید. گیاهان شب بو، گل داوودی، گل خورشیدی، بگونیا و یاس رونده بهترین و مناسب ترین گیاهان برای طراحی نمای سبز می باشند. همچنین در صورتی که قرار است از گیاهان در تراس ها و به صورت گلدانی استفاده شود، می توانید شاه پسند، کاکتوس، شمعدانی، یاس و سبزیجات مانند جعفری را مورد استفاده قرار دهید.

ads 3

ads 3

پلان آپارتمان 360 متری

پلان آپارتمان ۳۶۰ متری

پلان آپارتمان 360 متری

پلان آپارتمان ۳۶۰ متری

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

lsf min

انواع طراحی پنت هاوس

تبلیغات

تبلیغات

شرایط اضافه اشکوب

استخر min

هزینه ساخت ساختمان

هوشمند سازی مدارس

کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری مشهد

هزینه طراحی نمای ویلا
هزینه ساخت ویلا هر متر مربع

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!