پلان آپارتمان 330 متری

پلان آپارتمان 330 متری


نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری

یکی از ایده های جذاب در طراحی داخلی نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری، استفاده از سبک ایرانی است. معمولا افرادی که به اصالت و فرهنگ ایرانی علاقه مند هستند، از این سبک در طراحی نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری خود استفاده می نمایند. اما مهم ترین نکته جهت اجرای سبک ایرانی در طراحی نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری، آشنایی کامل با ویژگی های این سبک است. مهندسین ما با آگاهی نسبت به سبک های مختلف در طراحی داخلی و تفاوت آن ها با یکدیگر، نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری شما را به بهترین نحو طراحی و اجرا خواهند نمود.

کابینت

کابینت

عکس آپارتمان ایرانی

عکس آپارتمان ایرانی

نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری

سبک ایرانی به دنبال حفظ سادگی در کنار اصالت و فرهنگ است. این سبک از طراحی قصد دارد خانه را محلی سرشار از صمیمیت، امنیت و آرامش کند، تا فرد برای رهایی از مشغله های روزمره به آن پناه ببرد. تمامی عناصر موجود در خانه هایی با سبک ایرانی در نهایت سادگی مورد استفاده قرار می گیرند. از معمول ترین وسایل مورد استفاده در سبک ایرانی می توان به ظروف سفالی، پشتی، سماور، گلیم، ارسی و آینه اشاره نمود.

نما رومی

عکس آپارتمان ایرانی

عکس آپارتمان ایرانی

سبک ایرانی در طراحی پلان آپارتمان ۳۳۰ متری

رنگ های مورد استفاده از این سبک تداعی کننده رنگ های موجود در طبیعت می باشند. که از پرکاربردترین آن ها می توان به کرم، قهوه ای، قرمز، سفید، زرشکی، آبی، سفید و زرد اشاره نمود. از آنجایی که نور طبیعی در این سبک بسیار حائز اهمیت می باشد، معمولا پنجره های مورد استفاده در این خانه ها بزرگ و قدی اجرا می شوند. همچنین میزان نور طبیعی با استفاده از پرده های نازک کنترل می شود. انتخاب این سبک برای افرادی که به اصالت، تمدن و فرهنگ اصیل ایرانی علاقه مند هستند، بسیار مناسب است. از طرفی فرم و شکل های مورد استفاده در این سبک کاملا متناسب با فرم های موجود در طبیعت انتخاب می شوند و در بسیاری از مواقع با توجه به اصل تعادل و تقارن مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت ویلا

پلان آپارتمان 330 متری

پلان آپارتمان ۳۳۰ متری

نقشه آپارتمان 330 متری

نقشه آپارتمان ۳۳۰ متری

ساخت باغچه ویلا

پلان آپارتمان 330 متری

پلان آپارتمان ۳۳۰ متری

هزینه ساخت ویلا
هزینه ی ساخت ویلا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره