نقاشی چهارچوب و رنگ آمیزی چهارچوب با ما (ایده و توضیحات)


نقاشی چهارچوب باید بر اساس چه اصولی انجام شود؟

نقاشی چهارچوب یکی از رنگ آمیزی‌های ظریف به حساب می‌آید. این نوع نقاشی نما دارای مراحل مختلفی می‌باشد. رنگی که برای چهارچوب انتخاب می‌شود باید ویژگی‌های مخصوص به خود را داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا تمام این جزئیات را بیشتر برای شما توضیح دهیم.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی چهارچوب
نقاشی چهارچوب

مراحل نقاشی چهارچوب به چه صورت است؟

نقاشی چهارچوب شامل مراحلی است که با آن‌ها آشنا می‌شویم. در ابتدای کار چهارچوب آماده، قبل از نصب باید توسط یک دستمال کاملا تمیز شود. پس از تمیز کاری به وسیله‌ی قلم مو، ضد زنگ به چهارچوب زده می‌شود. ضد زنگ بهتر است طوسی و یا قرمز باشد و با تینری که روغنی است مخلوط شود.

نقاشی چهارچوب
نقاشی چهارچوب

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

در قدم بعدی پس از نصب چهارچوب، باید گچ‌های اضافه از روی آن جدا شود و کاملا تمیز شود. سپس در این مرحله رنگی که با تینر مخلوط شده به وسیله‌ی قلم مو به چهارچوب زده می‌شود. به این مرحله رنگ آستری می‌گویند.

رنگ آمیزی چهارچوب
رنگ آمیزی چهارچوب

در مرحله‌ی بعد باید بتونه زدن را شروع کنیم. پس از بتونه کاری، یک روز باید زمان بگذرد تا بتونه خشک شود و سپس با یک سنباده‌ی بسیار نرم سطح آن را صاف می‌کنیم. در مرحله‌ی آخر باید سطح چهارچوب را رنگ آمیزی کرد.

رنگ چهارچوب
رنگ چهارچوب

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ چهارچوب باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

در رنگ آمیزی چهارچوب، نوع رنگی که استفاده می‌شود مخصوص است. این نوع رنگ هیچ خطوطی را روی سطح چهارچوب باقی نمی‌گذارد. در این نوع رنگ ها فرمول به خصوصی به کار رفته است که باعث می‌شود جلادهندگی این نوع رنگ بیشتر از رنگ‌های معمولی باشد.

رنگ چهارچوب
رنگ چهارچوب

رنگی که برای چهارچوب به کار می‌رود به هیچ عنوان شل نشده و از روی چهارچوب سرریز نمی‌شود. با توجه به ساختاری که در رنگ‌های چهارچوب به کار رفته است، در برابر نور آفتاب بسیار مقاوم می‌باشند و ماندگاری بالایی دارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!