نقاشی پذیرایی و رنگ آمیزی پذیرایی با ما ( ایده و توضیحات )

نقاشی پذیرایی

نقاشی پذیرایی


اهمیت رنگ آمیزی و نقاشی پذیرایی

نقاشی پذیرایی از آنجایی که پذیرایی یکی از نقاط کانونی هر خانه می باشد نقاشی آن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کنیتکس دیوار اتاق معمولاً افراد خانواده برای دیدن فیلم یا انجام کارهای دیگر در پذیرایی دور هم جمع می‌شوند.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی پذیرایی

نقاشی پذیرایی

نقاشی آپارتمان تهران علاوه بر این پذیرایی محل اقامت مهمانان نیز هست و این مسئله اهمیت رنگ آمیزی پذیرایی این مکان را بیشتر نیز می کند. هنگام نقاشی پذیرایی باید به رنگ وسایل و سبک دکوراسیون آن نیز توجه کرد. رنگ هایی که انتخاب می کنید باید با رنگ مبلمان و وسایل دکوراسیون شما همخوانی داشته باشند تا یک هارمونی زیبا در فضا ایجاد کند. با اویم شاهانه همراه باشید تا شما را با نکات کاربردی درباره رنگ آمیزی و نقاشی پذیرایی آشنا کنیم.

نقاشی پذیرایی

نقاشی پذیرایی

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

انتخاب رنگ برای دکوراسیون کلاسیک

در سبک کلاسیک از استفاده از رنگ‌های تند در نقاشی پذیرایی پرهیز می‌شود و معمولاً رنگ‌های این سبک ملایم و خنثی هستند. سبک کلاسیک یک سبک تجملاتی و پر زرق و برق می باشد. در این سبک از متریال درجه یک و گران قیمت برای دکوراسیون خانه استفاده می شود. در سبک کلاسیک می توانید از رنگ هایی مانند سفید، کرمی، طلایی، زیتونی و بژ برای رنگ آمیزی پذیرایی استفاده کنید.

رنگ آمیزی پذیرایی

رنگ آمیزی پذیرایی

انتخاب رنگ برای دکوراسیون مدرن

در دکوراسیون مدرن هم بیشتر از رنگهای خنثی برای نقاشی خانه استفاده می شود. استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون می تواند احساس آرامش و راحتی را القا کند. در دکوراسیون مدرن رنگهای مانند کرم، نقره ای، طوسی، قهوه ای، سفید و مشکی به عنوان رنگ های قالب استفاده می شوند.

رنگ آمیزی پذیرایی

رنگ آمیزی پذیرایی

چطور رنگ آمیزی و نقاشی پذیرایی خود را به بهترین نحو انجام دهیم؟

در این مطلب شما را با نکاتی کاربردی درباره رنگ آمیزی پذیرایی و نقاشی پذیرایی آشنا کردیم. انتخاب رنگ درست برای پذیرایی می‌تواند در روحیه شما تاثیر مثبت بگذارد. اگر می خواهید با یک نقاشی خاص و منحصر به فرد از پذیرایی خود لذت ببرید می توانید با مشاورین و متخصصین گروه اویم شاهانه مشورت کنید و نقاشی پذیرایی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی پذیرایی

رنگ آمیزی پذیرایی

Housebeautiful.com

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!