نقاشی کامپوزیت و نقاشی نما کامپوزیت و رنگ آمیزی کامپوزیت

رنگ نما کامپوزیت

رنگ نما کامپوزیت


 نقاشی نما کامپوزیت

نقاشی نما نقاشی کامپوزیت و نقاشی نما کامپوزیت می تواند رنگ های زیبا و متنوعی داشته باشد و با جدیدترین تکنولوژی ها زیباترین رنگ ها را در نمای کامپوزیت ایجاد کند.

نقاشی کامپوزیت چه نوعی از نقاشی است و چگونه آن را انجام می‌دهند؟

نقاشی کامپوزیت با نقاشی‌های دیگر بسیار متفاوت است. این نوع نقاشی روی ورق کامپوزیت انجام می‌شود و در انواع کامپوزیت‌ها به صورت متفاوت انجام می‌شود. در بخش‌های بعدی قصد داریم شما را با کامپوزیت، کاربردهای آن و رنگ آمیزی کامپوزیت‌ها آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی نما کامپوزیت

نقاشی نما کامپوزیت

رنگ آمیزی نما کامپوزیت

رنگ های روی کامپوزیت باید دارای کیفیت بالایی باشند تا در برابر آلودگی های صنعتی و تغییرات مختلف آب و هوایی آسیب نبینند.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

کامپوزیت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کامپوزیت، از الیاف‌های متفاوت به همراه یک رزین بسیار سخت ساخته می‌شود. نوعی ورق آلومینیومی است که بر اساس کارایی و کاربردی که در مکان‌های مختلف دارد، به آسانی خم شده و شکل می‌گیرد. کامپوزیت‌ها مزایای بسیار زیادی دارند.

از مزیت‌های مهم آن مقاومت و استحکام بالای آن، عمر طولانی، عایق حرارتی بسیار عالی و غیره می‌باشد. کامپوزیت‌ها به دلیل مزایای فراوانی که دارند، کاربردهای بسیار زیادی در ساخت استخر، هواپیما، کامپیوتر، تجهیزات ورزشی، علائم‌های راهنمایی و رانندگی، سازه‌ی دریایی و غیره دارند. با توجه به تمام این کاربردها می‌توان مهم­ترین کارایی این کامپوزیت‌ها را در صنعت ساختمان سازی بیان کرد.

رنگ آمیزی نما کامپوزیت

رنگ آمیزی نما کامپوزیت

قیمت کنیتکس رنگی

رنگ آمیزی کامپوزیت

قیمت رنگ پلاستیک سایدینگ کامپوزیت و الیاف سیمان امروزی اگر ابتدا با یک آستر سنگ تراشی اکریلیک و سپس یک یا دو لایه رنگ لاتکس خارجی یا رنگ اکریلیک پوشش داده شود، رنگ بیرونی را به خوبی حفظ می کند. هنگام خرید سایدینگ از پیش آماده شده، می توان مرحله پرایمر را نادیده گرفت.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ نما کامپوزیت

رنگ نما کامپوزیت

جهت نقاشی کامپوزیت چه کارهایی باید انجام شود؟

در نقاشی کامپوزیت مانند دیگر نقاشی‌ها باید ابتدا سطح مورد نظر را از هرگونه گرد و خاک پاک و تمیز کرد. این کار توسط یک دستمال و یک استون انجام می‌شود. سپس با یک زیرسازی عالی، می‌توان سطح کامپوزیت را آماده‌ی رنگ کردن نموند. نقاشی این کامپوزیت‌ها  بستگی زیادی به موادی دارد که در کامپوزیت‌ها به کار رفته است. کامپوزیت‌ها انواع مختلفی دارند.

برای رنگ آمیزی آن‌ها باید از رنگ­های صنعتی با کیفیت بسیار بالا استفاده کرد. این نوع رنگ­ها مقاومت بالایی دارند و از سطح مورد نظر در برابر هرگونه آلودگی محافظت می­کنند. رنگ روغنی به هیچ عنوان برای کامپوزیت­ها مناسب نمی­باشد. برای زیرسازی و آماده سازی کامپوزیت­ها نیز باید از پرایمر مخصوص استفاده نمود. این پرایمر باعث می­شود رنگ، روی سطح کامپوزیت بهتر بچسبد.

رنگ نمای کامپوزیت

رنگ نمای کامپوزیت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!