×

نقاشی سیلو + نقاشی نما سیلو و رنگ آمیزی سیلو

 • کد نوشته: 33146
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای نقاشی سیلو + نقاشی نما سیلو و رنگ آمیزی سیلو بسته هستند
 •  نقاشی نما سیلو با نگاهی به سایش و ترک هایی که سطوح دیوار شما در اثر جذب نور، اشیاء آویزان، کثیفی و گرد و غبار متحمل می‌ شوند، متوجه خواهید شد که نمای سیلوی شما به تعمیر نیاز دارد نقاشی سیلو می تواند کیفیت نگهداری مواد و مدت زمان نگهداری آنها را افزایش دهد. همانطور […]

  نقاشی سیلو + نقاشی نما سیلو و رنگ آمیزی سیلو

   نقاشی نما سیلو

  با نگاهی به سایش و ترک هایی که سطوح دیوار شما در اثر جذب نور، اشیاء آویزان، کثیفی و گرد و غبار متحمل می‌ شوند، متوجه خواهید شد که نمای سیلوی شما به تعمیر نیاز دارد نقاشی سیلو می تواند کیفیت نگهداری مواد و مدت زمان نگهداری آنها را افزایش دهد. همانطور که می دانید، سیلوها محل نگهداری مواد مختلف می باشند.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  نقاشی نمای سیلو

  نقاشی نمای سیلو

  رنگ آمیزی نما سیلو

  قیمت رنگ پلاستیک آنها به سرعت فرسوده و کثیف می شوند. تنها راه تمیز کردن و آماده سازی دیوارهای سیلو برای سال های آینده، به روز رسانی نقاشی نمای آنها با رنگ باکیفیت است. رطوبت منجر به رشد کپک و حتی آسیب بیشتر به دیوارها و مواد غذایی می شود بنابراین باید به کیفیت دیواره ها و سایر اجزای محیط دقت ویژه ای کرد. رنگ آمیزی سیلو می تواند، تا حد زیادی از نفوذ رطوبت به مواد موجود در سیلو جلوگیری کند و دوام و ماندگاری آنها را افزایش دهد.

  سیلوها هم می توانند برای نگهداری مواد خوراکی و هم غیر خوراکی مورد استفاده قرار گیرند. نقاشی سیلو از لحاظ زیبایی و ظاهر اهمیت چندانی ندارد. در واقع هدف اصلی از نقاشی سیلو افزایش کیفیت و زمان نگهداری مواد موجود در آن، با صرف هزینه ای کم است. در ادامه در مورد طراحی سیلو نکاتی ارائه خواهیم کرد.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  نقاشی نما سیلو

  نقاشی نما سیلو

  رنگ آمیزی سیلو

  هنگامی که به نمای سیلو یک لایه رنگ جدید می دهید، مواد ذخیره شده از رطوبت محافظت می شوند در نقاشی سیلو زیبایی و نوع طراحی در درجه بالایی از اهمیت قرار ندارد. بلکه مهمترین مورد جنس رنگ مورد استفاده در نقاشی می باشد. جنس رنگ مورد استفاده در رنگ آمیزی سیلو باید به گونه ای باشد، که سطح دیواره های سیلو را به نسبت خوبی پوشش دهی کند. در اینصورت تا حد زیادی از ورود و نفوذ رطوبت به سیلو جلوگیری خواهد شد. بنابراین مواد موجود در سیلو مانند غلات، حبوبات، مصالح ساختمانی و… با کیفیت بیشتری نگهداری می شوند.

  رنگ نمای سیلو

  رنگ نمای سیلو

  نقاشی سیلو باید به چه صورتی انجام شود؟

  بطور کلی می توان گفت، با استفاده از یک نقاشی مدرن سیلو اصولی و با مواد رنگی با کیفیت می توان با کمترین قیمت و هزینه، کیفیت و زمان نگهداری از اجناس مختلف در سیلو را افزایش داد. گروه تخصصی اویم شاهانه، از با سابقه ترین تیم های طراحی و نقاشی در ایران به شمار می رود. پرسنل این تیم تخصصی از بهترین طراحی و مواد برای رنگ آمیزی سیلو استفاده می کنند. برای بازدید از آلبوم کارهای این مجموعه تخصصی، می توانید به نشانی اینترنتی https://www.evimshahane.com/ مراجعه نمایید.

  رنگ نما سیلو

  رنگ نما سیلو

  رنگ آمیزی نما سیلو

  رنگ آمیزی نما سیلو

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.