نقاشی نانوایی | رنگ آمیزی نانوایی | نقاشی نما نانوایی


تاثیر رنگ آمیزی نانوایی بر مشتریان

نقاشی نانوایی رنگ هایی که برای نقاشی ساختمان استفاده می کنید تاثیر زیادی بر مشتریان شما و احساس آنها دارد. رنگ‌ها می‌توانند مشتریان شما را خوشحال کنند، گردش کار را افزایش دهند، اشتهای آن‌ها را زیاد کنند و فضای نانوایی شما را بزرگ‌تر نشان دهند. اما، رنگ­ها نیز می توانند بر مشتریان شما تاثیر منفی بگذارند.

بنابراین مهم است که بدانید رنگ آمیزی نانوایی شما چگونه بر روحیات مشتریان شما تاثیر می گذارد. برای انجام این کار، ابتدا باید روانشناسی رنگ ها را درک کنید و سپس یاد بگیرید که چگونه رنگ های مناسب برای نانوایی را با هم در یک طرح رنگی مناسب و مکمل بکار ببرید.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی نانوایی
نقاشی نانوایی

چگونه رنگ مناسب برای نقاشی و رنگ آمیزی نانوایی را انتخاب کنیم؟

طرح رنگ مناسب برای نانوایی

هنگام نقاشی نانوایی باید بدانید که کدام رنگ ها می توانند با هم ترکیب شوند تا یک طرح رنگی مناسب را ایجاد کنند. برای افرادی که تجربه زیادی در دکوراسیون داخلی ندارند، ما فهرستی از چند طرح رنگی همه کاره و پرطرفدار برای نانوایی را ایجاد کرده ­ایم.

رنگ­های روشن (عاج، بژ، سفید، زرد کم رنگ، خاکستری روشن): طرح رنگی روشن مناسب ترین گزینه برای رنگ کردن نانوایی است. بازسازی ساختمان آنها فضایی آرام، تمیز و جادار را تداعی می‌کنند. اما، به دلیل ماهیت آرام، برای نانوایی­ هایی که می خواهند نرخ گردش مالی بالایی داشته باشند، ایده آل نیست.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی نانوایی
رنگ آمیزی نانوایی

رنگ­های تیره (زرشکی، قهوه ای، بنفش، سرمه ای، سبز تیره): استفاده از رنگ تیره برای نقاشی نانوایی، جو صمیمی ایجاد می کند که برای نانوایی­های لوکس و مجلل عالی است. اما رنگ‌های تیره می‌توانند فضای شما را کوچک جلوه دهند.

نقاشی یا رنگ آمیزی نانوایی

رنگ گرم (زرد، سفالی، نارنجی، قرمز، طلایی): رنگ­های گرم تحریک بصری زیادی ایجاد می کنند. این به افزایش نرخ گردش مالی نانوایی کمک می‌کند. بنابراین برای نانوایی ­هایی که حجم مشتریان زیادی دارند مناسب است.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی نما نانوایی
نقاشی نما نانوایی

رنگ خاکی (قهوه‌ای، سبز زیتونی، بژ، نارنجی تیره): این طرح نیز برای رنگ آمیزی نانوایی بهترین گزینه است. آنها برای محیط های آرام و دلپذیر مانند دکوراسیون کافه و نانوایی ایده آل هستند. این طرح رنگ اخیرا محبوبیت بیشتری پیدا کرده است، بنابراین می توانید آن را در بسیاری از مجموعه های غذایی نیز پیدا کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!