نقاشی درب به چه دلیلی انجام می شود؟

نقاشی درب می تواند برای محیط درونی ساختمان یا خارج آن (درب حیاط) انجام شود. رنگ درب های درون ساختمان معمولا به منظور زیبا سازی یا تعمیر آنها صورت می گیرد.

تماس با ما : 09122236974

نقاشی درب
نقاشی درب

اما رنگ آمیزی بیرونی ساختمان که در معرض تابش آفتاب، بارش باران و… است، معمولا به منظور افزایش مقاومت آن انجام می شود. البته بدیهی است در مورد درب بیرونی، زیبایی نیز مد نظر است چرا که درب های بیرونی در معرض دید بیشتری قرار دارند. طراحی درب های درونی یک ساختمان می تواند شامل درب اتاق ها، رنگ درب ورودی و یا درب سرویس های بهداشتی باشد.

نقاشی درب
نقاشی درب

تماس با ما : 09122236974

بعضی افراد پس از قدیمی شدن درب های خود، ترجیح می دهند به جای صرف هزینه گزاف برای تعویض درب، آن را طراحی و رنگ آمیزی کنند تا زیبایی آن افزایش یابد. در ادامه در مورد نقاشی درب و مزیت های آن نکاتی خواهیم گفت پس ما را همراهی کنید.

رنگ آمیزی درب
رنگ آمیزی درب

قیمت نقاشی خانه

نقاشی درب باید به چه صورتی انجام شود؟

در نقاشی درب در محیط خارج از خانه، باید از رنگ های ضد زنگ و با کیفیت استفاده کرد. استفاده از این رنگ ها به منظور بالا بردن مقاومت درب در مقابل شرایط آب و هوایی صورت می گیرد. در مورد درب های داخلی، نیازی به استفاده از مواد ضد زنگ نیست. می توان با استفاده از یک رنگ با کیفیت و متناسب با فضای خانه درب را به بهترین نحو، طراحی و رنگ آمیزی کرد.

رنگ درب
رنگ درب

تماس با ما : 09122236974

خلاصه و جمع بندی نقاشی درب

در مجموع می توان گفت، نقاشی درب به منظور افزایش مقاومت و زیبایی آن صورت می گیرد. این نقاشی هم در محیط بیرونی و هم محیط درونی قابل اجرا می باشد.

نمای کنیتکس ساختمان

رنگ درب
رنگ درب

گروه رنگ آمیزی و طراحی ساختمان اویم شاهانه، از مجرب ترین شرکت ها در عرصه نقاشی ساختمان به شمار می رود. تمامی افراد شاغل در این مجموعه از بهترین ایده های طراحی برای رنگ آمیزی درب استفاده می کنند. برای مشاهده آلبوم و نمونه کارهای مجموعه تخصصی اویم شاهانه، می توانید به نشانی اینترنتی https://www.evimshahane.com/ مراجعه کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!