راهنمای انتخاب و نصب دستگیره کابینت و کمد

نصب دستگیره کابینت

نصب دستگیره کابینت


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

نکات مهم در انتخاب دستگیره کابینت

به گزارش  چک لیست ساختمان : نصب دستگیره کابینت ، در صنعت ساختمان اغلب نادبده گیرفته می شوند، یک دستگیره کابینت می تواند یک آشپزخانه را از لحاظ زیبایی تخریب کند و یا بسازد.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
نصب دستگیره کابینت

نصب دستگیره کابینت

انتخاب دستگیره کابینت نکات خاص خود را دارد، شاید کاربردی بودن و زیبایی دلایل بسیار خوبی برای دوست داشتن دستگیره های آشپزخانه و یا سایر مبلمان باشد . آشپزخانه ها طبق عادت هر روز کثیف و به هم ریخته می شوند و جلوگیری از ماندگاری این کثیفی ها بروی کابینت ها برای داشتن یک روحیه خوب و سلامت عمر بسیار ضروری است. دستگیره های کابینتی مانع از این می شوند که کثیفی دست های شما موجب خرابی درب های کابینت شود.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

همچنین برای بازکردن درب های کابینت از آن ها استفاده می کنیم، سبک های طراحی زیادی برای ساخت کابینت های آشپزخانه وجود دارد، از میان انبوه مدل های کابینت و کمد در دیزاین های متنوع شما کدام را انتخاب کرده اید.

ads 3

ads 3

اگر در حال بازسازی کابینت های خود هستید و یا قصد ساخت دکوراسیون آشپزخانه خود از صفر هستید همیشه اخر کار اقدام به خرید دستگیره های کابینت بکنید و از راهنمایی های این نوشته برای انتخاب دستگیره خود بهره ببرید.

lsf min

در این جا مهمترین نکاتی که باید قبل انتخاب دستگیره و براق آلات باید در نظر بگیرید قرار دارد.

تبلیغات

تبلیغات

مشخص کنید که به دنبال دستگیره تک پیچ هستید و یا دو پیچ

استخر min

نصب دستگیره کابینت بدون از دست دادن عقل!!

بدون شک بارها به آشپزخانه خود با بی میلی و انزجار نگاه کردید و به این نکته که برای بهتر شدن جلوه محیط آشپزخانه “چه کار میتوانم انجام دهم”؟ بار ها فکر کرده اید. باصرف میلیون ها تومان پول امکان ایجاد تغییر مورد نظر همواره وجود دارد، اما راه های آسانتری نیز برای ایجاد تغییر در آشپزخانه در دسترس است: تعویض دستگیره های قدیمی با جدید.

با تعویض دستگیره های کابینتی آشپزخانه خود را متحول کنید. بله درسته شما با تعویض دستگیره ‌کابینت هیچ جایزه بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی را از آن خود نخواهید کرد، اما تعویض دسته کابینت ها و یا اضافه کردن آن به کابینت های مگنتی همواره یکی از ساده‌ترین روش‌های طراحان برای ایجاد تغییرات بزرگ بوده است.

نصب دستگیره کابینت

نصب دستگیره کابینت

چگونه میشه دستگیره های کابینت رو نصب کرد بدون اینکه چهره بسیار زیبای کابینت های خود را مخدوش نکنیم.

شما روبروی کابینت های تازه نصب شده و یا رنگ آمیزی شده خود ایستاده اید، و می دانید برای بازکردن درب های کابینت  و کشو های زیبای خود نیازمند دستگیره هستید و تنها چیزی که می ماند:

نصب و مونتاژ دستگیره کابینتی می باشد.

اگر می خواهید دستگیره های تازه خود را روی کابینت ها نصب کنید نیازمند سوراخ‌کاری هستید، اما این کابینت ها نو، زیبا و بی عیب و نقض هستند.

ولی اجازه ندهید ترس از خرابکاری مانع انجام کار توسط خود شما شود.

تنها به چند نکته احتیاج دارید تا بتوانید دستگیره کابینتی و کمدی خود را حتی بهتر از فردی که سال ها در کار نصب و مونتاژ است، نصب کنید.

نحوه نصب دستگیره کابینت بدون خراب کردن کابینت

سوراخ‌کاری با دریل می تواند برای بعضی از افراد ترسناک باشد، فرقی هم نمیکند کابینت های شما نو و تازه هستند و یا کابینت های رنگ آمیزی شده، شما نمی‌خواهید اینکار را انجام دهید و جلوه زیبای کابینت را از بین ببرید.

کابینت با دستگیره و یا بدون دستگیره؟ مسئله این است.

همان طور که به آشپزخانه و کابینت های خود خیره شده اید حتما به این مسئله فکر می‌کنید که واقعا من به دستگیره احتیاج دارم یا نه؟

پاسخ به این سوال بستگی به چند نکته بسیار مهم همچون سبک طراحی کابینت، ترجیحات شما، گاربردی بودن کابینت ها و صد البته به سلیقه شما بستگی دارد.

دلایل برای استفاده از دستگیره کابینتی به جای مگنت

کاربردی بودن

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

دستگیره ها باعث می‌شوند که در صورت استفاده بلند‌مدت و مکرر از بروز لک های بروی کابینت ها جلوگیری شود، مخصوصا در کابینت های رنگ شده این نکته بسیار حاعظ اهمیت می‌باشد.

مهم نیست که کار رنگ رزی شما چه‌قدر عالی و حرفه‌ای انجام شده‌است، در طول زمان همواره لکه‌های بروی کابینت‌ها ایجاد می‌شود به خصوص در مورد درب‌کابینت هایی که در طول روز صد ها بار باز و بسته می‌شوند.

زیبایی

کابینت های می‌توانند در آشپزخانه و یا حمام توجه ها را بروی خود جلب کنند، برای این منظور استفاه از دستگیره به جای مگنت ها بروی درب های کابینتی زیبایی بیشتری ایجاد می‌کند.

بعد از نصب و یا بازسازی کابینت های آشپزخانه شما می‌خواهید، بیشترین تاثیر و زیبایی را در آشپزخانه خود داشته باشید، و شرایطی را داشته‌باشید که نمایان‌گر خطوط و منحنی های کابینت ها باشد و اینکار با دستگیره ها به خوبی قابل انجام می‌باشد.

در گاهی اوقات نوع طراحی کابینت ها، اجازه استفاده از دستگیره ها را به شما نمی‌دهد، و شما مجبور به استفاده از یراقالات جایگزین مانند مگنت به جای دستگیره کابینت هستید، در این شرایط عدم استفاده از دستگیره کابینت مطلوب تر می‌باشد

نحوه نصب دستگیره کابینت

استفاده از الگو و شابلون

شما پیش از انجام هر کاری نیازمند یک الگو برای نصب دستگیره کابینت هستید، و این میتونه یک شابلون نصب پلاستیکی باشه و یا یک الگو مقوایی که خودتون درست کرده اید.

اغلب کابینت کاران برای خودشون شابلون مخصوص برای هر اندازه متناسب با فاصله پیچ تا پیچ دستگیره های کمدی و کابینتی دارند و شما هم میتونید یک شابلون به اندازه فاصله دو تا پیچ دستگیره خود را براحتی روی یک مقوا  درست کنید.

اگر خودتان تصمیم گرفتید این کار را انجام دهید، یک تکه مقوا بردارید و به اندازه فاصله دوپیچ دستگیره کابینت درست دروسط مقوا دو سوراخ ایجاد کنید.

برای دستگیره های تک پیچ به الگو متفاوتی نیاز دارید به همان روش ولی با یک سوراخ رو الگوی مقوایی.

دوبار اندازه گیری کنید یک بار سوراخ کنید..

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

اندازه گرفتن و علامت زدن کابینت ها برای سوراخ کاری شاید کمی ترسناک باشد، لاقل برای اولین بار که اینگونه است. برای همین دوبار اندازه گیری کنید و یک بار سوراخ کاری.

ابتدا تصمیم بگیرید دستگیره ها را در کجای کابینت می‌خواهید نصب کنید، و این تصمیم بستگی به سلیقه شما دارد. اگر میخواهید همه دستگیره ها را در وسط و مرکز کابینت ها نصب کنید، توجه داشته باشید که از هر جهت بالا،پایین و کناره ها به یک فاصله باشد.

هزینه ها را درنظر بگیرید.

همیشه توجه داشته باشید که در انتخاب دستگیره کابینت بهای واقعی محصولی که میخرید را پرداخت کنید، شرکت های زیادی در زمینه تولید و واردات دستگیره کابینت و درب فعال هستند که اغلب قیمت گزاری های بسیار نا معقولی انجام می دهند.

شما می توانید به حای مراجعه به فروشگاه های بزرگ و کوچک از فروشگاه دستگیره کابینت کلاسیک و مدرن بارتو برای انتخاب دستگیره مناسب خود بهره ببرید و به یاد داشته باشید مشاوران بارتو همواره برای راهنمایی دقیق شما در انتخاب دستگیره مناسب منزل و یا محل کار شما حاضر هستند.

دامنه قیمت دستگیره تک پیچ کابینت در فروشگاه بارتو از ۱۴۵۰۰ تومان تا ۴۸۰۰۰ و دستگیره دوپیچ کابینت از ۵۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد، که شامل محصولاتی از برند های معتبر داخلی و خارجی با توجه به هر نوع  بودجه ی امکان انتخاب دستگیره در بارتو یراق وجود دارد.

در خرید دستگیره های کابینتی همواره یک عدد دستگیره بیشتر از تعداد مورد نیاز تهیه کنید، در صورت بروز مشکل همچون ایرادات مونتاژ مشکلی از بابت تهیه دوباره همان دستگیره نداشته باشید.

دستگیره، نگین آشپزخانه شما

دستگیره و یراق آلات کابینتی به گونه ای جواهرات آشپزخانه شما می باشند، همواره باید با سایر عناصر موجود هماهنگی لازم رو داشته باشند.

پس همواره در انتخاب دستگیره کابینت دقت لازم رو داشته باشید و در خرید آن بررسی های لازم رو انجام دهید.

بعد از انتحاب دستگیره کابینت نوبت به نصب دستگیره کابینت می‌باشد که کاری نه چندان سخت می‌باشد که توسط هر کسی قابل انجام است.

انتخاب  دستگیره کابینت ممبران

مهم نیست که چه کابینت‌های آشپزخانه‌ای را انتخاب می‌کنید، یراق‌آلات ( دستگیره و …) آخرین قسمت کار است که می‌توانید آن را برای تکمیل انتخاب کابینت آشپزخانه خود خریداری کنید. به‌عنوان یک قاعده کلی شما باید یراق‌آلات را با سبک درهای کابینت هماهنگ کنید. به‌عنوان‌مثال، در یک درب کابینت براق دستگیره‌های ساده و کشیده می‌تواند مناسب باشد. بااین‌حال، شما می‌توانید با یک نگاه قابل‌توجه با کنار هم قرار دادن موارد ساده با یراق‌آلات عجیب‌وغریب کابینت‌های خود را خاص کنید. لولاها را هرگز فراموش نکنید و از تاثیر آنها به راحتی عبور نکنید.

دستگیره ها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود هستند . انتخاب آنها در واقع آخرین مرحله است اما یکی از مهم ترین آنهاست زیرا جلوه کابینت را کامل می کند. انتخاب این یراق الات باید با توجه به محیط آشپزخانه باشند. پس دقت کنید از دستگیره های کلاسیک در کابینت های مدرن استفاده نکنید.متریال های مورد استفاده در این دستگیر های مهم است. دقت کنید که ضد آب باشند تا هنگام برخورد دست های خیس با آنها در زمان آشپزی زنگ نزنند.

دستگیره کابینت کلاسیک

در طراحی و ساخت هر نوع مبلمان اعم از کابینت ، کمد، کمد دیواری، کشو، بوفه و… از یراق آلات مختلفی استفاده می شود، یکی از این یراق آلات، دستگیره های کابینتی و کمدی می باشد، که از آنها برای راحتی استفاده از مبلمان بهره می بریم.افرادی که در دنیای مدرن امروزی، شیفته دوران گذشته می باشند، استفاده از دستگیره های قدیمی وآنتیک را بر مدل های مدرن و امروزی ترجیح می دهند. این دستگیره های کلاسیک از مواد بسیار مرغوب و با دوام ساخته شده است که می توان سالهای سال از آنها استفاده نمود.این دستگیره کابینت ها با توجه به طراحی های کلاسیک و آنتیک خود فضایی بسیار زیبا و یک پارچه در منزل شما ایجاد می کنند و با توجه به هرنوع طراحی، دستگیره کلاسیک و ممبران مناسب در فروشگاه دستگیره بارتو موجود می باشد.

توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوای آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ایده ویلا مدرن

نقاشی ساختمان منطقه ۱۵

طراحی نمای ساختمان ۴ طبقه

طراحی ویلا نمای رومی

هزینه ساخت خانه ویلایی در روستا

طراحی کافه گیم

آسانسور و تعمیر آسانسور | فروش آسانسور | قیمت آسانسور

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!