نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

نحوه طراحی فضای داخلی رستوران

نحوه طراحی فضای داخلی رستوران


نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران، طراحی داخلی خوب رستوران با مفهوم رستوران آغاز می شود. غذا ، سرویس و محیط مهمترین م componentsلفه هایی هستند که بهترین رستوران را در جایی که مهمان می خواهد برگردد تشکیل می دهد. طراحی داخلی رستوران یکی از عناصر اصلی ست برای محیط ، سرویس و حتی غذا است. جریان سرویس و غذای سرویس مستقیماً تحت تأثیر طراحی داخلی رستوران و چیدمان آن قرار دارد. بنابراین ، باید خوب بررسی شود. از آنجا که امروزه ارائه مهمان نوازی بسیار اشباع شده است ، پتینه ساختمان برای اینکه بتوانید مهمان خود را متمایز کرده و مهمان خود را جذب کنید تا بتواند بیاید و پیشنهاد رستوران شما را تجربه کند ، یک رویکرد خلاقانه ضروری است. پروژه رستوران طراحی داخلی با شناسایی نوع رستوران آغاز می شود ، که بودجه پروژه را تعیین می کند.

طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران

محیط غیر رسمی افتاده با تزئینات ساده.

رایج ترین سبک ها برای رستوران های گاه به گاه:

 • طراحی داخلی صنعتی – به دلیل اجرای آسان و مقرون به صرفه بسیار مرسوم ، مد روز و قابل استفاده در بسیاری از مفاهیم آشپزی است.
 • فضای داخلی مینیمالیسم – رستوران های آسیایی و تلفیقی با جزئیات دکوراسیون حداقلی.
 • فضای داخلی به سبک بوهمیایی – انتخاب عالی برای ایجاد محیط در رستوران سبک غذای سالم.
 • سبک Shabby chic – برای رستوران های کوچک بیسترو فرانسوی یا نوع براستری ایتالیایی مناسب است.
طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران

رستوران غذاخوری زیبا

پر زرق و برق با جزئیات دکوراسیون داخلی زیبا و متناسب با همه عناصر خدمات.

در رستوران های لوکس توجه به جزئیات داخلی که در آن هر آیتم در شکل گیری هویت مفهوم رستوران ها نقش دارد ، توجه می شود.

 • طراحی داخلی به سبک کلاسیک همان طرحی است که ما در اکثر بهترین رستوران های جهان تحسینش می کنیم.
 • طراحی داخلی رستوران به سبک مدرن – زیبا ، ساده اما در عین حال پیچیده
 • سبک معاصر – از آنجا که محدودیت خاصی ندارد ، فرصتی برای ایجاد طراحی آینده نگرانه ایجاد می شود و باعث می شود مهمان درباره آن صحبت کند
 • Art Deco – یک گزینه عالی برای کسانی است که نمی توانند بین کلاسیک و معاصر یکی را انتخاب کنند. بسیار عجیب ، پر زرق و برق و در عین حال دنج
نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

رستوران قومی

چنین نوع طراحی داخلی رستوران دارای عناصر سنتی دکوراسیون مخصوص کشور و غذاهای اصیل است.

برخی از متمایزترین رستوران های عربی ، آفریقایی ، چینی ، هندی و یونانی.

بیشتر مفاهیم خلاقانه رستوران به ترکیبی از سبک ها و عناصر سنتی نشان دهنده آشپزی دست پیدا می کنند.

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

عناصر مهم طراحی داخلی رستوران

 • ورودی رستوران

همانطور که همه ما می دانیم اولین برداشت بسیار مهم است و طراحی دکوراسیون پذیرایی طراحی ورودی رستوران چیزی است که به آن می دهد. نه تنها نمای خارجی آن می تواند توجه را به خود جلب کند ، بلکه می تواند تصمیم بگیرد که آیا مهمان می خواهد داخل شود.

 • دکور رستوران

  دکور رستوران

  پذیرایی رستوران

پذیرایی قسمت مهمی از رستوران است که میهمانان قبل از رفتن به سالن غذاخوری از آنها استقبال و استقبال می کنند. ساخت ویلا نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران  در یک رستوران شلوغ مکانی است که میهمان ممکن است تا زمان نشستن صبر کند ، نحوه طراحی فضای داخلی رستوران بنابراین درج جزئیات دکوراسیون اصلی یا قطعات هنری ایده خوبی برای حفظ توجه مهمان هنگام انتظار است.

طراحی رستوران مدرن

طراحی رستوران مدرن

 • سالن غذاخوری اصلی رستوران

مکانی است که علاوه بر خلوت ، مهمان باید از آن لذت ببرد و احساس راحتی کند. طراحی ویلا طراحی داخلی رستوران به همین دلیل چیدمان و انتخاب مبلمان بسیار مهم است. میز و صندلی های رستوران باید راحت و مناسب برای رفت و آمد مهمانان و کارگران رستوران برای خدمات یکپارچه باشد.

 • طراحی رستوران شیک

  طراحی رستوران شیک

  مبلمان رستوران

صندلی های رستوران انواع مختلفی دارند که بعضی از آنها به صندلی های فلزی بالا احتیاج دارند ، به عنوان “کافی شاپ” و رستوران ها و بارهای فست فود ، برخی صندلی های روکش دار راحت یا صندلی های چرمی و مبل های بزرگ با صندلی های ثابت یا دینامیک را متناسب با هر تغییری ترجیح می دهند به ترتیب مکان و هر گروه بزرگتر از تعداد تعیین شده در هر میز ، نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مانند رستوران های رسمی اجتماعی ، در آن مستقر شوید. مبلمان رستوران ناهار خوری ظریف تر ، ظریف تر ، ساخته شده به صورت سفارشی ، با روکش مبلمان اصیل احساس لوکس بودن را ایجاد می کند.

طراحی کافی شاپ

طراحی کافی شاپ

 • روشنایی رستوران

الگوهای روشنایی نیز با توجه به سالن های مختلف متفاوت است. بعضی از آنها به نور کم نور و شمع روی میزها نیاز دارند و برخی دیگر نور متوسط ​​را ترجیح می دهند. همچنین با توجه به زمان سرو غذا (بین زمان ناهار و شام) تعیین می شود. تنها نکته رایج در مورد نورپردازی این است که به منظور نشان دادن دکوراسیون داخلی ، اغلب روی پیشخوان ها و بوفه ها و گاهی اوقات برای رستوران هایی که میزهای باز ارائه می دهند ، طراحی داخلی رستوران یک نورپردازی قدرتمند اضافه می شود. نحوه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران افتتاح رستوران جدید یک سرمایه گذاری و سرمایه گذاری است که در صورت موفقیت مفهوم ، بازدهی مالی و تحقق عاطفی را فراهم می کند. ال اس اف نحوه طراحی فضای داخلی رستوران طراحی نقش مهمی دارد زیرا فضای داخلی رستوران دنج تجربه را به لحظاتی به یادماندنی تبدیل می کند و باعث می شود مهمان دوباره برگردد.

طراحی رستوران عربی

طراحی رستوران عربی

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما