مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟

طراحی داخلی

طراحی داخلی


مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟

شما تصمیم گرفتید خانه رویایی خود را طراحی کنید و فکر کنید که مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟

فرایند طراحی داخلی یک راه حل پیچیده برای جمع آوری خلاقیت طراحی ویلا ، تخیل ، دانش ، منابع و کارایی در یک ترکیب هماهنگ است که رویاها را به واقعیت تبدیل می کند. چه مدت طول خواهد کشید به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیایید بهتر ببینیم که چه چیزی انتظار می رود و چه زمانی می توانید برنامه ریزی کنید تا به خانه تازه طراحی شده خود بروید، درک دقیق فرآیند و بازه زمانی پیش بینی شده از ناامیدی انتظارات نادرست جلوگیری کرده و سفر شما به دنیای طراحی داخلی را لذت بخش خواهد کرد.

در اینجا راهنمای نهایی برای روند طراحی داخلی پروژه کلید مسکن وجود دارد.

چند مرحله اصلی طراحی داخلی وجود ندارد و چارچوب زمانی آنها متفاوت است:

آشنایی با طراح و مختصر طراحی

اولین مرحله از این روند دیدار با طراح خود و بحث در مورد چشم انداز شما از پروژه داخلی مورد نظر است. پیش از استخدام طراح داخلی ، در مورد آنچه باید بدانید بیشتر بخوانید .

در جلسه اولیه شما در مورد ماهیت پروژه بحث خواهید کرد ، آیا شما در حال طراحی ویلا ، کاخ ، طراحی آپارتمان ، خانه ساحلی هستید ، شاید دوباره طراحی بخشی از خانه موجود را انجام دهید؟ مکان ، هدف فضاها ، پتینه ساختمان نقشه های ساخت و ساز را بررسی می کند و درباره بودجه پروژه بحث می کند ، این مهم برای یافتن بهترین راه حل های مناسب طراحی است. در این مرحله ، شما یک ارتباط شخصی با طراح برقرار خواهید کرد ، که به شما کمک می کند مناسب ترین سبک را برای پروژه انحصاری خود انتخاب کنید ، و نمونه کارهای طراح را عمیقاً جستجو می کنید تا از این طریق الهام بگیرید. مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟ پس از اولین خلاصه طراحی ، شما از طراح خود یک بازه زمانی تقریبی برای اتمام پروژه خود دریافت خواهید کرد.

قرارداد طراحی داخلی

قرارداد طراحی داخلی

این زمانی است که جادو آغاز می شود ، جایی که تیم طراحان و مهندسان دور هم جمع می شوند تا خانه رویایی شما را ایجاد کنند. این شامل طوفان فکری در مورد ارائه یک راه حل طراحی برای مفهوم ، طرح ها ، الگوها ، مواد ، طرح های رنگی و تخصیص فضا است که منجر به مرحله بعدی می شود.

ارائه مفهوم و طرح پیشنهادی

لحظه هیجان انگیزی که مفهوم طراحی آینده را در تابلوها و طرح ها ، طرح های ارتفاعی ، نمونه ها ارائه می دهید و در مورد تمام جزئیات فضای داخلی آینده بحث خواهید کرد.

مدت زمان طراحی داخلی

مدت زمان طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی با انتخاب های بسیار زیاد ممکن است طاقت فرسا باشد. با استخدام طراح داخلی ، شما از توانایی آنها در جستجوی وسایل دکوراسیون منحصر به فرد ، هر نوع ماده و منبع مورد نیاز برای توسعه ایده های خود در مدت زمان کوتاه تر ، بهره مند می شوید. هنگامی که در مورد ایده و طرح اولیه توافق کردید ، پروژه شما به مرحله بعدی منتقل می شود.

برنامه ریزی فضا و جزئیات معماری

این مرحله شامل اولین نقشه های معماری با برنامه ریزی فضا ال اس اف ، چیدمان مبلمان ، برق و سوئیچ ها است. نکته مثبت: بهتر است در صورت ساخت ویلا جدید خود برای طراح ، طراحان داخلی را در اولین مرحله درگیر کنید تا این امور را با پیمانکار هماهنگ کند ، که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و هرگونه محدودیت فضای داخلی مورد نظر را از بین می برد.

پرسپکتو داخلی

پرسپکتو داخلی

در همان دوره ، طراحی مبلمان و انتخاب دکور اتفاق می افتد. در این مرحله مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟ ممکن است هنوز در پروژه خود تغییراتی ایجاد کنید. پس از دریافت طرح های سه بعدی ، شما می توانید خانه رویایی آینده خود را در تصویر کامل ببینید پس از تصویب طرح نهایی و بودجه نهایی آن ، به آخرین مرحله از پروژه طراحی می روید.

اجرای طراحی

در این مرحله سفارش و تولید مبلمان آغاز می شود. به خاطر داشته باشید که تولید برخی از اقلام ممکن است طولانی شود. دریافت تمام قطعات ، مبلمان ، بررسی و اصلاح مجدد ممکن است ۳ ماه طول بکشد ، در حوادث غیرمترقبه ای که ممکن است بر زمان تحویل تأثیر بگذارد ، کمی وقت بگذارید.

اجرای طراحی

اجرای طراحی

کارهای متناسب همزمان آغاز می شود تا آماده دریافت به موقع مبلمان و دکوراسیون باشید.

پس از نصب و دکوراسیون نهایی ، تحویل پروژه و چند تشریفات ، شما صاحب خانه ای با طراحی داخلی لوکس و منحصر به فرد خواهید بود.

در نتیجه ، زمان فرآیند طراحی داخلی بسته به موارد زیر متفاوت خواهد بود:

اندازه فضا ، سبک انتخاب شده و پیچیدگی پروژه. طراحی ویلا کوچک ، طراحی داخلی ویلا دو طبقه یا مدت زمان طراحی کاخ یکسان نخواهد بود. به خاطر داشته باشید که طراحی های ویلا با کیفیت بالا نیاز به زمان دارد ، اما با تخصص تیم طراحان با استعدادی که مرحله به مرحله شما را در هر مرحله راهنمایی می کنند ، روند کار با سریعترین سرعت ممکن دلپذیر خواهد بود.

مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟

مراحل طراحی داخلی چه مدت طول می کشد؟

چارچوب زمانی تخمینی ، که کاملاً ذهنی است ، بسته به اندازه و اهداف پروژه شما ممکن است طراح داخلی صنعتی از چند ماه تا ۲ سال طول بکشد ، اما وقتی طراحی داخلی برتر را می گیرید ارزش انتظار را دارد.

آیا آماده هستید که سفر خود را در زمینه دکوراسیون داخلی با ما آغاز کنید و روند کار را در بهترین حالت خود تجربه کنید؟

در تماس باشید 

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما