لوازم ضروری دفتر معماری

دفتر معماری

دفتر معماری


لوازم ضروری دفتر معماری

لوازم ضروری دفتر معماری ، و دفاتر آنها همیشه متفاوت بودن و بالا بردن سطح آگاهی را در اولویت قرار می دهند. جالب وقتی شروع می کنید که از در عبور می کنید. حداقل کسانی که وارد دفاتر معماری می شوند انتظار این را دارند ..

۲۰ نکته طلایی برای باز کردن دفتر معماری

لوازم ضروری دفتر معماری بیشتر دفاتر پروژه ممکن است در ۳ سال اول کار جدی نداشته باشند. بدترین چیز این است که منجر به ایجاد انگیزه و روحیه می شود. با این حال ، با کمی تلاش و تلاش ، اتفاق دیگری می افتد.

خواندن داستان های اولین تأسیس دفاتر معروف معماری ترکیه و تماشای داستان های اولین پروژه های معماران مشهور در این مرحله مفید خواهد بود.

ما در زیر ایده هایی را ذکر کرده ایم که درهای پروژه های دفاتر معماری تازه افتتاح شده را باز می کند و کار را افزایش می دهد .

 1. در مسابقات شرکت کنید. سرانجام حداقل از یکی از آنها مدرک دریافت خواهید کرد. این درجه بر شناخت شما تأثیر زیادی می گذارد و به شما امکان می دهد با بدست آوردن مشاغل جدید پتانسیل خود را نشان دهید.
 2. با پیمانکارانی که کارهای زیادی در شهر شما انجام می دهند در تماس باشید. با آنها دعوا نکنید ، با آنها خوش برخورد باشید. در سرمایه گذاری هایی که انجام می دهند ، آنها همچنین باید از شما مطالعه بخواهند!
 3. دفتر خود را پر جنب و جوش و پویا تزئین کنید. اجازه ندهید کسی وارد شود بدون ترک حداقل یک پروژه!
 4. با NGO ها (سازمان های غیردولتی) در تماس باشید.
 5. حلقه دوستان خود را گسترده نگه دارید و سعی کنید همیشه در کنار هم باشید یک روز قطعاً اوضاع پایین می آید و چرا شما نیستید.
 6. تبلیغات خود را از طریق شبکه های اجتماعی و جلسات دوستانه از دست ندهید البته بدون اینکه خسته کننده باشید ..
 7. ارتباطات سیاسی بسیار مهم است ، خصوصاً در این دوره!
 8. در مرحله اجرای پروژه خود سعی کنید در فواصل زمانی مشخص حضور داشته باشید.
 9. با شرکت های بازرسی ساختمان و انجمن های صنفی بازدیدهای متناوب داشته باشید!
 10. با نشریات معروف و مشهور معماری مصاحبه کنید و نظرات خود را بیان کنید.
 11. پس از فارغ التحصیلی از دانشکده های معماری ، بزرگترین آرزوی بسیاری افتتاح دفتر شخصی خود است. اگرچه دلیل اصرار و رمز و راز در این امر ضربه زدن به پایین آزادی است ، اما آنها رویابینی هستند که نمایشی دور از واقعیت پایان ناگوار یا مشکلات در انتظار آنها است.

داشتن لوازم ضروری دفتر معماری فقط امضای پروژه های عظیمی مانند زاها حدید یا امره آرولات نیست. افتتاح دفتر معماری به معنای رسیدگی مستقیم به مشکلات است.این بدان معناست که شما تنها و اصلی ترین مخاطب مشکلات هستید.

مراحل ساخت ساختمان

اکنون یک لیست کوتاه ایجاد کرده ام. بگذارید این را هم بگویم که من این مقاله را نه برای این که کسی دفتری را باز کند ، بلکه برای آگاه کردن هر کسی که می خواهد دفتر باز کند.

 • ۱) اول از همه ، نمی توان دفاتر را برای خشک کردن باز کرد مبلمان اداری ، رایانه و سایر تجهیزات فنی باید خریداری شود.
 • ۲) رسیدگی به مراحل قانونی و سوابق و امور مالیاتی با یک حسابدار معتمد.
 • ۳) مرحله بازار که بسیار مهم است. کارت ویزیت ، بروشور ، وب سایت ، آرم ، تی شرت چاپی … اکنون این مورد را می توان برای همیشه تمدید کرد. البته بسته به میزان اغراق شما
 • ۴) برای یافتن یک پسر مطب قابل اعتماد – دوست دختر دفتر که می تواند تلفن ها را پاسخ دهد ، ممکن است میان وعده های کوچک سرو کند ، به ایمیل ها پاسخ دهد و وقتی در دفتر نیستید منتظر دفتر باشید.
 • ۵) شما باید به خانواده هایی که با آنها دوست بوده اید ، افرادی با توانایی مالی و حلقه گسترده مراجعه کنید. باید نمونه هایی را که چاپ کرده اید ارائه دهید و اطلاعات تماس خود را به روز کنید. باید یک تصویر معمار کامل بکشید.
 • ۶) با توجه به اینکه در ابتدا مشتری زیادی نخواهید داشت ، باید با مراجعه های ادبانه همکاران خود را که مدت طولانی دفتر داشته اند ، مسحور کنید.
 • ۷) شما باید از استادانی که مدتهاست می شناسید دیدن کنید یا آنها را به دفتر خود دعوت کنید. این مرحله بسیار مهم است زیرا اگر قصد دارید کارهای کاربردی دریافت کنید (که تقریباً یک ضرورت است) ، قیمت هایی که می دهید نزدیک است مربوط به این افراد بزرگوار است.
 • ۸) شما باید شرکت هایی را که مواد در بازار می فروشند و صاحبان شرکت ها را به خوبی بشناسید. باید با خودتان به خوبی همراه باشید. باید در زمان بازدید خود به سرعت اطلاعات را رد و بدل کنید و به روزرسانی ها را دنبال کنید.
 • ۹) شما باید از شهرداری و سایر موسسات عمومی بازدید کنید. باید با افراد باشکوه آنجا در ارتباط باشید. در صورت امکان ، هر بار که می روید ، باید چای و قهوه یا چیزی بنوشید. برای این که وقتی کار شما پایین می آید ، سرگردان نشوید …
 • ۱۰) شما باید یادداشت های برنامه منطقه ای را که در آن کار می کنید خریداری کنید ، قانون منطقه بندی و سایر تصمیمات اداری و تصمیمات شورایی مربوط را بررسی کنید.

حتی اگر تفاوت های تزئینی زیاد برجسته نباشند ، لوازم ضروری دفتر معماری مواردی را که می توانیم بگوییم از ویژگی های مشترک تقریباً در هر دفتر معماری هستند ، ذکر کرده ایم.

لوازم ضروری دفتر معماری بیشتر اوقات ، ردپای قهوه خشک روی میزهای نامرتب می ریخت.

لوازم ضروری دفتر معماری

لوازم ضروری دفتر معماری

دو صفحه رایانه مختلف در کنار هم .. در حالی که روند رندر در یکی ادامه دارد ، در دیگری نقشه های ۲ بعدی ساخته می شود .. ارزش این نیست که وقت خود را تلف کنید ، بالاخره شما یک معمار هستید!

دفتر معماری

دفتر معماری

لوازم ضروری دفتر معماری قطعاً یک رهبر تیم وجود دارد که همیشه روی پا است ، و شخصی که به عنوان یک رادار ایستاده عمل می کند! آنها باعث می شوند شما بگویید که نمی توانید به حساب های شبکه های اجتماعی آنها نگاه کنید ، متشکرم ..

دفتر معماری

دفتر معماری

دیوارها هرگز خالی نمی مانند. باید متن ، پروژه ، تصویر ، رندر یا تصاویر دیگر وجود داشته باشد. این فرایندی است که با هدف افسون و فریب بازدیدکنندگان انجام می شود.

دفتر معماری

دفتر معماری

حتی اگر هرگز استفاده نشود ، همیشه یک جدول نقشه از سالهای دانشجویی به سبک کلاسیک ، مانند گوشه ای از نوستالژی وجود دارد. این چشمها را خسته نمی کند ، اما یک روح آماتور باور نکردنی به مکان می افزاید.

طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

دفتر معماری

دفتر معماری

شاید هرگز واقعاً به عنوان اطلاعیه یا یادآوری در نظر گرفته نشده باشد ، اما قطعاً یک بیلبورد به عنوان یک تابلوی اعلانات وجود دارد.

دفتر معماری

دفتر معماری

اکثر آنها دستگاه نقشه کشی ندارند. آنها چاپگرهای تمام قد دارند ، اما یکی از اسکنرهای بسیار. ساخت ویلا

دفتر معماری

دفتر معماری

صفحه های رایانه هرگز رو به دیوار قرار نمی گیرند ، قطعاً در حجم میانی همگرایی می کنند ، اگر رایانه ای وجود داشته باشد که صفحه نمایش آن رو به دیوار باشد ، این کار به عهده رئیس است. لوازم ضروری دفتر معماری

ساخت ویلا ارزان

دفتر معماری

دفتر معماری

لوازم ضروری دفتر معماری میزهای ترکیبی مداوم نیز برای بسیاری از دفاتر معماری یکی از ضروریات است اما نمی توان گفت که این فضاهای سازنده و لذت بخشی برای بسیاری از آنها هستند.

دفتر معماری

دفتر معماری

در آینده ای نه چندان دور ، من فکر می کنم همانطور که به تدریج نقاشی های دستی رها می شوند ، نقاشی های دیجیتال با کمک دست رها می شوند.

نظر شما در مورد دفاتر معماری آینده چیست؟

بنابراین ، دفتر شما چگونه است؟ lsf لوازم ضروری دفتر معماری یا نظرات شما در مورد دفاتر معماری که در بالا ذکر کردم چیست؟ می توانید آنها را با نوشتن آنها در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

سیمان رنگی یا ملات رنگی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس