قیمت کاشی سرویس بهداشتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی


قیمت کاشی سرویس بهداشتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی، طراحی داخلی مانند سایر کاشی ها به ابعاد، رنگ، طرح، جنس و درجه ۱ یا ۲ بودن آنها بستگی دارد. کاشی و سرامیک از قدیمی ترین مصالحی هستند که در ساخت خانه و سازه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند، اما بیشترین کاربرد آنها در ساخت حمام و سرویس بهداشتی است؛ چرا که کاشی ها نسبت به رطوبت مقاوم اند و می توانند از رشد باکتری و قارچ در این مکان ها خودداری کنند. بنابراین نمی توان گفته که قیمت کاشی سرویس بهداشتی نسبت به سایر کاشی ها کمتر است.

کابینت

کابینت

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

مزیت استفاده از کاشی در دیوار و کف در سرویس های بهداشتی

استفاده از کاشی ها در دیوار سرویس های بهداشتی باعث می شود که بزرگتر به نظر برسد. برای نصب کاشی دیوار در سرویس بهداشتی ها، تعداد زیادی کاشی با رنگ روشن مناسب تر است، چرا که باعث می شود نور بیشتری در فضا منعکس شود و همانطور که گفتیم باعث می شود که فضا بزرگتر به نظر برسد. سایز کاشی های کف در سرویس بهداشتی معمولا کوچک است اجرای ویلا و الگوی ریزی دارد که از لغزندگی جلوگیری می شود و این یکی از ویژگی های این کاشی هاست. این کاشی ها از جنس و ابعاد مختلفی ساخته شده اند.

انواع کاشی های سرویس بهداشتی

۱-کاشی کف

۲- کاش دیوار

۳-کاشی های پرسلانی

۴-کاشی های گرانیتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

تفاوت میان کاشی کف و کاشی دیوار در سرویس های بهداشتی

تفاوت کاشی های کف و دیوار در سرویس بهداشتی، ابعاد این کاشی هاست؛ در حالی که طرح و نقش آنها بستگی به سلیقه شما در استفاده از آنها دارد. همچنین یک مسئله مهم در انتخاب کاشی یا سرامیک برای سرویس بهداشتی این است که به دلیل این که در سرویس های بهداشتی رطوبت زیاد است و کاشی ها به مرور با آب زیادی برخورد دارند و ممکن است ساییده شوندو از بین بروند، طراحی ویلا مدرن دوبلکس بهترین گزینه برای ساخت و انتخاب کاشی در سرویس بهداشتی است. زیرا مقاومت کاشی ها از سرامیک ها بیشتر است و همچنین لغزنده نیستند.

بهترین پوشش برای کف سرویس های بهداشتی چیست ؟

همانطور که گفتیم کاشی چینی بهترین گزینه برای کف سازی نهایی در سرویس های بهداشتی است. کاشی های چینی نسبت به دیگر کاشی ها و سرامیک ها متراکم تر، متخلخل تر و سخت تر است (مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد). همچنین  این کاشی ها نسبت به کاشی های سرامیکی مقاومت بیشتری در برابر آب دارند و میتوان گفت که عایق مناسب تری نسبت به رطوبت هستند.

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

خرید ارزان قیمت کاشی سرویس بهداشتی

برای اینکه کاشیو سرامیک مورد نظر خود را با طرح های دلخواه خریداری کنید، بهتر است آنها را از نمایندگی ها تهیه کنید. قیمت کاشی ها در نمایندگی ها نسبن به کاشی هایی که در بازار و اینترنت به دلیل حذف واسطه فروش آنها، به مراتب کمتر است و همچنین برای کسی که به مقدار کمی می خواهد کاشی ها را خریداری کند، مقرون به صرفه است. نقاشی ساختمان طرح دار اما اگر شما می خواهید حجم زیادی از کاشی ها را در انواع و رنگ و طرح های مختلف خریدداری کنید، بهترین گزینه برای شما خرید از کارخانه به صورت مستقیم است.

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان رنگ طوسی

طراحی ویلا روی استخر

طراحی مدرسه موسیقی برای کودکان

طراحی کارخانه چیپس

طراحی رومی ساختمان

جواز ساختمان چیست

قیمت ساخت و ساز مسکونی در شیراز

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی
ساخت سوله با لوله داربست

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره