قیمت کاشی حمام 1400

قیمت کاشی حمام 1400


قیمت کاشی حمام ۱۴۰۰

قیمت کاشی حمام ۱۴۰۰، مانند سایر کاشی ها به ابعاد، رنگ، طرح، جنس و درجه ۱ یا ۲ بودن آنها بستگی دارد. کاشی و سرامیک از قدیمی ترین مصالحی هستند که در ساخت خانه و سازه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند، اما بیشترین کاربرد آنها در ساخت حمام و سرویس بهداشتی است؛ چرا که کاشی ها نسبت به رطوبت مقاوم اند و می توانند از رشد باکتری و قارچ در این مکان ها خودداری کنند. بنابراین نمی توان گفته که قیمت کاشی حمام ۲۰۱۹ نسبت به سایر کاشی ها کمتر است. ساخت ویلا کم هزینه همه ما میدانیم که قیمت کاشی حمام ۲۰۱۹ با سال های گذاشته بسیار متفاوت شده و این کاشی ها هم مثل احناس دیگر امروزه بسیار گران تر شده است. برای همین ما پیشنهاد می کنیم برای خرید به صرفه تر این کاشی ها سعی کنید آنها را یا از نمایندگی ها یا از خود کارخانه به صورت مستقیم تهیه کنید.

قیمت کاشی حمام 1400

قیمت کاشی حمام ۱۴۰۰

تفاوت میان کاشی کف و کاشی دیوار در حمام

تفاوت کاشی های کف و دیوار در حمام، ابعاد این کاشی هاست. همچنین یک مسئله مهم در انتخاب کاشی یا سرامیک برای سرویس بهداشتی این است که به دلیل این که در حمام رطوبت زیاد است و کاشی ها به مرور با آب زیادی برخورد دارند و ممکن است ساییده شوندو از بین بروند، بهترین گزینه برای ساخت و انتخاب کاشی در حمام است.

طراحی ویلا
ساخت سینک با بتن

بهترین گزینه ها برای کاشی کف حمام

کاشی کف حمام در تعداد مواد شگفت انگیزی موجود است. کاشی و سرامیک، پرسلان و وینیل مواردی هستند که در ابتدا به ذهن خطور می کنند و دلیل خوبی هم دارد: اینها شاید کاربردی ترین گزینه ها باشند. نقاشی ساختمان صادقیه اما امروزه گزینه های زیادی از سنگ تا چوب پنبه در دسترس است. با این راهنما برای بهترین کاشی کف حمام، گزینه های خود را بشناسید و تصمیم گیری شما با سهولت بیشتری همراه خواهد بود.

قیمت کاشی حمام 1400

قیمت کاشی حمام ۱۴۰۰

  1. کاشی وینیل

وینیل محبوب ترین ماده کفپوش حمام است، به دلیل کم هزینه بودن و درجه بالایی از کاربرد.کاشی های وینیل در جذابیت زیبایی و سهولت نصب بسیار پیشرفت کرده اند.

  1. کاشی و سرامیک و پرسلن

خواه سلیقه شما به شکل ظاهری سنگی یا چوبی، کاشی های رنگی پنی یا مربع های طرح دار مشبک باشد، احتمالاً خواهید دید که پیشنهادات کاشی و سرامیک و پرسلان از بهترین موارد در کاشی کف حمام است.

  1. کاشی های شیشه ای

جذابیت زیبایی یک کاشی کف شیشه ای دو برابر است: پوشاندن بخشی از کف در یک لایه نازک شیشه توهم عمق را ایجاد می کند و در صورت رنگ آمیزی، جلوه ای شیشه ای رنگی و دوست داشتنی ایجاد می کند.

  1. کاشی های سنگی
طراحی ویلا
قیمت کاشی آشپزخانه

. کاشی های سنگی ساخته شده از سنگ آهک، سنگ مرمر، گرانیت و تخته سنگ در رنگ هایی از کرم گرفته تا بلوز، قرمز، سبز و طلای موجود هستند. سنگ به نگهداری بیشتری از کاشی و سرامیک نیاز دارد.

  1. کاشی های پلاستیکی لمینت

کاشی های پلاستیکی لمینت (که بیشتر به صورت تخته در دسترس هستند) نیز انتخاب خوبی هستند، مخصوصاً اگر در حال بازسازی هستید. گرچه دوام و تمیز نگه داشتن آن آسان است، اما در مورد رطوبت، ورقه ورقه نمی شود. آب ایستاده می تواند به هسته تخته فیبر نفوذ کند، باعث انبساط و سوزن شدن مواد می شود، که باعث می شود آن یک کاشی باشد که در نیمه حمام بهتر از حمام کامل کار کند.

  1. کاشی چوب پنبه

چوب پنبه در لمس گرم و در پاها بسیار آسان است اسکلت فلزی شرکت و کاشی ها در رنگ های متنوعی رنگ می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما