قیمت موزاییک ساده در سال ۱۴۰۱

قیمت موزاییک ساده

قیمت موزاییک ساده


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

فهرست مطالب

قیمت موزاییک ساده

به گزارش آگهی ساختمان : موزاییک ها مصالح ساختمانی هستند که معمولا در کف پوش استفاده می شود و متراکم شده‌اند. هزینه ساخت ویلا این موزاییک ها از مصالح سنگی، سیمان و آب، با شکل و ضخامت یکنواخت، ساخته شده و دارای خصوصیات هندسی مشخصی و متنوعی ساخته شده اند. موزاییک‌ ها به روش پرس یا ویبره به شکل تک تولید می ‌شوند و یا به شکل بلوک‌ های بزرگ، با پرس، ویبره و یا خلأ قالب گیری و سپس در ابعاد مورد نظر بریده می‌شوند. قیمت موزاییک ساده بر اساس انواع مختلفی که دارد متفاوت است.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

موزاییک ها تک لایه و دو لایه هستند و براساس شکل ظاهر و دانه بندی، به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

الف) موزاییک سیمانی ساده:

ads 3

ads 3

موزاییکی که در سطح رویی بدون سنگ است را موزاییک ساده می گویند و در دو نوع ساده و شیار دار به فروش می رسد.

lsf min

ب) موزاییک سنگ دار:

تبلیغات

تبلیغات

موزاییکی که روی آن مصالح سنگی سخت و صیقل پذیر به کار رفته است و به صورت شیاردار یا شسته یا صاف ساخته می‌شود و برحسب اندازه بزرگ‌ ترین قطر دانه‌های سنگی قابل مشاهده، به ۵ گروه نرم دانه، ریز دانه، میان دانه، درشت دانه و تکه ای (پلاکی) و لاشه ای تقسیم می‌شود.

استخر min

همانطور که مشخص است به دلیل تفاوت در مصالح استفاده شده در این موزاییک ها، قیمت موزاییک ساده و سنگ دار، متفاوت است و مسلما قیمت موزاییک ساده کمتر  و ارزان تر از موزاییک طرح دار یا سنگ دار است.

طرح موزاییک ها و تاثیر آن بر قیمت موزاییک ساده

طراحی های مختلف موزاییک عامل اثر گذار بر قیمت موزاییک ها است. البته در طرح های مشابه رنج قیمت بسیار شبیه هم است و تفاوت زیادی وجود ندارد، زمانی طرح عامل مهم در تعیین قیمت می باشد که طرح درخواستی مشتری دیگر تولید نمی گردد و باید برای مشتری اختصاصا تولید شود و یا طرح جدید و خاص شرکت تولید کننده باشد و گرنه در طرح های عرف بازار تفاوت قیمت زیاد نمی باشد. طراحی پلان ویلا مدرن درجه دانه بندی سنگ ها و نوع سنگ ها نیز عامل مهمی در تعیین قیمت موزاییک، از جمله موزاییک های گرانیتی می باشد. مثلا نوع سنگ مرمر بسیار گرانتر از نوع سنگ های مشابه می باشد.و یا موزاییک هایی که دارای سنگ هایی با درجه بندی بزرگتر و یا یک تکه هستند نیز به نسبت قیمت بالاتری به نوع های مشابه دارند.

انواع موزاییک

موزاییک ها علاوه بر نوع ساده ای که دارند، در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته و به فروش می رسند. انواعی از این موزاییک ها عبارتند از:

  • موزاییک ویبره ای
  • موزاییک واش بتن
  • موزاییک شیاردار
  • موزاییک سیمانی
  • موزاییک لاشه ای
  • موزاییک سنگ دار
  • موزاییک گرانیتی

شما می توانید با توجه به نوع و طرح مورد نظر خود، از قیمت موزاییک ها با خبر شوید طراحی نمای ویلا مدرن و در صورتی که نیاز به خرید داشته باشد بهتر است آن را از کارخانه در حجم بالا و یا نمایندگی های محصول مورد نظر در حجم مناسب و مورد نیاز خود خریداری کنید. این نوع خرید هم ارزان تر و هم مقرون به صرفه تر است.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

قیمت نقاشی ساختمان سال ۱۴۰۱

طراحی آپارتمان ایرانی

ساخت ویلا چقدر هزینه دارد

مراحل شروع به ساخت ساختمان

هزینه جواز ساخت

مشارکت در ساخت کیانمهر

وال پست عمران

اموزش ترکیب رنگ طوسی برای دیوار

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!