قیمت لوله کشی گاز | دستمزد لوله کشی گاز | هزینه لوله کشی ساختمان

قیمت لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز


قیمت لوله کشی گاز

به گزارش بازار کار ساخت ویلا : امروزه قیمت لوله کشی گاز از مسائلی است که ذهن هر فردی که قصد ساخت خانه دارد را به خود مشغول کرده است. قیمت لوله کشی گاز بر اساس نوع ساختمان و متراژ آن متغیر است. گاز در زندگی بشریت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. گاز یک نوع سوخت فسیلی محسوب می شود که برای تولید گرما و انرژی از آن استفاده می شود. لوله کشی گاز باید اصولی و توسط فردی که تخصص در این زمینه را دارد، انجام شود. چرا که در صورت غیر اصولی بودن، منجر به ایجاد خطرات جبران ناپذیر مالی و جانی می شود.

کابینت

کابینت

 • دستمزد لوله کشی گاز هر متر طول ۲۸.۰۰۰ هزار تومان
 • دستمزد نصب شیرآلات هر عدد ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
 • طراحی و نقشه کشی هر واحد مسکونی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
 • دستمزد ساخت و نصب  کلکتور هر واحد ۲۶۰.۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت لوله کشی گاز برای هر متر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان
 • اجرت لوله کشی ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان
 • دستمزد انسداد لوله کشی گاز ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار توما
 • قیمت اجرای کناف

لوله کشی گاز چیست و چگونه کار می کند؟

لوله های گاز به لوله هایی گفته می شود که آب گرم شده در دیگ بخار را به رادیاتور ها منتقل می کنند. رایج ترین لوله ای که در لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرد، فولاد سیاه است. متخصصین همچنین از مس، برنج و لوله فولادی ضد زنگ راه راه نیز برای این کار بهره می برند. هر چه گاز طبیعی به خانه ای که قصد لوله کشی آن را دارند، نزدیک تر باشد قطر لوله مورد نظر کوچکتر و فشار گاز کمتر می شود. زمانی که سایز و اندازه لوله ها بیشتر می شود، لوله کشی گاز حرفه ای تر شده و نیاز به فرد کاربلد نیز بیشتر می شود. این کار از حساسیت زیادی برخوردار می باشد و براساس حجم کار و میزان زمانی که صرف آن می شود قیمت لوله کشی گاز متغیر است. در نهایت زمانی که گاز در سیستم جریان پیدا می کند، تنظیم کننده ها جریان گاز را از فشار های بالاتر به فشار های پایین تر کنترل و هدایت می کنند.

قیمت لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز

همه چیز درباره ی قیمت لوله کشی گاز

همان طور که در پاراگراف های بالا به آن اشاره کردیم یکی از مراحل مهم در ساختمان سازی لوله کشی گاز می باشد. قیمت لوله کشی گاز به عوامل زیادی از جمله جنس و متراژ لوله، تجهیزات مورد نیاز برای نصب، نوع ساختمان و متراژ آن، تعداد طبقه و همچنین دستمزد نصاب بستگی دارد. حدود قیمت لوله کشی گاز برای ساختمان نوساز بالای صد متر به شرح زیر می باشد:

با توجه به نکاتی که گفته شد، قیمت ثابت و مشخصی را نمی توان برای این کار تعیین نمود و براساس موارد فوق قیمت لوله کشی گاز متغیر است.

مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

قیمت سنگ کاری

قیمت گچبری

طراحی کافی شاپ

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره