قیمت سرامیک کف 60*60

قیمت سرامیک کف 60*60


قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰

قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ با توجه به ابعادی که دارد و با توجه به طرح و نقش آن متفاوت است. هزینه ساخت ویلا چقدر است سرامیک ها نیز مانند هر جنس دیگری با کیفیت های متفاوت با عنوان درجه ۱ و درجه های پایین تر آن به فروش می رسند. کارخانه ها و نمایندگی های زیادی وجود دارد که سرامیک کف به بازار ارائه می کنند و یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ این است که از کدام کارخانه و با چه کیفیتی آن ها را خریداری می کنید. سرامیک ها از قدیمی ترین مصالحی ساختمانی هستند که در ساخت خانه و سازه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند. البته این روزها این ابزارها در طرح ها و مدل های مختلف و جدیدتری ساخته می شوند و کارایی هایی بسیار مفیدتری دارند. تخمین هزینه ساخت ویلا به همین دلیل است که قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ با طرح و رنگ متفاوت، متغیر است.

کاربرد سرامیک ها و تاثیر آن در قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰

از سرامیک کف در کفپوش خانه ها معمولا بیشتر استفاده می شود، چرا که سرامیک به دلیل جنسی که دارد لیز است و برای استفاده در پیاده رو ها و پارکینگ ها مناسب نیست. از این نوع سرامیک در کفپوش بعضی از پاساژ ها نیز استفاده شده است. اما سرامیک ها انواع مختلفی دیگری نیز دارند، از جمله  سرامیک دیوار، راه پله، آسپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … . اما از بین این سرامیک ها، سرامیکی که برای کف در نظر گفته می شود معمولا قیمت بالاتری دارد، چرا که این سرامیک ها معمولا باید درجه یک باشند و از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

طراحی ویلا
اصطلاحات ساختمان

سرامیک از چه چیزی ساخته می شود؟

سرامیک از مخلوطی از مواد معدنی، معمولا سیلیس شن و ماسه  با خاک رس چسباننده ساخته شده که در برخی از آن ها ناخالصی ها تا ۳۰٪ نیز می رسد. سرامیک کف در دمای بالاتر از آجر شلیک می شوند، هزینه ساخت ویلا سوئیسی به طوری که سیلیس دوباره متبلور می شود و ماده ای شیشه ای تشکیل می دهد که دارای چگالی، مقاومت، سختی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و یخ زدگی و ثبات ابعادی بیشتر است.

قیمت نصب کاشی و سرامیک

یکی از عواملی که در سرامیک کاری خانه شما تاثیر می گذارد، نحوه و قیمت نصب آن است. یکی نکته مهم در نصب سرامیک این است که سرامیک کاری بر اساس متر مربعی محاسبه می شود طراحی مدرن ویلای باغ آسمان و همیشه اولین سوال این است که قیمت هر متر سرامیک کاری چقدر است؟ یکی از عوامل دیگری که در تعیین قیمت نصب سرامیک اثر دارد، این است که علاوه بر مساحت ساختمان که یکی از اصلی ترین موارد در تعیین نرخ سرامیک کاری کف است، موقعیت جغرافیایی، مهارت نصاب سرامیک، مصالح ساختمانی و نوع سرامیک نیز در تعیین قیمت اثر گذار است.

عوامل اثر گذار بر تعیین قیمت سرامیک چیست؟

طراحی ویلا
نورپردازی ویلا

قیمت سرامیک ها بر اساس ابعاد، کیفیت، مقدار پخته شدن و مقاومت آنها، هزینه ساخت و ساز در کیش طرح و رنگ مختلف، جنس و کاربرد هر یک از آنها متفوات است و باعث می شود که کاشی و سرامیک ارزان تر یا گران تر باشند. علت تفاوت قیمت در کاشی های با کاربرد متفاوت این است که، مقاومت آنها نیز باهم متفاوت اند. این کاشی ها می توانند در کف، دایوار و نیز سقف مورد استفاده قرار بگیرند.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما