فرم اداری

فرم اداری


قرارداد فنداسیون

مالک : آقای ………… فرزند نما رومیشماره شناسنامه ………… ساکن …………

کابینت

کابینت

 

پیمانکار : آقای ………… فرزند ………شماره شناسنامه ………… ساکن …………

 

موضوع قرارداد : اجرای فنداسیون

مواردی که در قرارداد باید رعایت گردند به قرار زیر هستند .

 

۱)اجرای فنداسیون  یا پی ساختمان طبق نقشه‌های تأیید شده نظام مهندسی و شهرداری شهرستان سروآباد و زیر نظر و مورد تأئید مهندس ناظر که شامل موارد زیر می‌باشد :

 

الف  رگلاژ و تسطیح کف و آماده سازی برای بتن مگر، ریختن بتن مگر، آرماتور بندی کامل شناژ و پی ، قالب‌بندی و آماده‌سازی برای بتن‌ریزی، بتن‌ریزی ، مراقبت از بتن تا اتمام بتن‌ریزی، آماده کردن صفحات ستون برای بارگذاری و ستون گذاری .

خلاصه عملیات این مرحله از پیمان ، اجرای شناژ از لحظه تحویل زمین پی‌کنی شده تا آماده شدن برای نصب ستونها از قرار متری …………… ریال ( واحد کار متر طول /مترمربع) که در پایان کار و پس از تأیید مهندس ناظر باید بعد از متراژ کار پرداخت گردد.

۲)تهیه و آماده سازی مصالح به عهده مالک می‌باشد و تهیه وسایل و ابزار کار به عهده پیمانکار می‌باشد.حراست و حفاظت از ابزار کار و وسایل به عهده پیمانکار می‌باشد تهیه‌ی خورد و خوراک کارگران به عهده‌ی پیمانکار می‌باشد و مالک در این زمینه هیچوگنه تعهدی ندارد.

۳)نحوه پرداخت دستمزد در پایان کار می‌باشد.

۴)رعایت اصول اخلاقی و حرمت همسایه‌ها و پرهیز از رفتارهای نامناسب و همچنین استفاده صحیح و مناسب از مصالح ساختمانی و پرهیز از ریخت و پاش آن توسط عوامل اجرایی الزامی است.

۵)مدت اجرای پروژه از تاریخ ……… لغایت ……… حداکثر به مدت ……… روز بوده که پیمانکار متعهد به رعایت آن می‌باشد. در صورت برخورد با موانع مدت زمان آن قابل تمدید می‌باشد. در صورت تأخیر در کار ،مالک به ازای هر روز تأخیر مبلغ ………… ریال را از صورت‌وضعیت پیمانکار کسر خواهد نمود.

۶)چنانچه بنا به هر دلایلی کار از طرف  مالک تعطیل گردد. مالک موظف است بنا به درصد پیشرفت کار مبلغ قرارداد را پرداخت نماید.

۷)مسئولیت هر گونه سوانح(صدمات بدنی، جرح و فوت) در حین اجرای کار به عهده پیمانکار می‌باشد.

۸)این قرارداد با حضور طرفین (پیمانکار و  مالک ) در یک صفحه و با رضایت کامل و رؤیت نقشه‌های اجرایی و بازدید از محل کار منعقد شده و پیمانکار از کم و کیف آن اطلاع پیدا کرده است.

 

۹)نمونه برداری از بتن ریخته توسط آزمایشگاه با درخواست و هزینه مالک صورت می‌گیرد و پیمانکار باید پاسخگوی تضمین کیفیت بتن و مقاومت آن باشد.

۱۰)چنانچه مالک در هر مرحله تشخیص دهد که پیمانکار توان اجرای کار را ندارد می‌تواند با هماهنگی ناظر و یا یک نفر کارشناس دادگستری با تهیه صورتجلسه‌ای محلی با امضای حداقل دو نفر شاهد پیمانکار را خلع ید نماید.

 

امضای  مالک      طراحی تالار                                                                          امضای پیمانکار

 

 

 

امضای مهندس ناظر                                                                         امضای شهود وقت

 

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ضوابط شهرداری در خصوص پارکینگ

آموزش نقاشی ساختمان گوش
طراحی فضای باغ شهری

آموزش پرسپکتیو در نقشه کشی صنعتی

طراحی سازه ال اس اف

نحوه ی پتینه کاری

قیمت ساخت ویلا در شیراز

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره