عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران

عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران

عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران


عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران

به گزارش آگهی معماری :  علت ایجاد مشکلات متفاوت و نحوه‌ی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور، یکی از مسائلی است که کلیه‌ی متقاضیان خرید این پکیج‌ها و یا افرادی که درحال استفاده از آن هستند، می‌بایست با آن آشنایی پیدا نمایند؛ چراکه کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ابزار‌های پرکاربرد که تأمین‌کننده انرژی گرمایی منازل و محیط‌های اداری و… هستند، می‌تواند در جهت کاهش هزینه‌های نگهداری و یا تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور، تأثیر‌گذار باشد. به همین دلیل در این مقاله سعی نمودیم با ارائه مطالب کاربردی در خصوص تعمیر انواع پکیج‌های ایران رادیاتور گام بلندی برداشته و ابهاماتی که در خصوص این موضوع وجود دارد، را رفع نماییم.

عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران

عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در تهران

انواع پکیج‌های ایران رادیاتور

پکیج‌های ایران رادیاتور در مدل‌های متفاوتی با سیستم عملکردی مختلفی در بازار فروش موجود هستند. در عیب‌یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شناخت مدل‌های متفاوت این محصولات در افزایش سرعت تشخیص عیوب و تعمیر بسیار تأثیر‌گذار بوده و می‌تواند درصد خطا‌های احتمالی در تعمیر پکیج را کاهش دهد. خوب است بدانید که این پکیج‌ها را می‌توان براساس خصوصیات خاصی چون از لحاظ نوع دودکش و یا مبدل‌ها به دسته‌های متفاوتی تقسیم کرد. به طوریکه در دسته‌بندی براساس نوع مبدل‌های به کاررفته به سری L و B و E و M تقسیم می‌شوند.

ارور‌های انواع پکیج‎‌های ایران رادیاتور سری L و K

به طور کلی پکیج‎‌های سری L و K دارای ارور‌ها و یا کد‌های خطای مشابه‎‌ای هستند که مصرف‌کننده و یا حتی تعمیرکاری که قصد عیب‌یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور دارد را در جهت تشخیص سریع مشکل راهنمایی خواهند کرد. از جمله کد‌های مهمی که نقش اساسی در این حوزه ایفا می‌کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • ارور E۱؛ یکی از ارور‌هایی که می‌تواند در هنگام بروز مشکل و یا عدم کارکرد صحیح بر روی پکیج‎‌های سری L و K ایجاد شود، ارور E۱ می‌‎‌باشد. این ارور به خرابی پرشر سوئیچ و کاهش فشار آب اشاره دارد که در چنین حالتی معمولاً نیاز به تعویض پرشر وجود خواهد داشت.
  • ارور E۸۸؛ این ارور نیز به گونه‎‌ای به دمای پکیج مربوط است. زیرا زمانی که پکیج با افزایش دمای زیادی روبرو باشد شاهد ایجاد ارور E۸۸ خواهیم بود.
  • ارور E۵۱؛ ارور E51 در پکیج‎‌های فن‌دار به معنای سلامت فن و خرابی پرشر است. یعنی تعمیرکار با حضور این ارور می‌داند که مشکل از پرشر است نه فن پکیج.
  • ارور E۵۰؛ ارور E۵۰ برخلاف حالت قبل به معنای سلامت پرشر و خرابی فن است. یعنی در صورتی‌که ارور E۵۰ برروی پکیج ظاهر شود، تعمیرکار می‌‎بایست به سراغ تعمیرو عیب‌یابی فن برود نه پرشر.
  • ارور E۹۹؛ این ارور زمانی برروی پکیج نمایش داده خواهد شد که برد دستگاه از کار افتاده است که در چنین وضعیتی مسلماً خود فرد قادر به تعمیر پکیج نبوده و حتماً می‌‎‌بایست به سراغ تعمیرکار حرفه‎‌ای و متخصص به جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور خود باشد، البته توجه شود که علاوه بر ارور E۹۹ ارور‌های دیگری همانند: E۳۹، E۱۲ هم خرابی برد و از کار افتادن آن را عنوان می‌کنند. بنابراین نمایش هر یک از این ارور‌ها را می‌توان به فن پکیج ربط داد.
ارور‌های انواع پکیج‎‌های ایران رادیاتور سری L و K

ارور‌های انواع پکیج‎‌های ایران رادیاتور سری L و K

انواع ارور‌های پکیج‎‌های ایران رادیاتور سری E، M، MB، ECO

در پکیج‌‎‌های ایران رادیاتور سری E، M، MB، ECO ارور‌های موجود با شماره‎‌های ۱۰ تا ۸۰ نمایش داده می‌شوند. بنابراین در این پکیج‎‌ها می‌‎بایست برروی ارتباط شماره‌‎‌های نمایش داده شده با قسمت مربوطه تمرکز شود تا بتوان با سرعت بالایی به منشأ ایجاد‌کننده مشکل پی برد.

  • ارور ۴۰ ۸۰؛ این ارور زمانی ایجاد می‌شود که در مسیر خروجی دودکش پکیج مانعی وجود داشته باشد. این مانع می‌‎‌بایست هرچه سریع‎‌تر رفع شود تا از خطر گاز گرفتگی و مسمویت گازی جلوگیری شود.
  •  ارور ۴۰ ۷۰؛ ارور ۴۰ ۷۰ همانند ارور‌های E۵۱، E۱ در سری L و K می‌تواند به عدم کارکرد صحیح پرشر مربوط شود که در چنین حالتی تعمیرکار جهت عیب‌یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور می‌‎بایست به بررسی وضعیت پرشر بپردازد.
  • ارور۸۰۷۰؛ در زمان حضور مشکل در ایجاد جرقه و تشکیل شعله ارور ۸۰۷۰، برروی صفحه نمایش پکیج‌های دیواری سری E، M، MB، ECO نمایش داده خواهد شد.
  • ارور ۳۰؛ نمایش ارور ۳۰ برروی صفحه پکیج ایران رادیاتور به معنای قطع شدن سیم و یا ارتباط با برد اصلی پکیج می‌‎‌باشد که در چنین وضعیتی تعمیر کار برای تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور می‌‎بایست به تعویض و یا تعمیر آن بپردازد.
  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور؛ نمایش خطا ۷۰ پکیج ایران رادیاتور به معنای افزایش دمای مدار به بیش از ۸۹ درجه سانتی گراد می‌‎‌باشد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور سری ECO۲۴FF

پکیج‎‌ ایران رادیاتور مدل ECO۲۴FF با برخورداری از راندمان عملکردی و حرارتی بالا و قابلیت هواگیری خودکار و برخورداری از سیستم ضد یخ، می‌تواند برای فضا‌هایی با متراژ ۱۴۰ متر مناسب واقع شود. این پکیج‌‎‌ها که به دوحالت تک مبدل و دومبدل به بازار عرضه می‌شوند به واسطه‌‎ی سیستم اتوماتیک خود در حین کار به بررسی مسیر خروجی دودکش پرداخته و در صورت وجود مانع جهت جلوگیری از مسمویت گازی و یا نشت گاز به محیط داخلی، به خاموش نمودن پکیج اقدام می‌کنند.

همچنین این پکیج با بهره‌‎مندی از پمپ سیرکولاتور به کار رفته در آن و البته هداستاتیک قوی، قابلیت کار در شرایط متفاوت را خواهد داشت. اما با وجود کلیه‌‎ی ویژگی‎‌های مثبتی که در این محصول وجود دارد، ممکن است به دلایل متفاوتی شاهد حضور انواعی از کد‌های ۳۰، ۴۰۷۰، ۴۰۸۰، ۷۰ و…  در آن باشیم که در چنین وضعیتی در صورتی‌که از پس رفع این کد‌ها برنیاییم یا کد نمایش داده شده مربوط به قطعه‎‌ی خاص و یا حساسی باشد، نیاز است برای رفع خطا و یا تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به سراغ تعمیرکاران حرفه‎‌ای و مجرب در این امر برویم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور سری ECO۲۴FF

تعمیر پکیج ایران رادیاتور سری ECO۲۴FF

توجه شود که اگر تعمیر پکیج ECO۲۴FF به درستی و توسط نیروی متخصص صورت نپذیرد، ممکن است به علت تشخیص اشتباه و یا عدم آشنایی با اصول صحیح تعمیر یک قطعه‌‎ی خاص، ضررهالی مالی عمده‎‌‎ای حاصل شود. بنابراین در صورت بروز هر مشکلی بهتر است با نمایندگی‎‌های فعال در این حوزه و یا مراکزی که به صورت تخصصی به رفع ایرادات پکیج‌‎‌های ایران رادیاتور می‌‎‌پردازند، رفته و با استرس کمتر وآسودگی خیال بیشتری، پکیج مدنظر خود را تعمیر نمایید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور سری L28FF

این پکیج با راندمان کاری بالاتر به نبست مدل ECO۲۴FF قابلیت گرما دهی تا متراژ ۱۶۰ مترمربع را خواهد داشت. اما این پکیج نیز با وجود بهره‎‌مندی از یک طراحی هوشمندانه ممکن است به علت مشکلات متفاوتی چون جوش آوردن یا حضور مشکلاتی در برد پکیج با خطا‌هایی روبرو شود. به همین دلیل نیاز است صاحبان این پکیج علاوه بر آشنایی با کد‌های خطای مخصوص پکیج‎‌های سری L، با یک شرکت خدمات‌رسانی جهت تعمیر اساسی و یا سرویس کلی پکیج آشنایی پیدا کنند تا در مواقع اضطراری و یا نیاز به تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور با سرعت بالاتری به رفع ایرادات و مشکلات موجود در این پکیج بپردازند.

تعمیر پکیج‌‎‌های ایران رادیاتور با اوستا پکیج

شرکت خدمات‌رسانی اوستا پکیج با بهره‌‎مندی از مامورانی عالی و خدمت‌رسانی در کیفیتی بالا می‌تواند در جهت رفع مشکلات پیش آمده در سری‎‌های متفاوت پکیج‎‌‎‌های ایران رادیاتور کمک‌رسان باشد. این مرکز با پوشش‌دهی ۲۲منطقه شهر تهران و تمرکز بیشتر برروی ارائه خدمات تخصصی در حوزه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور، سعی بر صرفه‌جویی وقت و هزینه‌‎ی افراد به هنگام خرابی پکیج و تعمیر آن را دارد. بنابراین اگر به دنبال مرکزی پویا و فعال در زمینه‎‌ی تعمیرات پکیج در شهر تهران هستید، این شرکت می‌تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه‎‌های موجود در جهت رفع مشکلات پکیج به ایفای نقش بپردازد.

اوستا پکیچ

اوستا پکیچ

شرکت خدماتی تعمیر اوستا پکیج جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مشتریان خود اقدام به راه‌اندازی بسایت اینترنتی به آدرس www.ostapakeyj.com نموده است. در این بخش می‌توان با مطالعه‎‌ی مطالب قرار داده شده در وبلاگ به آشنایی با سری‌‎‌های متفاوت یا نحوه‎‌ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور پرداخت. بنابراین اگر مشتاق یادگیری مطالب بیشتر در این حوزه هستید و یا به خدمات متنوع این وبسایت نیاز دارید می‌توانید از طریق آدرس ذکر شده به این شرکت مراجعه نمایید.

توجه : این مطلب آگهی ساختمان، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!