طرح های محوطه سازی را به همراه نمونه ببینید.

طرح های محوطه سازی

طرح های محوطه سازی


طرح های محوطه سازی

طرح های محوطه سازی

طرح های محوطه سازی

طراحی منظره باغ

اولین قدم شما در ایجاد یک باغ باید طراحی منظر باشد. طرح های محوطه سازی نه تنها به این معنی است که گلها در کدام قسمت کاشته شود ، بلکه ایجاد کل زیر ساخت باغ ، از آبیاری تا روشنایی است. طراحی داخلی ساختمان مدرن به لطف طراحی منظره ای که متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن قرار دارید ساخته شده است ، عمر گیاهان شما بسیار بیشتر شده و نگهداری آنها با طراحان اویم شاهانه بسیار راحت تر است.

۲-  اهمیت بصری

باغی که برای خواسته های شما مناسب نباشد ، با عادت های شما سازگار نباشد ، گیاه مناسبی انتخاب نکند و باغی با طراحی ضعیف ، با وجود تمام تلاشی که انجام می دهیم و تمام هزینه هایی که می کنیم ، می تواند به یک منطقه غیرقابل استفاده تبدیل شود. دکوراسیون باغ نوعی دکوراسیون نیست که بتوان یکجا ساخته و تمام شود ، به پایداری نیاز دارد. در نهایت ، باغ ها از گیاهان زنده ای تشکیل شده اند که نیاز به مراقبت و مراقبت مداوم دارند و محصولاتی که در معرض شرایط آب و هوایی قرار دارند ، بنابراین باغی که فقط بر اساس نیاز و سلیقه خود طراحی کنید ، با وجود همه مشکلات احتمالی ، به شما لذت و آرامش می بخشد.

طرح محوطه سازی

طرح محوطه سازی

الف-  باغ های عمودی

باغ های عمودی به معنای سبز شدن دیوارها به روش های مختلف است که روش های مختلفی برای ایجاد آنها وجود دارد. برخی از این روش ها نیاز به رویکردی حرفه ای دارند ، ساخت منزل در حالی که برخی دیگر به اندازه کافی ساده هستند که با تلاش فردی ایجاد می شوند.

ب-  نورپردازی باغ

برای اینکه بتوانید شب ها از باغ در تاریکی استفاده کنید و همچنین به منطقه زیبایی بصری بدهید ، نورپردازی خوبی لازم است. امروزه می توان انواع مختلفی از وسایل روشنایی را پیدا کرد که برای استفاده در فضای باز طراحی شده اند و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم هستند.

ج-  مسیرهای پیاده روی باغ ، مسیرهای پیاده روی

اگر باغ بزرگی دارید ، تهیه یک راهپیمایی روی چمن ها منظره زیبایی ایجاد می کند و از غرق شدن و خیس شدن پاهای شما در هنگام آبیاری چمن یا به خصوص در ماه های زمستان جلوگیری می کند.

طرح های محوطه سازی

طرح های محوطه سازی

د-  زمین های بازی کودکان

اگر باغ بزرگی داشته باشید ، من نمی توانم هدیه ای بهتر از خانه های چوبی برای فرزندان شما در نظر بگیرم. طرح های محوطه سازی این کلبه های باغ که منحصر به آنهاست و از ظرافت باشکوهی برخوردار هستند ، ساخت ویلا زیباترین زمین های بازی هستند که برای کودکان قابل تصور است.

آیا به کمک احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید تا پروژه خود را به کارشناسان خود بگویید!

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
طراحی ویلا به سبک مدرن
نرخ نقاشی ساختمان

طراحی پلان مدرسه ابتدایی

ساخت کارخانه چیپس

ضوابط طراحی رستوران

طراحی کلاسیک داخلی

مجوز ساخت زمین قولنامه ای

مشارکت در ساخت بومهن

طراحی داخلی پست مدرن

طرز ساخت سوله

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!