طراحی پارک و ساخت پارک از طراحی تا اجرا با ما

طراحی پارک

طراحی پارک


طراحی پارک

به گزارش طراحی حیاط ویلا : در فضای شهری طراحی پارک از آن جهت که یکی از مکان‎های کلیدی در اجتماعات انسانی است، مهارت خاصی را طلب می‎کند. یک پارک می‎تواند محلی برای گذران اوقات فراغت، دورهمی‎های خانوادگی، انجام فعالیت‎های ورزشی و حتی تجارت باشد. در شهرهای بزرگ و شلوغ، فضای سبز پارک‎ها علاوه بر ایجاد آرامش برای شهروندان، ریه‎های شهر نیز می‎باشد.

جهت طراحی و ساخت پارک با ما در ارتباط باشید.

طراحی پارک

طراحی پارک

البته طراحی پارک بدون توجه به شرایط محیطی و بافت محلی می‎تواند به آسیب‎های اجتماعی منجر شود. به عنوان مثال فضای گستردۀ پارک‎ها و درختان انبوه بدون راه‎های کافی در میان آن‎ها و روشنایی محلی برای جرم و جنایت خواهد بود. از این روست که در ساخت پارک شناخت محل و مشورت با کارشناسان خبره اجتماعی، در کنار مهندسان خوش فکر اهمیت بسزایی دارد. ( بازسازی پارک هم داریم )

طراحی پارک

طراحی پارک

پروژه طراحی پارک در انواع فضاها

پارک‎ها می‎توانند در فضاهای شهری، بین راهی و حتی روستایی وجود داشته باشند. هدف از ساخت پارک نیز می‎تواند متنوع باشد. ولی کلیدی‎ترین ویژگی در ساخت پارک، نگاه به آن به عنوان یک محل تجمع انسانی در کنار طبیعت است. پس باید توجه داشت که پوشش گیاهی متناسب با محیط، از نکات مهم در ساخت پارک است. برخی گیاهان نه تنها برای یک منطقه مناسب نیستند بلکه با حمله به پوشش گیاهی محلی موجبات نابودی درختان و گیاهان بومی را فراهم می‎آورند.

طراحی پارک

طراحی پارک

ساخت پارک

در پارک‎هایی که در فضاهای سبز از پیش وجود داشته، ساخته می‎شوند، قرار دادن امکانات و خدماتی چون فضای تفریح و بازی برای کودکان، سرویس‎های بهداشتی، محل استراحت و حتی محل‎هایی برای جمع ‎آوری زباله مهم است. در کنار این تدابیر، ایجاد راه‎های دسترسی امن به نقاط مختلف بدون آسیب به پوشش گیاهی اهمیت زیادی دارد.

ساخت پارک

ساخت پارک

طراحی ویلا تهران به صورت حرفه ای طراحی میگردد : در برخی از فضاهای مرکزی در شهرها نیز ایجاد یک پارک با امکاناتی چون سالن تجمع یا مراکز فرهنگی و هنری، مجموعه‎ای کارآمد را در فضای شهری شکل خواهد داد. برای آنکه اجرای پارک مناسبی داشته باشد بجاست تا از خدمات یک شرکت معتبر مهندسی استفاده کنید.

اسکیس پارک

اسکیس پارک

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره