طراحی ویلا 22 درجه

طراحی ویلا 22 درجه


ویلا  ۲۲ درجه  معماران Dreessen Willemse

طراحی ویلا ۲۲ درجه مطالب این مقاله توسط معماران اویم شاهانه ارائه شده است. در طراحی ویلا ۲۲ درجه، آب به عنوان عنصر اتصال استفاده می شود. نه تنها آب هنگام ریختن بتن نقش موثری در پروسه ساخت و ساز دارد بلکه در نحوه ساخت و ساز ویلا نیز عملکردی تعیین کننده دارد. این ویلا است که در آن ، یک تداخل هندسی از خطوط  با نقش اصلی در بتن ، شیشه و چوب  با آب موج دار در استخر شنا یک همزیستی ایجاد می کند.

طراحی ویلا 22 درجه

طراحی ویلا ۲۲ درجه

اتحاد بین طبیعت و اجزای ساختمان در طراحی ویلاهای ۲۲ درجه 

این اتحاد بین طبیعت سخت و بی خاصیت بتن ، ظاهر گرم چوب نارون کاربردی و آب به ویلا ۲۲درجه احساس خوشایندی و مهربانی می بخشد. این ویلا در تپه ای واقع در چشم انداز روستایی سرزمین سبز و برگدار رودخانه میوز واقع شده است. طراحی این بنا  امنیت را ارائه می دهد و تجربه ای بی نظیر از زندگی را با حریم خصوصی و شفافیت فراهم می کند. نام ویلا ۲۲º از مکان خاص ساختمان الهام گرفته شده است که در شیب ۲۲ درجه قرار دارد. به طور تصادفی، با توجه به شیب و نام خانه تعداد افرادی که در این خانه زندگی می کنند نیز ۲۲ نفر است.

طراحی ویلا 22 درجه

طراحی ویلا ۲۲ درجه

بالکن های بیرون زده در معماری ۲۲ درجه نشانه چیست ؟

طراحی ویلا ۲۲ درجه در طول کار ساخت و ساز ویلا ، بتن در محل ریخته گری شده و کلیه لوله ها و نصب ها در این صفحات بتونی نصب شده است.  بتن به عنوان یک مصالح ساختمانی و به عنوان حامل اصلی هویت معماری ساختمان به افراط و تفریط سوق داده شده است.

طراحی ویلا
ویلا روتوندا آندره پالادیو

بالکن های بیرون زده نشانگر تنشی است که می توان با بتن به دست آورد. از بیرون ، ویلا زیبا مانند قسمت جدایی ناپذیری از تپه ای که در آن طراحی شده است به نظر می رسد. هرکسی که وارد ویلا می شود ، متوجه می شود که فضای بیرون هیچگاه دور نیست. طبیعت اطراف از طریق پنجره ای دیده می شود  شما خود را در داخل خانه می بینید  اما  با طبیعت احاطه شده اید.

طراحی ویلا 22 درجه

طراحی ویلا ۲۲ درجه

محل قرار گیری استخر در ویلا 

استخر ، واقع در طبقه دوم ، از اتاق نشیمن قابل مشاهده است که تقریباً به عنوان یک آکواریوم بزرگ ظاهر می شود. به دلیل بازی مداوم نور بازتابنده از بیرون ، به نظر می رسد یک نقاشی زنده ، یک تابلو فرش ، که دائما در حال تغییر است و یا اینکه با اضافه کردن نور مصنوعی ، حس عجیب و غریب را به تجربه طراحی داخلی اضافه می کند. فضای داخلی جادار است و همیشه چشم اندازهای غافلگیر کننده ای را به بیرون یا جزئیات هندسی خود معماری ارائه می دهد.

این طراحی ویلا ۲۲ درجه توسط یک شخصیت مدیتیشن کار تعریف شده است که در آن می توانید زیبایی داخلی را که در اطراف آن قرار دارد ، هر دو به سمت داخل ساختمان و بیرون بنگرید همانطور که می دانید ، با اضافه کردن آب بتن سخت می شود. آب قدرت لازم را می بخشد و به این طرح ویژگی منحصر به فرد خود را می بخشد. نه تنها در این معماری ، آب نقش برجسته ای را بازی می کند ، بلکه مهمتر از همه در خود زندگی است. این امر ویلا ۲۲ را به ویلایی برای زندگی تبدیل می کند ، جایی که زندگی در سبک و راحتی نقش اساسی دارد.

طراحی ویلا 22 درجه

طراحی ویلا ۲۲ درجه

پروژه طراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *