طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور


طراحی ویلا کور / بوندیزین

Blind House:  شاید رای شما هم جالب باشد طراحی ویلا کور که این اصطلاح )( خانه کور ) از کجا آمده است ؟ “یک پناهگاه شهری با فضای پوشیده از چشم انداز محصور شده به معنای درک حقیقت است که در زندگی یک  شخص به وجود می آید.” این خانه دو خوابه برای مجرد با فضای کافی برای زندگی و تمرین مدیتیشن بسیار مناسب است .

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا استخر

در ساخت ویلا کور وجود یک غلتک بتونی که به صورت مورب در زیر منظره شمال به جنوب حرکت می کند، دو فضای باز با ابعاد غیرقابل تحمل در یک نگاه ایجاد می کند در سقف استخر سیستم تعبیه شده است که  از طریق تبخیر استخر بازتابنده دمای هوای محیط  را برای ایجاد یک نسیم  فراهم می کند. این سیستم سقفی یا هوایی با تغییر دمای سطح آب در حال تغییر است  و این امر را که دمای این محیط ثابت نیست را ثابت می کند .

مجسمه سازی در این بنا از  یک تپه مجسمه سازی الهام گرفته از اریگامی می باشد. نه تنها گاراژ و فضای زیر آن را در خود جای داده بلکه مظهر ادراک SUNKEN است. خود این تپه همچنین سرعت باد را به سمت بالا در قسمت انتهایی شمالی ساختمان تسریع می کند و حریم شخصی را در سطح بالایی با پرچین سبز فراهم می کند. در قسمت ورودی  با فضای سبزپر از درخت و سرسبز از مهمانان استقبال می شود.

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

(Blind House / BOONDESIGN)

در سطح زمین ، شفافیت دیوار و پنجره لعاب بخش اعظم فضای نشیمن داخلی را به منظور حفظ فضای زندگی در بر می گیرد. در قسمت بالایی ساختمان یک  توده ی جامد قرار داده شه است که به سادگی به عنوان یک عایق صدا عمل می کند و فضایداخلی را بی صدا می کند  و این ویژگی  در شب ارزش خود را نشان می دهد.

طراحی ویلا
ویلا کیندرمن

برای اینکه بتوانیم ذهن فرد در زمان بیداری هوشیار نگهداریم  باید درفضایی داخل بنا تمرکز کنیم. شبکه فلزی زنگ زده که فضای بالایی را احاطه کرده است ، یک فضای نیمه شفاف را برای زیبایی شناختی فضای درون ساختمان ارائه می دهد. این تمرکز همچنین کمک می کند تا گرمای خورشید حفظ شود .

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

طراحی ویلا کور

پروژه طراحی ویلا

طراحی ویلا کور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *