طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلا در گنبد کاووس


طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلا در گنبد کاووس مناطق مختلف کشور دارای شرایط اقلیمی متفاوت و خاص خود می باشند ۱۳راز شگفت انگیز در سبک ساخت ویلا درنتیجه متناسب انواع ویلا نیز متناسب با شرایط آب وهوایی نیز ساخته شده اند ولی این بناها باتوجه به شرایط اقلیمی و نوع ساخت دارای مزایا و معایت خاص خود هستند که ما در این مقاله طراحی ویلا کیخواهیم برای شما مخاطبان عزیز صحبت کنیم .

جهت ساخت ویلا در گنبدکاووس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس بگیرید.

انواع ویلا با توجه به شرایط اقلیمی و امکانات موجود در ساخت ویلا :

ساخت ویلا در گنبدکاووس

ساخت ویلا در گنبدکاووس همیشه یکی از به یادماندنی ترین خاطرات ما از شمال سواحل طولانی و زیبای آن است و پیاده روی در ماسه ها و صدای زیبای امواج، همیشه برای مان آرامش خاصی دارد. داشتن یک ویلا در این اتمسفر خوب، برای خارج شدن از شلوغی های شهری و مشکلات مختلف می تواند بسیار لذت بخش باشد. از طراحی ویلا ،ویلاهای ساحلی معمولا فاصله مناسبی تا امکانات شهری دارند و به جاده ها و خیابان های اصلی نزدیک هستند و در فصل های پاییز و زمستان نیز دسترسی آسانی دارند.

طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلای جنگلی

هر وقت به شمال می رویم با مشاهده شروع پوشش جنگلی، نزدیک شدن به مقصد را حس می کنیم؛ در واقع یکی از مهم ترین نشانه های شمال، پوشش جنگلی انبوه و زیبای آن است. ویلاهای جنگلی از تنوع گیاهی بالایی برخودار هستند و می توانید طراحی ویلا در گنبد کاووس چشم انداز کوه، جنگل و درخت های انبوه را داشته باشید و از محیط آرام و دنج این ویلاها لذت ببرید. ساخت ویلا در گنبدکاووس البته ویلا های جنگلی آب و هوای شرجی کمتری نسبت به ویلاهای ساحلی نیز دارند.

13راز شگفت انگیز سبک ساخت ویلا

۱۳راز شگفت انگیز سبک ساخت ویلا

طراحی ویلا شهرکی

محاسن خرید ویلا درون شهرک
یکی از محاسن اصلی ویلای شهرکی در شمال داشتن امنیت است که این امنیت شامل مواردی چون امنیت در مراقبت گل و گیاه موجود در محوطه ویلا، امنیت در نگهداری و حراست از ویلا و لوازم درون آن در هنگام نبود مالک، امنیت در نظم ساختاری ساختمان‌های موجود در آن ‌به دلیل داشتن قوانین ساخت ویلا  شهرکی که دارای قوانین ساخت در ارتفاع و حفظ چشم‌انداز برای ویلاها است می‌باشد.
نکته؛به همین دلیل بیش‌تر خریداران ویلا در جستجو و خرید ویلا شهرکی به دلیل داشتن محیطی امن و ضوابط یکسان در شهرهای ساحلی شمال هستند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در کرج

جهت ساخت ویلا در گنبدکاووس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس بگیرید.

13راز شگفت انگیز سبک ساخت ویلا

۱۳راز شگفت انگیز سبک ساخت ویلا

 ویلای مستقل

محاسن ویلا مستقل

طراحی ویلا در گنبد کاووس ویلای مستقل و بیرون شهرک هم طرفداران خاص خود را دارد و علت آن احساس آرامش و راحتی در ویلاهای حیاط‌دار و مستقل که در محیطی آزاد و خارج از شهرک قرار دارند است، و بهترین گزینه خرید ویلا در شمال برای اشخاصی است که بعد خرید اقدام به سکونت دایم در شهرهای شمالی را دارند.
ساخت ویلا در گنبدکاووس بهترین مورد ویلای مستقل ویلایی حیاط‌دار با متراژ زمین بالای ۵۰۰ متر و در محیطی نزدیک به جاده سراسری و در مکانی تهرانی‌نشین مختلط با بومیان منطقه می‌باشد که علاوه بر این به فروشگاه‌ها و مراکز خرید و همچنین بافت شهری با امکانات ضروری آن قابل دسترس باشد، که برای فروش هم در تنوع سازه‌های قدیمی و یا ویلاهای نوساز برای شما موجود است.

طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلا در گنبد کاووس

جهت ساخت ویلا در گنبدکاووس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس بگیرید.

ویلای تریپلکس

طراحی ویلا در گنبد کاووس

طراحی ویلا در گنبد کاووس

شاخصه های خوب و بد ویلای ساحلی
ویلای ساحلی در کنار خط ساحلی و نزدیک به دریا ساخته می شود. ۱۳راز شگفت انگیز در سبک ساخت ویلا نمای رویایی رو به دریا، دسترسی آسان به ساحل و جاده های اصلی در فصل های سرد سال از ویژگی های خارق العاده این ویلا می باشد.
ساخت ویلا در گنبدکاووس متاسفانه انواع ویلا ساحلی در فصل تابستان و مجاورت با دریا، با تغییر اقلیمی روبه رو می شوند و هوای متبوع اطراف آن به شرجی تبدیل می شود .
طراحی ویلا در گنبد کاووس با اینکه ویلاهای ساحلی به دلیل مجاورت با دریا و ساحل بسیار زیبا و چشم نواز می باشند ولی در اطراف آنها خبری از فضای سبز و طبیعت بانشاط نیست.
همچنین به دلیل مجاورت با دریا و رطوبت بالای آن محیط هزینه نگهداری آن بالا می باشد.

طراحی ویلا
طراحی ويلا در رويان

شاخص های خوب و بد ویلای جنگلی
طراحی ویلا در گنبد کاووس از شاخصه های بد ویلای جنگلی موقعیت جغرافیایی آن می باشد، با توجه به اینکه این ویلا در مناطق جنگلی و دور از شهر ساخته می شوند درنتیجه از جاده های اصلی شهر فاصله دارند و این باعث صعب الوصول شدن این بنا می شود .به خصوص در فصول سرد سال با بارش برف و باران رفت و آمد به این بنا سخت شده و حتی امکان دریافت امکانات اولیه مانند خوراک و کمک های اورژانسی غیرممکن می شود.ولی با همه ی این کاستی ها طبیعت سرسبز و جنگل های انبوه و فضای سبز زیبای اطراف آن می تواند خستگی را از تن کاربران بیرون آورد.

جهت ساخت ویلا در گنبدکاووس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس بگیرید.

شاخص های خوب و بد ویلای شهرکی 
ویلاهای شهرکی در سطح بزرگی از زمین و به صورت گروهی از ویلاها ساخته می شوند. طراحی ویلا در گنبد کاووس این ویلاها با توجه به بزرگی محل احداث، بیرون از شهر و در اطراف آن ساخته می شوند، هزینه پرداختی برای خرید آن کمتر از ویلاهای داخل شهر می باشد. ساخت ویلا در گنبدکاووس ویلاهای شهرکی دارای نگهبان و اتاق نگهبانی با امنیت بالا می باشند.ولی از نواقص این ویلاها زندگی دسته جمعی و گروهی و به طبع آن ایجاد مشکلاتی مثل سروصدا می باشد. همچنین هرگونه تغییر و تحول در ظاهر ویلا باید به مشورت بقیه ساکنان شهرک اتفاق بیافتد.

طراحی ویلا
طراحی و ساخت ويلا در بابل

شاخصه های خوب و بد ویلای مستقل

طراحی ویلا در گنبد کاووس ویلای مستقل معمولاً در داخل شهر ساخته می شود، نگهداری و نگهبانی از آن نیز برعهده کاربران آن می باشد.قیمت خرید ویلای مستقل به دلیل موقعیت قرارگیری آن و آرامش درمقایسه با ویلاهای شهرکی بالاتر خواهد بود.

شاخصه های خوب و بد انواع ویلا : دوبلکس، تریپلکس و فلت

ساخت ویلا در گنبدکاووس ویلای دوبلکس در دوطبقه ساخته می شود.ویلای تریپلکس در سه طبقه ساخته می شود معمولاً دارای سه تا شش اتاق خواب می باشد.ویلای فلت نیز به بناهای همکف که دارای دو یا شه اتاق خواب می باشد؛ گفته می شود.برای انتخاب هریک از این ویلاها باید به جمعیت خانواده، هزینه های خرید و نگهداری ویلا، امکانات رفاهی و موقعیت جغرافیایی توجه نماییم.

 

طراحی ویلا در کل کشور

ساخت ویلا در گنبد کاووسطراحی ویلا در گنبد کاووس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *