طراحی ویلا

طراحی ویلا


طراحی ویلا در نوشهر

طراحی ویلا در نوشهر و ساخت ویلا در نوشهر توسط ، ساخت پروژهای شما توسط مهندسین مجرب، ما به شما کمک میکنیم در ساخت پروژه های ویلایی هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰ درصد  و مدت زمان ساخت را تا ۶۰ درصد کاهش داده. تیم پشتیبانی معماری ما یک نمونه همسان با اقلیم نوشهر یک پروژه برای شما عزیزان معرفی میکند از شما خواهمشندیم این پروژه رو مورد بررسی قرار دهید. ساخت ویلا این خانه در یک شهرک کوچک برکشیز واقع در یک ملک تراکم ۱۶ هکتاری واقع شده است. طراحی ویلا در نوشهر در ابتدا این سایت هیچ دیدگاهی و نفوذ کمی از خورشید نداشت ، طراحی ویلا توپوگرافی آن توسط یک شیب تند ، یک طناب سنگی عمودی در حاشیه شرقی آن و یک نهر مستعد به طغیان فصلی در غرب تعریف شده است. ساخت ویلا در نوشهر این عناصر نمایشی از قرار گرفتن در ساختمانها و راه هایی که مناظر ، منظره ها و نور روز می تواند در طرح بپیوندد آگاه بودند.

جهت طراحی ویلا در نوشهر با شماره  ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸  تماس بگیرید.

ساخت ویلا در نوشهر

ساخت ویلا در نوشهر به علت حجم زیاد ویلا در این شهر تیم معماری ما تصمیم بر این گرفتند کانسپت هایی را برای ویلا انتخاب کنند از نظر سیمای کالبد شهری خاص باشد از این رو طراحی و ساخت ویلای خود را با خیال راحت به ما بسپارید. این پروژه یک رویکرد طراحی “ماشین در باغ” را در بر می گیرد ، که در آن واژگان معاصر و فرم حداقلی بر رابطه بین کار ساخته شده و چشم انداز طبیعی تأکید می کند. AW در زمینه توسعه جنگل پایدار و همچنین طراحی تراس های باغ و دیوارهای منظره معماری از نزدیک با معماران منظره مستقر در کمبریج همکاری کرد.  طراحی ویلا در نوشهر استراتژی طراحی اولیه در دستکاری سایت برای حفظ هرچه بیشتر توپوگرافی طبیعی آن متمرکز شده است. ساخت ویلا در نوشهر یک دیوار نگهدارنده بتونی به طول ۲۰۰ فوت به طول ، از شمال به جنوب در امتداد لبه شرقی این سایت حرکت می کند تا در معرض ارتفاعات جدید ساختمان ها ، باغ ها و چمنزارها قرار گیرد. چسبیده به این دیوار ، مهمانخانه مجتمع ساختمان را در تپه شیب دار لنگر می زند ، در حالی که خانه اصلی و عرشه از شکل زمین در داخل گنج ها بیرون می آید.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در زنجان

جهت طراحی ویلا در نوشهر با شماره  ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸  تماس بگیرید.

هزینه ساخت ویلا در نوشهر

هزینه ساخت ویلا در نوشهر به موقعیت زمین، طراحی ، خواسته های کارفرما ، قیمت روز مصالح و استادکاران مربوط می باشد  از این رو ما از استاد کاران محلی در پروژه های خود جهت کاهش هزینه استفاده میکنیم . یک پالت با حداقل مواد ، زنگ زدگی و دقت را تشدید می کند و منعکس کننده دستورات ترکیبی از چشم انداز و معماری است.  ساخت ویلا در نوشهر ساختمانها از یک صفحه باران با کارایی بالا از تخته های سرو قرمز غربی knotty ، پوشیده از پروفایل های متعدد برای تولید الگویی که با حرکت خورشید تغییر می کند ، طراحی ویلا در نوشهر پوشیده شده اند. تابلوها در خلیج های عمودی که توسط بخش های T آلومینیومی ترسیم شده اند ، سازماندهی شده اند و ریتمی با بافت ایجاد می کنند که دارای دهانه ها ، فنسنوردی و صفحه است. جلدهای مشبک ایجاد شده با بخشهای L آلومینیومی ، ورودی اصلی در هر دو ساختمان را نشان می دهد ، ساخت ویلا در نوشهر در حالی که غربالگری فضاهای داخلی از قرار گرفتن در معرض آفتاب جنوبی است. فضای داخلی ساختمان کاملاً سفید است و تأکید بر بازی نور ، مجموعه هنری مشتری و نماهای منظره دارد.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در کرج

طراحی ویلا در کل کشور

ساخت ویلا در نوشهرطراحی ویلا در نوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *