ساخت ویلا در مرزن آباد

ساخت ویلا در مرزن آباد


طراحی ویلا در مرزن آباد

طراحی ویلا در مرزن آباد قدیمی ترین خانه های ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا و طراحی ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

 جهت مشاوره با ما شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

تاریخچه ویلا سنتی


طراحی ویلا در مرزن آباد ساخت ویلاها از جمهوری روم باستان شروع شد و در آن زمان ساختمان‌های ارزشمند افراد طبقه بالای اجتماع به صورت ویلا در محوطه‌ها یا باغ‌های وسیع ساخته می‌شدند که بعد از فروپاشی امپراتوری روم توسط کلسیا کاربریشان تغییر کرد و به صورت صومعه استفاده می‌شدند و در قرون وسطی بعد از تعمیر و تغییراتی دوباره به صورت ساختمان‌های اشرافی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. ساخت ویلا در مرزن آباد در ایران به خانه هایی که نمای آن ها به صورت چهار طرف و مستقل می باشند و یا دارای سقف شیبدار هستند خانه ی ویلایی گفته می شود. شمال ایران به دلیل وجود آب و هوای مرطوب بیشتر خانه ها ویلایی می باشند که البته بیشتر در اطراف شهرک ها دیده می شوند چون متاسفانه با افزایش شهرها و جمعیت تعداد این خانه ها به مرور زمان کاهش پیدا کرد و تبدیل به خانه های آپارتمانی گردید.

طراحی ویلا
طراحی ويلا ساری

هزینه ساخت ویلا در مرزن آباد

ساخت ویلا در مرزن آباد بیشتر ویلا ها دارای معماری به سبک ایتالیایی هستند . خانه های ویلایی در زمین های بزرگی شروع به طراحی و ساخت می شوند که باید از طرحی جذاب برخوردار باشد و بهتر است بنای ساختمانی ویلا با باغچه ها و درختان سرسبز و چشم اندازهای زیبا احاطه شده باشد. در معانی امروز طراحی ویلا به ساختمانهایی که در اطراف شهرها و یا ییلاق ها ساخته می شود گفته می شود طراحی ویلا در مرزن آباد که از چهار طرف به بیرون، نما داشته باشند. در بعضی از کشورها قوانینی که مربوط به ساخت و ساز می باشد به شهروندان این اجازه را می دهد که خانه های مسکونی خود را به صورت ویلایی طراحی کنند.

 جهت مشاوره با ما شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

از دوران روم باستان، اربابان و افراد ثروتمند ویلاهایشان را در محوطه ها و یا باغ های بزرگ می ساختند اما بعد از این که امپراتوری روم توسط کلیسا فروپاشید کاربری ها دچار تغییر شد که به صورت صومعه استفاده می شدند  و در قرون وسطی بعد از بازسازی و تغییراتی دوباره به صورت ساختمان‌های اشرافی مورد استفاده قرار گرفتند

ساخت ویلا در مرزن آباد

ساخت ویلا در مرزن آباد

ساخت ویلا در مرزن آباد

ساخت ویلا در مرزن آباد قدیمی ترین خانه های ویلایی تمام ویلاها در ساختارو معماری از ویژگی های متمایزی برخوردارند که بارزترین آن ها این می باشد که در محوطه های بزرگ و باز ساخته می شوند. برخی از طراحی ویلا در بنای خود دارای یک برجک مرکزی هستند که از تمام قسمت های بنا بلندتر می باشد که به نام نقطه کانونی بنای ویلا شناخته می شود. همانطور که اشاره کردیم در زمین های بزرگی که اطراف آن پر از مناظر زیبا و طبیعی، درختان، آبنماها و آبشارها می باشد ساخته می شوند. دکوراسیون ظاهری ساخت ویلا از اهمیت زیادی بر خوردار است و فضایی که بنای ویلا را دربر می گیرد طراحی ویلا در مرزن آباد باید دارای جذابیت های بصری و زیبایی فراوانی باشد. ویلا ها اغلب دارای بام های شیروانی با پوششی سفالین می باشند که برای زیباسازی نمای آن از موزائیک و آجر استفاده می شودواغلب داری محوطه بزرگ برای فضای سبز و امکانات تفریحی از جمله استخروامکانات ورزشی برخوردارند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در محمودآباد

 جهت مشاوره با ما شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

طراحی ویلا در کل کشور

ساخت ویلا در مرزن آبادطراحی ویلا در مرزن آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *