طراحی ویلا در شیراز

طراحی ویلا در شیراز


طراحی ویلا در شیراز

طراحی ویلا در شیراز و ساخت ویلا در شیراز ، دفتر معماری اویم شاهانه سالهاست فقط به صورت تخصصی در زمینه طراحی ویلا و ساخت ویلا فعالیت خود را پیش میبرد از این رو تصمیم های طبق سیاست های شرکت خدمات طراحی ویلا خود را به صورت کشوری ارائه دهد. تیم پشتیبانی ما یک مقاله ای نزدیک به اقلیم شهر شیراز یک نمونه ویلائی را آماده کردند از شما عزیزان خواهشمندیم این مقاله را مطالعه و بررسی کنید . شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ مشاوره با ما کاملا رایگان میباشد. این پروژه در چاندیگر واقع شده است. Chandigarh شهری است که توسط Le Corbusier در ۲۵۰ کیلومتری شمال دهلی واقع شده است. این شهر اولین تلاش بزرگ برنامه ریزی در هند مستقل و سمبل مدرنیسم برای این کشور است.  طراحی ویلا در شیراز این سایت در بخش ۲۷ واقع شده است که بخشی از فاز اول شهر است. ساخت ویلا در شیراز این بخش از شهر که اغلب به عنوان Chandigarh Corbusian از آن یاد می شود ، مظهر اصول CIAM  برای زندگی ، کار ، مراقبت از بدن و روح و گردش خون است. این سایت یک قطعه گوشه ای است که در جاده بخش داخلی (V4 و V5) واقع شده است. این سایت دارای مقررات پهنه بندی و دارای خطای هر ۴ طرف بود.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در صفادشت

جهت مشاوره با مهندسین با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در شیراز

ساخت ویلا در شیراز نسبت به خوش آب و هوا بودن این شهر ویلا یکی از عنصرهای اصلی این شهر میباشد. برای طراحی خانه برای یک خانواده چند نسل از ۶ عضو. این خانواده در اواخر دهه چهل از یک زوج تشکیل شده بودند ، والدین آنها در دهه هفتاد و ۲ فرزند در نوجوانان بودند. ساخت ویلا در شیراز همچنین منطقه ای برای کمک به خانه مورد نیاز بود. مفهوم این پروژه تلاشی برای دگرگونی در برنامه ریزی فضایی شرقی و زیبایی شناسی غربی است. طراحی ویلا در شیراز  مفهوم کلی به عنوان یک طرح رایگان با فضاهای همپوشانی و حجم های متصل کننده طراحی شد. این حجم های بهم پیوسته امکان تعامل کامل بین دو سطح را فراهم می کند ، نتیجه گیری از یک تجزیه و تحلیل نزدیک از مجموعه خانواده های خانواده های هندی چند نسل است.

طراحی ویلا در شیراز

طراحی ویلا در شیراز

هزینه ساخت ویلا در شیراز

جهت برآورد هزینه با مهندسین ما تماس بگیرید. این طرح با استفاده از مفهوم محورهای متقاطع ، یک محور عمودی از طریق طرح که گردش خون مرکزی و یک محور افقی از طریق حیاط چشم انداز است و باعث ایجاد چشم انداز در عرض طرح می شود. طراحی ویلا در شیراز  با این حال ، حرکات به صورت نگاشت انجام می شود که لایه ها را با حرکت در محور عمودی باز می کند ، ساخت ویلا در شیراز  بنابراین پیشرفت پی در پی از فضاهای عمومی به خصوصی. حیاط های متعدد و باغ تراس امکان نفوذ بخش هایی از طبیعت به فضاهای داخلی را فراهم می کند که سرنشینان خود را از نزدیک به آن نزدیک می کند. این همچنین تلاشی برای تفسیر مجدد فضاهای متعالی مانند حیاط ها و ایوان ها در بافت شهری مدرن است.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در نور

جهت مشاوره با مهندسین با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در شیراز

ساخت ویلا در شیراز

طراحی ساخت ویلا لاکچری در شیراز

ساخت ویلا لاکچری در شیراز تفاوت در تعامل فضاهای عمومی و خصوصی با نمای بیرونی از جنبه های مهم طراحی است. فضاهای عمومی با لعاب بزرگ به طور مستقیم در قسمت بیرونی باز می شود اما فضاهای خصوصی به داخل حیاط و ایوان های عمیق با قطع کننده آفتاب در خارج باز می شود.  ساخت ویلا در شیراز  فلسفه های کوربوزیایی نه تنها در برنامه ریزی تفسیر می شوند بلکه بیان معماری نیز کاملاً آشکار است.  طراحی ویلا در شیراز  این پروژه اولین پروژه از تمرین در فاز اول شهر و بیان بی نظیر شهری (در قالب خانه هایی است که سعی می کنند همه چیز را از ویلاهای اسپانیایی گرفته تا معماری ساختارشکنی فوق مدرن دوست دارند)

ساخت ویلا در شیراز

ساخت ویلا در شیراز

قیمت ساخت ویلا در شیراز

جهت اطلاع از قیمت های روز بازار با مهندسین ما تماس بگیرید. واحد مسکونی در مجموع ۵ اتاق خواب دارد. در طبقه همکف فضاهای عمومی مانند زندگی رسمی و ناهار خوری ، سالن یک دفتر کوچک و پیاده رو و همچنین اتاق خواب استاد والدین قرار دارد. طراحی ویلا در شیراز  آشپزخانه تقریباً در مرکز با یک پارتیشن قابل جمع شدن قرار دارد تا به فضای مرکزی باز شود. یک آشپزخانه ادویه جداگانه نیز برای تهیه غذای هندی تهیه شده است. طبقه اول دارای سه اتاق خواب دیگر ، دو اتاق برای کودکان و یک اتاق مهمان است. ساخت ویلا در شیراز  این پروژه با در نظر گرفتن شیوه های ساخت و ساز رایج و مواد موجود در سطح محلی طراحی شده است. ریخته گری درجا RCC و ساخت آجر استفاده شده است.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در انزلی

جهت مشاوره با مهندسین با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در شیراز

ساخت ویلا در شیراز

طراحی ویلا در کل کشور

ساخت ویلا در شیرازطراحی ویلا در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *