طراحی ویلا در رامسر

طراحی ویلا در رامسر


طراحی ویلا در رامسر

طراحی ویلا در رامسر و ساخت ویلا در رامسر توسط دفتر ما طراحی و اجرا میگردد طراحی ویلا توسط معمار برجسته و مطرح کشور طراحی و ساخت ویلا توسط مهندسین عمرانی مجرب و مسلط به ساخت و ساز تکنولوژی روز دنیا اجرا میگردد. تیم پشتیبانی طراحی ویلا برای کارفرماهای عزیز تولید محتوایی رو انجام داده میتوانند این مقاله رو بررسی و مورد مطالعه قرار دهند از این رو همسو با اقلیم شهرستان رامسر یک پروژه معرفی میگردد.  تغییرات و اضافات به یک خانه ۱۲۰ ساله ویکتوریا نیمه تمام در گرین پوینت ، کیپ تاون به طور کامل کلبه تک طبقه موجود را دگرگون کرد.  طراحی ویلا در رامسر این ملک از عدم تعمیر و نگهداری و اضافات بی دقتی و وصله هایی که به مرور زمان اتفاق می افتد رنج می برد.  ساخت ویلا در رامسر این امر به بازسازی و بازسازی سقف و ارتفاع عقب منجر شد تا به خانه اجاره جدید زندگی بسیار مورد نیاز داده شود.

جهت طراحی ویلا در رامسر و ساخت ویلا در رامسر با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در رامسر

ساخت ویلا در رامسر هزینه های ساخت بستگی به مکان این خانه از لحاظ تاریخی بخشی از یک سری از ۳ کلبه یکسان را به نام Arklow I-III تشکیل داده است. از جلو ، خانه نیمه جدا تقریباً بدون تغییر به نظر می رسد ، به جز اضافه شدن دو ویندوز جدید در خواب که در حال سوراخ کردن صفحه سقفی هستند. استوپ موجود جایگزین شد ، طراحی ویلا در رامسر از نزدیک شبیه به قدیمی بود ، ساخت ویلا در رامسر اما با زبانی معاصر اعدام شد تا دیوارهای پایه سنگی بافتی در پشت آن افشا شود. در مقابل رویکرد محافظه کارانه به نمای جلو ، قسمت عقب خانه ساختمان کاملاً جدیدی را نشان می دهد.  کاراکتر دو طرفه ساختار موجود باعث شده است که خانه را به دو منطقه تقسیم کنیم ، فضاهای خصوصی در یک طرف و امکانات عمومی / مشترک از طرف دیگر که هر دو منطقه از نور شمالی و جنوبی بهره می برند. طراحی ویلا در رامسر  در طبقه همکف سازمان فضایی اصلی در همراهی با طرح اصلی، با علاوه بر این از یک حمام کوچک باقی ماند و راه پله های منتهی به جدید ۱ ST طبقه است. یک حیاط جدید در قسمت عقب باز شده است تا نور و تهویه را در فضاهایی که قبلاً غیرقانونی و غیرقابل اطمینان هستند ، فراهم کند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا در کلاردشت

هزینه ساخت ویلا در رامسر

ساخت ویلا در رامسر  در طبقه اول یک اتاق خواب اصلی و حمام “منطقه خصوصی” را تکمیل می کند ، در حالی که یک مطالعه مشرف به فضای زندگی در زیر و باز کردن یک تراس با منظره به سمت سیگنال هیل “منطقه عمومی” را گسترش می دهد.  طراحی ویلا در رامسر فضای جدید با حجم دوتایی نسبت به مقیاس کلبه بسیار غیر عادی سخاوتمندانه است و خرپاهای سقف موجود را در اتاق نشیمن زیر قرار می دهد. خرپاهای سقف اضافی که از فضای بام موجود خارج شده اند ، هزینه ساخت ویلا در رامسر در جزئیات داخلی استفاده شده است. کار جدید عمدتا در چوب های کاج استاندارد آفریقای جنوبی اجرا شده است.  طراحی ویلا در رامسر ویژگی های موجود و به پایان رسید در صورت امکان حفظ شد و در ترکیب با یک پالت محدود جدید از آجر ، سنگ طبیعی و الوار ، از گرما و تاکتیک استفاده می شود.  ساخت ویلا در رامسر آب باران از پشت بام برداشت می شود و مجدداً برای کار با ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و wc فلاش استفاده می شود و به طور قابل توجهی اعتماد اقامتگاه را به تأمین آب شهری کاهش می دهد.

طراحی ویلا
طراحی ويلا در تنکابن

جهت طراحی ویلا در رامسر و ساخت ویلا در رامسر با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا لاکچری در رامسر

اثاثیه داخلی اثاثیه ای از مجموعه مبلمان Douglas & Company را شامل می شود ، از جمله E.1027 Credenza و بارکارت McSorley’s Wondful Salon. E.1027 قفسه یا جا کتابی با سر اشاره به منی خانه برای تعطیلات مدرن ایرلندی معمار و طراح مبلمان آیلین گری در Riviera فرانسه است. با الهام از رویکرد Maison Minimum ، مشخصات اعتبار و انتهای گرد آن شبیه به دیوار ورودی منحنی ویلا است.  طراحی ویلا در رامسر با اضافه کردن دستگیره های عمودی باریک که به صورت رنگی ارائه می شود تا نمای زیبایی از فضای داخلی واحد ارائه شود.  ساخت ویلا در رامسر همان جزئیات دسته عمودی سپس در طراحی آشپزخانه سفارشی در محل اقامت گنجانده شد. در آرکلوو ویلا سوم ، سالن شگفت انگیز مک اسورلیدر جلوی پنجره شیشه ای بدون قاب در قسمت ناهار خوری قرار داده شده است. ساخت ویلا لاکچری در رامسر نور نرم یک زیستگاه ایده آل برای گیاهان بسیار دوست داشتنی ایجاد می کند ، در نتیجه این واگن برقی پر از فضای سبز و نه یک نوک دلخواه مورد علاقه می شود.

جهت طراحی ویلا در رامسر و ساخت ویلا در رامسر با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در رامسر

ساخت ویلا در رامسر

طراحی ویلا در کل کشور

ساخت ویلا در رامسرطراحی ویلا در رامسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *